Generické filtre

VIMEO zľavový kód a kupóny

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie pre exkluzívne úspory vo VIMEO

Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 4.9 - 2 hlasov

Aktívne VIMEO zľavové kódy

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O VIMEO

Vimeo.com so sídlom v New Yorku bola založená v roku 2004 skupinou vášnivých filmárov a od začiatku získala veľa úspechov a stala sa najslávnejšou a najoceňovanejšou video platformou na svete, ktorá poskytuje prístup k úžasným nástrojom pre videá vo vysokom rozlíšení. , strih, vysielanie a podnikové softvérové ​​riešenia. S viac ako 200 miliónmi používateľov vo viac ako 190 krajinách po celom svete s 1.6 miliónmi platených predplatiteľov sa Vimeo.com hodí so skvelými funkciami, ktoré vám pomôžu stať sa najlepšími v odvetví streamovania videa. Vyberte si Vimeo a kúpte si najlepší plán predplatného, ​​aby ste získali prístup k neobmedzenému živému vysielaniu, celkovému ukladaciemu priestoru 7 TB, živému vysielaniu do viacerých destinácií, živým otázkam a odpovediam, grafike a prieskumom, neobmedzenej šírke pásma v prehrávači Vimeo Player, podpore 4K a HDR, četu s publikom, prispôsobeným farbám , šablóny a komponenty, ochrana heslom, súkromie na úrovni domény, ako aj prístup k žiadnym reklamám pred, počas a po vašom videu. prázdny

VIMEO ŠPECIÁLNE PREDAJNÉ AKCIE

Začnite uprednostňovať svoje úlohy a objavte VIMEO.com, najlepšieho partnera, ktorý vám pomôže rozšíriť vaše podnikanie vytváraním úžasných videí. Nerobte si starosti ani s cenami, pretože VIMEO.com vás počas špeciálnych predajných akcií víta skvelými ponukami.

VITAJTE ZĽAVY

Vimeo.com momentálne neponúka vítanú zľavu pre svojich nových používateľov. To však neznamená, že nemôžete veľa ušetriť na pláne predplatného Vimeo.com. Existuje mnoho ďalších metód, ktoré môžu znížiť náklady na vašu objednávku.

VÝPREDAJ ČIERNY PIATOK

Využite svoju fantáziu a vytvorte farebné, animované a originálne videá bez toho, aby ste zaplatili majland. Pripravte sa na podporu svojho podnikania so zľavou viac ako 25 % na všetky predplatné. Vyberte si ten, ktorý je vhodný pre vaše potreby a užite si špeciálne zľavy počas akcie Black Friday.

11/11 VÝPREDAJ

Do dnešného dňa sme nenašli žiadne informácie o špeciálnych ponukách Vimeo.com počas predajnej akcie Singles' Day.

VÝPREDAJ KYBER PONDELKA

Cyber ​​Monday je ďalšou veľkou predajnou udalosťou, ktorá sa za posledný rok výrazne rozrástla a stala sa tak dôležitou ako Black Friday. Cyber ​​Monday prichádza na Vimeo.com s viac ako 25% zľavou na všetky plány predplatného a s mnohými ďalšími prekvapeniami. Nepremeškajte ponuky a pripravte sa využívať výhody Vimeo.com

VIANOČNÝ VÝPREDAJ

Pripravte sa na vianočný večierok a kúpte si jeden z predplatiteľských plánov Vimeo.com, aby ste premenili emocionálne spomienky na vysokokvalitné videá. Počas vianočnej predajnej akcie vás VIMEO.com víta so zľavou viac ako 0 % na celom webe. prázdny

AKO MÔŽETE DNES ZÍSKAŤ ZĽAVU NA VIMEO?

