Generické filtre

Zľavový kód a kupóny NIKE

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie na exkluzívne úspory v NIKE

Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 4.9 - 3 hlasov

Aktívne zľavové kódy NIKE

Platnosť zľavových kódov NIKE vypršala

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O NIKE

Spoločnosť NIKE so sídlom v Beavertone v Oregone bola založená v roku 1964 trénerom Billom Bowermanom a jeho bývalým študentom Philom Knightom ako Blue Ribbon Sports. Topánky značky NIKE uviedli na trh v roku 1972 po úspechu s ich prvým maloobchodným predajom otvoreným v roku 1978. Spoločnosť NIKE, ktorá je súčasťou Nike, Inc. spolu so značkami Converse a Jordan, je jedným z amerických online lídrov, ktorí sú celosvetovo dobre známi a umožňujú prístup k široký sortiment obuvi, doplnkov, vybavenia a mnoho iného športového oblečenia vhodného pre celú rodinu. S vysokými hodnotami, ako sú rýchlosť, pohyb, sila, inovácia, sila a motivácia, Nike.com prichádza vhod s vysoko kvalitnými položkami za dostupnú cenu pre mnohé športové aktivity vrátane basketbalu, bejzbalu, golfu a futbalu, skateboardingu, tréningov a posilňovne, tenis a softbal a mnohé ďalšie. prázdny

ŠPECIÁLNE PREDAJNÉ AKCIE NIKE

Chcete si osvojiť zdravý životný štýl a začať behať alebo chodiť do posilňovne? Alebo možno len radi nosíte pohodlné a športové oblečenie a chcete to najlepšie pre vás a vašu rodinu, no máte obmedzený rozpočet? Objavte teraz svet NIKE a doprajte si veľké zľavy počas špeciálnych predajných akcií.

VITAJTE ZĽAVY

NIKE z času na čas ponúka 10% zľavu na uvítanie pri prvej objednávke pre nových členov.

VÝPREDAJ ČIERNY PIATOK

Vydajte sa na novú cestu a neutrácajte príliš veľa za svoj pohodlný a ležérny vzhľad. Už nie je prekvapením, že Black Friday Sales Event prichádza s masívnymi zľavami v toľkých internetových obchodoch. Získajte až 50 % zľavu na vašu obľúbenú obuv, oblečenie a doplnky od NIKE. Navyše môžete využiť aj extra 20% zľavu na vybrané štýly.

11/11 VÝPREDAJ

Je to prvýkrát, čo počujete o predajnej akcii Singles' Day, ktorá je známa aj ako Double 11 alebo 11/11 Sales? Kde si celý ten čas žil? Vedeli ste, že napríklad v posledných rokoch bol Nike.com jedným z najpredávanejších predajcov všetkých športových potrieb? Vieš prečo? Pretože vás víta špeciálnymi ponukami, ktoré vám môžu priniesť až 50 % zľavu na položky za plnú cenu, čo znamená, že aj na najnovšie produkty.

VÝPREDAJ KYBER PONDELKA

Získajte ešte viac, ako ste si mysleli. Teraz máte ďalší dôvod, prečo si vybrať NIKE. Objavte všetky skvelé ponuky, ktoré Nike.com každoročne pripravuje počas predajnej akcie Cyber ​​Monday. Vytvorte si svoje obľúbené vybavenie na behanie alebo na cvičenie obľúbeného športu s viac ako 40% zľavou. Kliknite na Nike.com na Cyber ​​Monday a kto vie? Možno budete mať to šťastie, že získate aj extra 25% zľavu na vybrané položky.

VIANOČNÝ VÝPREDAJ

Oslávte najkrajšie obdobie roka štýlovo a motivovane. Získajte až 60% zľavu na vybrané štýly počas vianočnej výpredajovej akcie. Nájdete u nás široký sortiment obuvi, doplnkov a oblečenia za špeciálne ceny, aby ste boli pripravení zapôsobiť na svojich blízkych úžasnými darčekmi pod vianočným stromčekom. prázdny

AKO MÔŽETE DNES ZÍSKAŤ ZĽAVU NA NIKE?

