Generické filtre

CARTERS zľavový kód a kupóny

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie pre exkluzívne úspory v CARTERS

Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 4.8 - 1 hlasovaní

Aktívne CARTERS zľavové kódy

Platnosť zľavových kódov CARTERS vypršala

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O CARTERS.COM

Spoločnosť Carter's Inc. so sídlom v Atlante v štáte Georgia, Spojené štáty americké, bola založená už v roku 1865 a od začiatku zaznamenala obrovský úspech a rýchlo sa stala najväčším americkým značkovým obchodníkom, ktorý poskytuje prístup k širokej škále vysokokvalitného oblečenia a obuvi. a príslušenstvo pre novorodencov a deti do 14 rokov. Je to spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť, ktorá predáva svoje produkty vo viac ako 600 vlastných maloobchodných predajniach, ako aj v niektorých z najväčších maloobchodných predajcov v krajine vrátane Babies 'R Us®, Belk®, Bon-ton®, JCPenney®, Kohl's®, Macy's® alebo Sears®. S Carters.com bude vaše dieťa alebo vaše dieťa pripravené podať vynikajúci výkon v škole, na súťaži alebo v parku, pretože v portfóliu nájdete iba trendy a módne veci od špičkových značiek ako OshKosh B'gosh, Child of Mine, Just One You, Carters and Genuine Kids.

ŠPECIÁLNE PREDAJNÉ AKCIE CARTERS.COM

Nie je prekvapením, že zvyčajne rodičia chcú dať svojim deťom to najlepšie. Zmena šatníka vášho dieťaťa každú sezónu, najmä s licencovanými položkami, vás môže stáť veľa peňazí. A Carters.com to veľmi dobre vie a víta vás špeciálnymi cenami na celom webe počas špeciálnych predajných akcií. Pripravte sa a buďte pripravení zapôsobiť na svoje dieťa vtipnými a sladkými štýlmi bez toho, aby ste museli zaplatiť majland.

CARTERS.COM VÍTANÉ ZĽAVY

Carters.com z času na čas ponúka uvítaciu zľavu až 15 % na váš prvý nákup na oficiálnej webovej stránke.

VÝPREDAJ CARTERS.COM BLACK FRIDAY

Chcete zapôsobiť na deti vo svojom živote tým najlepším oblečením, ale máte obmedzený rozpočet? Nájdite najlepšie ponuky a doprajte sebe a svojim deťom špeciálne ceny na celej webovej stránke. Počas Black Friday Sales Event vás carters.com privíta so zľavou až 70 % a mnohými ďalšími špeciálnymi ponukami na celé svoje kolekcie.

VÝPREDAJ CARTERS.COM 11/11

Je to prvýkrát, čo počujete o Double 11 Sales, známom aj ako Singles' Day Sales Event? Ide o jednu z najväčších predajných akcií, ktorá sa každoročne koná 11. novembra. Poponáhľajte sa a vezmite si teraz tie najlepšie kúsky na obliekanie vašich najmenších s viac ako 20% zľavou aj na najnovšie produkty.

CYBER PONDELOK VÝPREDAJ CARTERS.COM

Kybernetický pondelok je ideálny deň na zásobenie zimných vecí pre vašich najmenších. Vytvorte pre svoje deti rozkošné oblečenie a pripravte sa na zimnú dovolenku so zľavou až 70 % na celej stránke.

CARTERS.COM VIANOČNÝ VÝPREDAJ

Rozžiarte šťastie a buďte pripravení zapôsobiť na svoje deti špeciálnymi darčekmi pod vianočným stromčekom. Najúžasnejšie obdobie roka konečne nastalo a teraz máte ďalší dôvod, prečo vynechať rady v nákupných centrách a vyhnúť sa hustej premávke. Carters.com vám počas vianočnej predajnej akcie prináša viac ako 50% zľavy.

AKO MÔŽETE DNES ZÍSKAŤ ZĽAVU NA CARTERS.COM?

Zaujíma sa vaše dieťa o módu? Má veľkú vášeň pre módne prehliadky? Dajte mu/jej šancu ukázať vám, že má dobrý vkus pri miešaní vecí, aby ste vytvorili úžasné outfity a rozhodli sa nakúpiť na carters.com bez toho, aby museli čakať na predajné akcie, ktoré sa konajú na konci roka. . Cartes.com vám každý deň ponúka špeciálne ponuky a propagačné akcie. Zistite, ako môžete dnes získať zľavu na carters.com.