Chcete sa stať profesionálom vo vytváraní videí, ale máte obmedzený rozpočet a nemôžete toľko investovať do svojho malého podnikania? S Vimeo.com vyhrávate jackpot, pretože za produkty Vimeo.com môžete zaplatiť menej. Zistite, čo musíte urobiť, aby ste každý deň získali zľavu na Vimeo.com.

AKCIOVÉ KUPÓNY PRE VIMEO

V našej databáze vždy nájdete dostupné propagačné kupóny pre Vimeo.com, vďaka ktorým získate skvelé zľavy bez toho, aby ste museli čakať na špeciálne predajné akcie. Zabezpečte si teraz až 15% zľavu na nákup na Vimeo.com.

ZĽAVY A ŠPECIÁLNE PONUKY NA VIMEO

Si študent? Zaregistrujte sa teraz na Student Beans a získajte študentskú zľavu 50 % pre Vimeo.com a začnite využívať svoju fantáziu na vytváranie úžasných a úžasných videí. Chcete si vyskúšať služby Vimeo.com, ale nechcete za ne nič platiť? Vyskúšajte jeden z predplatiteľských plánov Vimeo.com zadarmo na 30 dní alebo jednoducho začnite s bezplatným základným plánom Vimeo.com, ktorý je vhodný pre tých, ktorí nechcú každý týždeň odovzdávať tony HD videí.

ZĽAVA PONÚKA VIMEO NEWSLETTER

Prihláste sa na odber noviniek a získajte zľavu 10 %.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE O VIMEO

Vlastníte webovú stránku, blog alebo účet na sociálnych sieťach? Chcete si zarobiť peniaze propagáciou Vimeo.com na svojom webe? Zapojte sa bezplatne do Partnerského programu, umiestnite reklamy na Vimeo.com do svojej malej firmy a za každého člena, ktorý sa zaregistruje na Vimeo.com prostredníctvom reklamy na vašej stránke, získate vysoké provízie, ako aj 30-dňovú životnosť súborov cookie, aktualizovaný informačný kanál produktov a prístup k špecializovanému pridruženému tímu. Zdieľanie je starostlivosť. Šírte informácie a zdieľajte aktivitu na Vimeo.com prostredníctvom e-mailu, Facebooku, Messengera alebo Twitteru a pozvite svojich priateľov, aby sa prihlásili na ročné členstvo Plus, Pro alebo Business. S programom odporúčaní získate darčekovú kartu Amazon v hodnote 50 USD a vaši priatelia ušetria 25 % z ročného členstva. Objavte teraz Vimeo.com a zistite všetko, čo potrebujete vedieť o svojom nákupe: od spôsobov platby po pravidlá vrátenia peňazí alebo zrušenia až po tím zákazníckych služieb.

INFORMÁCIE O SPÔSOBOCH PLATBY

Vimeo.com akceptuje nasledujúce spôsoby platby: kreditné a debetné karty (Visa, MasterCard, American Express, JCB a Discover) a PayPal pre všetky nákupy, iTunes a Google Play pre nákupy Vimeo Plus a pre medzinárodné platby Carte Bleue, CartaSi, Dankort a China UnionPay.

VIMEO MOBILNÁ APLIKÁCIA

Stiahnite si oficiálnu mobilnú aplikáciu Vimeo.com a odomknite si výkon videa v App Store alebo Google Play. Mobilná aplikácia vám umožňuje sledovať a zdieľať videá v HD bez reklám, streamovať videá v plnom rozlíšení 1080p HD, ukladať videá na pozeranie offline a videá z Chromecastu na väčšie obrazovky. Môžete tiež jednoducho odovzdávať videá priamo z vášho malého modulu gadget, spravovať nastavenia videí a profil a videá môžete súkromne zdieľať s ľuďmi, ktorých chcete. Navyše máte prístup k svojim videám a zbierkam kedykoľvek a kdekoľvek a môžete si vychutnať výber zamestnancov, ručne vybraný tímom Vimeo.com, a tiež sa budete môcť ponoriť do širokej škály kategórií spravovaných ľuďmi, ako sú animácia, dokument alebo Cestovanie.