Si športový závislý? Chcete pre svoju vášeň získať to najlepšie na trhu, no vaše finančné prostriedky vám vôbec nepomáhajú? Potom nečakajte na špeciálne predajné akcie a zistite, ako môžete kedykoľvek získať zľavu na Nike.com.

AKCIOVÉ KUPÓNY PRE NIKE

Propagačné kupóny pre Nike.com predstavujú jeden z najlepších spôsobov, ako získať masívne zľavy na nákup bez toho, aby ste museli čakať do špeciálneho obdobia roka. Nájdite perfektný propagačný kupón pre Nike.com a ušetrite až 30 %.

ZĽAVY A AKCIOVÉ PONUKY NA NIKE

Ste lovcom výhodných ponúk? Potom sa poponáhľajte, hľadajte ponuky v sekcii Výpredaj a získajte až 40% zľavu na tisíce produktov NIKE. Neváhajte a hľadajte aj v iných kategóriách, pretože nájdete oblečenie pod 50 USD a topánky pod 100 USD. Navyše, ak ste študent, zdravotník a prvý zasahujúci alebo armáda a overíte svoj status pomocou SheerID, získate zľavu 10 % na nákup NIKE.

ZĽAVA PONÚKA NOVINKY NIKE

Prihláste sa na odber oficiálneho newslettera NIKE, aby ste získali prístup k najnovším novinkám a špeciálnym ponukám a získali 10% zľavu na ďalšiu objednávku.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE O NIKE

Zapojte sa do partnerského programu Nike.com a propagujte jej produkty prostredníctvom svojej webovej stránky, blogu alebo účtu sociálnych médií, aby ste získali až 11% províziu z platných predajov, ako aj 30-dňové obdobie používania súborov cookie, celú škálu pridružených bannerov špecifických pre jednotlivé kategórie, špecifické NIKE propagačný materiál od vás, automatizovaný informačný kanál produktov a častá komunikácia pridružených spoločností o najnovších ponukách a nových produktoch spolu s darčekmi pre súťaže a propagačné akcie organizované pridruženými spoločnosťami. Chcete získať viac? Pripojte sa k členstvu Nike.com a získajte prístup do NIKE Training Club s viac ako 160 vedenými cvičeniami a do NIKE Run Club. Navyše získate aj prístup k profesionálnym odborníkom s NIKE Coaching a k ďalším odmenám vrátane špeciálnych ponúk k narodeninám a výročiu člena, ako aj bezplatného celosvetového doručenia vo viac ako 170 krajinách. Prestaňte strácať čas a užite si svoje nákupné dobrodružstvo. Nemusíte hľadať pravidlá NIKE, pretože sme zhromaždili všetko, čo potrebujete vedieť o spôsoboch platby, pravidlách vrátenia peňazí a tíme služieb zákazníkom.

INFORMÁCIE O SPÔSOBOCH PLATBY

Nike.com akceptuje nasledujúce spôsoby platby: kreditné a debetné karty (VISA, American Express, MasterCard, Maestro, Discover), PayPal, Apple Pay, Klarna, darčekové karty Nike a Converse, poukážky na produkty.

NIKE MOBILE APP

Stiahnite si teraz oficiálnu mobilnú aplikáciu NIKE, ktorá je k dispozícii pre vaše zariadenia so systémom iOS a Android, aby ste mohli nakupovať na cestách a okamžite sa stať členom Nike a získať prístup k inšpiratívnym príbehom, inovatívnym produktom a tipom odborníkov. Môžete jednoducho sledovať svoju aktivitu, objednávky a históriu nákupov a získate prvý prístup k najnovším prírastkom v Členskom obchode. V podstate získate všetky výhody členstva Nike.com na váš malý gadget z vášho vrecka: od prioritného prístupu k udalostiam a stretnutiam cez narodeninové odmeny a prispôsobené ponuky až po oveľa viac.