PROPAGAČNÉ KUPÓNY PRE CARTERS.COM

Použite jeden z propagačných kupónov pre Carter's z našej databázy a môžete ušetriť až 35% z vašej online objednávky. Navyše, niekedy môžete nájsť kupóny, ktoré vám poskytnú bezplatnú dopravu bez ohľadu na hodnotu vašej objednávky, alebo kupóny, ktoré vám ako odmenu za vašu vernosť dajú darčeky zadarmo.

ZĽAVY A ŠPECIÁLNE PONUKY NA CARTERS.COM

Ste pripravení výrazne ušetriť pri ďalšom nákupe na carters.com? Na oficiálnej stránke nájdete sekciu Denné ponuky, vďaka ktorej získate až 50% zľavu na viac ako 5400 položiek pre bábätko, batoľa alebo dieťa. Okrem toho môžete využiť aj špeciálne ponuky, ako napríklad Kúpte 1, Získajte 1 zľavu 50 % a tiež môžete nakupovať v sekcii Výpredaj, vďaka ktorej získate až 80 % zľavu na toľko položiek potrebných pre vaše dieťa. Chcete získať ešte viac? Požiadajte teraz o kreditnú kartu Carter's, aby ste ušetrili 25 % na svoj prvý nákup s touto kartou a ďalších 20 %, keď dostanete kartu. Navyše, každý deň pri použití kreditnej karty Carter získate dopravu zadarmo a v programe odmeňovania získate dvojnásobok bodov.

ZĽAVA PONÚKA SPRAVODAJSTVO CARTERS.COM

Zapojte sa do zábavy a prihláste sa na odber oficiálneho bulletinu, aby ste získali extra 20% zľavu na svoj prvý Carter's nákup.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE O CARTERS.COM

Chcete získať odmenu za vašu vernosť? Chcete si zarobiť peniaze jednoduchou propagáciou produktov Carter's Inc.? Pripojte sa teraz k Partnerskému programu a propagujte vysokokvalitný sortiment produktov od tohto úžasného predajcu, aby ste získali flexibilné a konkurencieschopné sadzby provízií, paušálne bonusy a stimuly a hračka získajte prístup k bannerom, textovým odkazom, kreatívnym aktívam, pripravovaným ponukám, uvádzaniu produktov na trh. a na skvelé nástroje, ktoré vám pomôžu optimalizovať výkonnosť vašich stránok, ako aj na prehľady a štatistiky sledovania prostredníctvom nástroja Impact. Okrem toho získate prístup k špecializovanému tímu manažmentu pridružených spoločností, ktorý je pripravený pomôcť vám kedykoľvek budete potrebovať. Chcete ešte viac? Odomknite úžasné výhody jednoduchým zapojením sa do vernostného programu My Rewarding Moments a získajte body za každý dolár, ktorý miniete na oficiálnej webovej stránke. Získate tiež narodeninové špeciály, bonusové body za prekvapenia, ukážky, bonusové dni, ročné darčeky, dopravu zadarmo, zľavy až do 30 % a prístup k exkluzívnym podujatiam.

INFORMÁCIE O SPÔSOBOCH PLATBY

Carters.com akceptuje nasledujúce spôsoby platby: kreditné a debetné karty (VISA, MasterCard, American Express, Discover/Novus, UnionPay, JCB), PayPal, Visa Checkout, Gift Cards, Carter's Credit Card a Afterpay.

MOBILNÁ APLIKÁCIA CARTERS.COM

Stiahnite si teraz oficiálnu mobilnú aplikáciu, ktorá je k dispozícii pre vaše zariadenia so systémom iOS a Android, a získajte ďalšie body za nákupy v aplikácii, ako aj prístup k exkluzívnym zľavám v aplikácii, ktoré nie sú dostupné na webovej stránke. Nakupujte kdekoľvek a kedykoľvek a dostávajte upozornenia v reálnom čase o najnovších príchodoch a špeciálnych ponukách. Okrem toho budete môcť svoje vyhľadávanie filtrovať a získate prístup k detailom produktov, hodnoteniam a recenziám na dosah ruky.