VIMEO V SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

Zostaňte v obraze a pripojte sa k skvelej kreatívnej komunite Vimeo.com. Sledujte jeho aktivitu facebookInstagrampinterestYouTube a Twitter získať najnovšie aktualizácie o poprednom svetovom poskytovateľovi video softvéru typu všetko v jednom. Nezabudnite ani na oficiálny blog. Získate prístup k užitočným a zaujímavým článkom, ako napríklad Ako zostrihať videá na Vimeo, Ako pridať hudbu k akémukoľvek videu: Sprievodca krok za krokom, Ako natočiť rozhovor ako profesionáli, plus príklady, ktoré máme radi, Tipy a triky na bezchybnú správu videoprojektov, ochranu súkromia videa, vysvetlenie alebo oslovte viac ľudí (a predajte viac vecí) pomocou reklám TikTok od Vimeo Create.

INFORMÁCIE O PRAVIDLÁCH VRÁTENIA

Ak nie ste úplne spokojní so svojím plateným členstvom na Vimeo.com, môžete požiadať o vrátenie peňazí do 30 dní od nákupu v prípade ročných plánov predplatného a do 5 dní od dátumu nákupu v prípade plánov mesačného predplatného.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE PRE VIMEO

Nenašli ste správnu odpoveď na stránke Centra pomoci? Potom by ste mali kontaktovať tím zákazníckych služieb prostredníctvom online chatu a online kontaktného formulára. Bohužiaľ, Vimeo.com neponúka telefonickú zákaznícku podporu.

Často kladené otázky o VIMEO

Ponúka VIMEO zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 10 zľavových kódov a akcií, ktoré budú fungovať pre VIMEO v júni 2024 a najnovší kupón pridaný Dnes ponúka zľavu 40 %.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi VIMEO?

Suma, ktorú môžete ušetriť so zľavovým kódom od VIMEO, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Práve teraz sa percento zľavy pohybuje od 40 % do 50 % a ušetrená suma môže dosiahnuť v závislosti od situácie aj niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre VIMEO?

Najlepšie overený zľavový kód pre VIMEO je (MOTÝLIK) a ponúka zákazníkom zľavu 50 % na nákupy v júni 2024.

Ako nájdem najnovšie kupóny pre VIMEO?

Najnovšie kupóny pre Vimeo.com nájdete na konkrétnych webových stránkach, ako sú www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.global-discount-codes.com, www.retailmenot.com, www.hotdeals. com alebo www.wired.com.

Môžem platiť cez PayPal na VIMEO?

Áno, môžete platiť cez PayPal na Vimeo.com.

Ponúka VIMEO dopravu zadarmo?

Vimeo.com ponúka dopravu zadarmo. V podstate po prijatí platby za predplatné si budete môcť stiahnuť svoj plán Vimeo.com.

Čo môžem urobiť, ak kupón VIMEO nefunguje?

Ak váš kupón Vimeo.com nefunguje, odporúčame vám postupovať podľa našich ďalších pokynov, aby ste našli zdroj svojej chyby a zistili, ako ju môžete opraviť. Vždy by ste mali pamätať na to, že každý kód kupónu z našej stránky má svoje vlastné podmienky uplatnenia, ktoré musíte dodržiavať. Zvyčajne je kód platný pre minimálnu hodnotu objednávky, pre určitý členský plán alebo pre špecifické funkcie. Sú však aj prípady, keď kód platí pre nových alebo existujúcich zákazníkov. Zadali ste kód ručne pomocou klávesnice? Ešte raz skontrolujte zadanie a uistite sa, že všetky písmená a čísla sú na rovnakom mieste ako na našej stránke. Navyše medzi znaky nedávajte medzery a dávajte pozor na veľké a malé písmená. Používate zvyčajne kupón Vimeo.com? Možno ste už použili rovnaký kód kupónu z našej stránky. Už ho nemôžete použiť, pretože propagačný kupón Vimeo.com nie je možné uplatniť viac ako raz. Jej platnosť vyprší.