NIKE NA SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

Zostaňte v obraze a získajte príležitosť stretnúť milovníkov športu, ako ste vy, a inšpirovať ostatných k zdravému životnému štýlu. Pripojte sa k úžasnej a modernej komunite NIKE a sledujte jej aktivity na Facebooku, Instagrame, Twitteri, Pintereste alebo YouTube alebo na všetkých z nich, aby ste získali prístup k úžasnému zážitku a prečítali si zaujímavé rozhovory a recenzie o bestselleroch. Okrem toho budete mať možnosť zúčastniť sa úžasných darčekov, ktoré vám môžu priniesť váš obľúbený streetwear zadarmo. Nezabudnite sa pozrieť do sekcie NIKE Journal na oficiálnej stránke. Je to ako blog, ktorý sa hodí s rôznymi článkami, ako sú Posilnite svoje bežecké telo proti zraneniu, Nájdite si svoj tok s malým úsilím, Záchrana životov po jednej rutine alebo Ako si viesť farebný denník – a vidieť svet inak.

INFORMÁCIE O PRAVIDLÁCH VRÁTENIA

Nakupujte s dôverou. Nike.com vám poskytla úžasnú politiku vrátenia peňazí. Svoje nákupy na Nike.com môžete získať na skúšobnú prevádzku a ak vám zakúpené položky nevyhovujú, môžete ich bezplatne vrátiť do 30 dní od dátumu doručenia. Aj po tejto lehote môžete veci vrátiť, ale iba ak sú nenosené, nepoužité a neprané, so všetkými bezpečnostnými štítkami a štítkami.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE PRE NIKE.com

Ak ste nenašli uspokojivú odpoveď v časti Získať pomoc na NIKE.com, mali by ste kontaktovať tím zákazníckych služieb prostredníctvom živého chatu alebo telefonicky na čísle 1-800-806-6453. Upozorňujeme, že pre väčšinu krajín existujú rôzne telefónne čísla. Ak chcete získať správne informácie, vyberte svoju polohu.

Často kladené otázky o NIKE

Ponúka NIKE zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 36 zľavových kódov a propagačných akcií, ktoré budú pre NIKE fungovať v júni 2024 a najnovší kupón pridaný Dnes ponúka zľavu 25 %.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi NIKE?

Suma, ktorú môžete ušetriť so zľavovým kódom od NIKE, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Práve teraz sa percento zľavy pohybuje od 25 % do 50 % a ušetrená suma môže dosiahnuť v závislosti od situácie aj niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre NIKE?

Najlepšie overený zľavový kód pre NIKE je (VEĽKÝ VÝPREDAJ) a ponúka zákazníkom zľavu 50 % na nákupy v júni 2024.

Aké sú skutočné zľavové kódy a propagačné ponuky pre NIKE?

Ako nájdem najnovšie kupóny pre NIKE?

Najnovšie kupóny pre Nike.com nájdete na oficiálnej webovej stránke a na konkrétnej webovej stránke ako www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.hotukdeals.com, www.slickdeals.net alebo www.retailmenot .com.

Môžem platiť cez paypal na NIKE.com?

Áno, na Nike.com môžete platiť cez PayPal.

Ponúka NIKE dopravu zadarmo?

Nike.com ponúka bezplatnú celosvetovú dopravu pre prihlásených členov a pre objednávky hostí nad 150 USD.

Čo môžem urobiť, ak kupón NIKE nefunguje?

Ak váš kód kupónu NIKE nefunguje, odporúčame vám postupovať podľa našich tipov a trikov, aby ste našli najbežnejšie zdroje chýb a opravili ich. Existuje niekoľko vecí, ktoré musíte vziať do úvahy. Pozorne ste si prečítali podrobnosti o svojom kupóne Nike.com? Povedia vám, aké sú podmienky spätného odkúpenia. Niekedy je kód platný pre minimálnu hodnotu objednávky alebo pre určitú kategóriu produktov a nie pre celý sortiment, zatiaľ čo inokedy je kód platný pre určitú kategóriu zákazníkov, ako je odberateľ bulletinu alebo študent alebo učiteľ. Zadali ste kód ručne? Ak ste sa ponáhľali, s najväčšou pravdepodobnosťou ste urobili chybu v písaní. Ešte raz skontrolujte zadanie a uistite sa, že všetky znaky sú v presnom poradí ako na našej stránke a nedávajte medzi ne medzery. Nabudúce použite funkciu kopírovania a vkladania od začiatku, aby ste kód správne preniesli. Použili ste rovnaký kód pri predchádzajúcom nákupe? Už ho nemôžete uplatniť, pretože jeho platnosť vypršala. Kód kupónu Nike.com môže tá istá osoba použiť iba raz.