AKO PRIDAŤ KUPÓN VIMEO?

Postupujte podľa našich pokynov popísaných nižšie a zistite, ako môžete pridať kód kupónu Vimeo.com, aby ste si zabezpečili skvelú zľavu.

 • 1
  Prejdite na Vimeo.com, pozrite si všetky plány predplatného a keď sa rozhodnete, ktorý z nich je pre vás lepší, stlačte tlačidlo Kúpiť teraz.
 • 2
  Otvorí sa nové okno, kde sa môžete prihlásiť do svojho účtu, ak ho už máte, alebo sa môžete zaregistrovať pomocou svojho účtu Google.
 • 3
  Prezrite si všetky kupóny uvedené na našej stránke a keď nájdete ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám, skopírujte si ho do schránky, zapamätajte si ho alebo si ho poznačte na papier alebo do dokumentu Word.
 • 4
  Vráťte sa na Vimeo.com a na stránke súhrnu objednávky vložte kód do propagačného poľa alebo ho zadajte manuálne pomocou klávesnice.
 • 5
  Použite svoj kód na aktiváciu zľavy a pokračujte poslednými krokmi na dokončenie nákupu.

Aktívne zľavové kódy pre VIMEO

🛍️ Kategória Softvér
🔥 Celkové ponuky 10
🎇️ Zľavové kódy 6
📌 Ponuky 4
➡️ Najlepší kupón 50% Zľava
🆕 Najnovší kupón 40% zľava
🚚 Doprava zdarma ÁNO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 17 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre VIMEO

VIMEO KÓD POPIS PONUKY VIMEO VYPRŠÍ
N/A Získajte až 40 % zľavu na májové kupóny, propagačné kódy a ponuky na Vimeo N / A
N/A Získajte zľavu 25 % na predplatné (nevyžaduje sa žiadny kód) N / A
N/A Získajte exkluzívne ponuky s registráciou e-mailom N / A
N/A Januárová akcia: K dispozícii sú kupóny a promo kódy Vimeo N / A

Možnosti platby

Kreditná karta

Možnosti odosielania

E-mailom

Možnosti kontaktu

New York, 330 W 34th St. Floor 10, United States
Vimeo
@Vimeo
Vimeo
vimeo.com

VLASTNOSTI A VÝHODY VIMEO Vydajte sa na novú cestu kreativity a originality a použite Vimeo.com, aby ste získali prístup k exkluzívnym výhodám a funkciám.
 • Skvelý program odporúčaní a úžasný partnerský program, ktorý vám zabezpečí vysoké provízie, 30-dňovú životnosť súborov cookie, aktualizovaný informačný kanál produktov a prístup k špecializovanému pridruženému tímu.
 • Viac ako 10 spôsobov platby vrátane PayPal, iTunes a Google Play.
 • Bezplatné zrušenie vášho plateného členstva.
 • Viac ako 200 miliónov používateľov vo viac ako 190 krajinách.
 • Viac ako 1.6 milióna platiacich predplatiteľov.
TIPY NA UŠETRENIE VIMEO Použite jeden z našich tipov na šetrenie na zníženie nákladov na nákup na Vimeo.com.
 • Prihláste sa na odber noviniek a získajte 10% zľavu na svoju objednávku na Vimeo.com.
 • Zaregistrujte sa na Student Beans a získajte študentskú zľavu 50 %.
 • Používajte Vimeo Basic bezplatne.
 • Zapojte sa do programu odporúčaní a získajte darčekovú kartu Amazon v hodnote 50 USD.
 • Získajte viac ako 25% zľavu počas špeciálnych predajných akcií, ako je Black Friday, Cyber ​​Monday alebo Christmas sale.
 
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.