AKO PRIDAŤ KUPÓN NIKE?

Postupujte podľa našich pokynov popísaných nižšie a zistite, ako môžete pridať kód kupónu NIKE, aby ste získali zľavu.

 • 1
  Prejdite do NIKE a pridajte svoje obľúbené položky do nákupného košíka.
 • 2
  Otvorte svoj nákupný košík a prihláste sa do svojho vlastného účtu, ak ho už máte, alebo sa zaregistrujte v tomto kroku, aby ste získali jednoduchý prístup k svojej objednávke a mohli v nej vykonávať zmeny.
 • 3
  Prezrite si všetky kupóny NIKE uvedené na našej stránke a keď nájdete ten, ktorý vám vyhovuje, jednoducho ho skopírujte do schránky, zapamätajte si alebo napíšte na papier.
 • 4
  Vráťte sa na stránku súhrnu objednávky na NIKE a vložte svoj kód do požadovaného poľa, kde je napísané Máte propagačný kód? alebo ho zadajte manuálne pomocou klávesnice.
 • 5
  Kliknite na tlačidlo Použiť a pokračujte poslednými krokmi na dokončenie nákupu.

Aktívne zľavové kódy pre NIKE

🛍️ Kategória Športové oblečenie
🔥 Celkové ponuky 36
🎇️ Zľavové kódy 19
📌 Ponuky 17
➡️ Najlepší kupón 50% Zľava
🆕 Najnovší kupón 25% zľava
🚚 Doprava zdarma NO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 17 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre NIKE

KÓD NIKE POPIS PONUKY NIKE VYPRŠÍ
% Užite si 25% zľavu s Nike na vaše narodeniny N / A
N/A Vojaci a veteráni: Získajte zľavu 10 %. N / A
N/A Pozrite si najnovšie obľúbené ženské festivaly N / A
N/A Pozrite sa na vybavenie pre chladné počasie N / A

Možnosti platby

PAYPAL
Kreditná karta

Možnosti odosielania

Kuriér

Možnosti kontaktu

One Bowerman Dr, Beaverton, OR 97005, Spojené štáty americké
Nike
@ Nike
NIke
nike.com

VLASTNOSTI A VÝHODY NIKE Objavte úžasný svet NIKE a vychutnajte si jeho funkcie a výhody.
 • Skvelé vernostné členstvo a úžasný partnerský program, ktorý vám prinesie až 11% provízie z platných predajov, ako aj ďalšie výhody.
 • Viac ako 160 tréningov s NIKE Training Club.
 • Rôzne spôsoby platby vrátane PayPal a Apple Pay.
 • Bezplatná doprava a bezplatné vrátenie vo viac ako 170 krajinách sveta.
 • Prístup k odborným radám a usmerneniam s NIKE Coaching.
NIKE TIPY NA ŠETRENIE Ak chcete ušetriť ešte viac, odporúčame vám, aby ste sa riadili našimi tipmi na sporenie a zabezpečili si skvelé zľavy.
 • Prihláste sa na odber noviniek a získajte 10% zľavu na ďalšiu objednávku.
 • Získajte zľavu 10 % ako uvítaciu zľavu na váš prvý nákup nového člena.
 • Získajte zľavu 10 % na svoju objednávku, ak ste študent, vojenský pracovník, záchranár alebo zdravotnícky pracovník.
 • Získajte až 40% zľavu so sekciou Výpredaj.
 • Nakupujte počas špeciálnych období roka: Čierny piatok, Cyber ​​​​pondelok, Stredosezónne a záverečné výpredaje, Dvojité 11 výpredaje, Vianočné či Valentínske výpredaje.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.