CARTERS.COM V SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

Odomknite fond a objavte čarovný svet detstva. Pripojte sa k úžasnej komunite carters.com a sledujte jej aktivitu na Facebooku, Pintereste, Twitteri, Instagrame a YouTube. Budete sa môcť zúčastniť pekných darčekov, ktoré vám prinesú bezplatné produkty a môžete sa porozprávať s rodičmi, ako ste vy. Nezabudnite nahliadnuť do sekcie Život s deťmi, pretože tu nájdete užitočný a zaujímavý článok o rodičovstve, ako je Rodinná zábava na dvore: 16 outdoorových aktivít ako stvorených na jeseň, 11 jednoduchých tipov na pečenie s deťmi, podpíše vašu Bábätko je pripravené na chôdzu a ako ich povzbudiť, Detské aktivity na podporu kreativity, Rodičovská príručka na zoznámenie detí so športom alebo Sprievodca obuvou do školy a mnoho ďalších.

INFORMÁCIE O PRAVIDLÁCH VRÁTENIA

Ak ste zmenili názor a nie ste úplne spokojní s nákupom alebo ste si jednoducho objednali nesprávnu veľkosť alebo farbu, môžete svoje položky vrátiť a požiadať o vrátenie peňazí alebo výmenu do 90 dní od dátumu nákupu. Tovar, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť, musí byť nenosený, nepraný, nepoškodený, s nalepenými všetkými bezpečnostnými tabuľkami a štítkami a v pôvodnom obale.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE PRE CARTERS.COM

Ak potrebujete pomoc alebo radu a nenašli ste správnu odpoveď v sekcii Podpora na oficiálnej webovej stránke, môžete kontaktovať tím zákazníckych služieb telefonicky na čísle (877) 333 0117 (pre online objednávanie, technické a Pomoc v rámci programu Rewarding Moments) alebo na čísle (888) 782 9548 (pre všeobecné otázky, ako sú firemné informácie, skúsenosti s maloobchodom alebo otázky týkajúce sa produktov). Môžete tiež poslať e-mail prostredníctvom online kontaktného formulára alebo môžete chatovať naživo s jedným zo zástupcov služieb zákazníkom.

Často kladené otázky o CARTERS

Ponúka CARTERS zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 28 zľavových kódov a akcií, ktoré budú fungovať pre CARTERS v júni 2024 a najnovší kupón pridaný Dnes ponúka % zľavu.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi CARTERS?

Suma, ktorú môžete ušetriť so zľavovým kódom od CARTERS, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Práve teraz sa percento zľavy pohybuje od % do 20 % a ušetrená suma môže podľa situácie dosiahnuť niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre CARTERS?

Najlepšie overený zľavový kód pre CARTERS je (INSIDER20) a ponúka zákazníkom zľavu 20 % na nákupy v júni 2024.

Aké sú skutočné zľavové kódy a propagačné ponuky pre CARTERS?

AKO NÁJEM NAJNOVŠIE KUPÓNY PRE CARTERS.COM?

Najnovšie kupóny pre carters.com nájdete na konkrétnej webovej stránke vrátane www.coupons-promo-code.com, www.couponfollow.com, www.groupon.com, www.retailmenot.com, www.slickdeals.net, www. dealpotr.com alebo www.hotdeals.com.

MÔŽEM PLATIŤ S PAYPALOM NA CARTERS.COM?

Áno, môžete platiť cez PayPal na Carters.com.

PONÚKA CARTERS.COM DOPRAVU ZADARMO?

Carters.com ponúka bezplatnú celosvetovú dopravu do viac ako 80 krajín pri objednávkach nad 35 USD a pri všetkých objednávkach, ktoré sú zaplatené vašou kartou Carter's Card bez ohľadu na hodnotu objednávky.

ČO MÔŽEM ROBIŤ, AK KUPÓN CARTERS.COM NEFUNGUJE?

Ak váš kód kupónu nefunguje, odporúčame vám postupovať podľa našich trikov a tipov, aby ste našli zdroj svojej chyby a naučili sa, ako ju môžete opraviť, aby ste mohli využívať všetky výhody, ktoré ponúkajú propagačné kupóny carters. V prvom rade si musíte vždy pamätať, že každý kód kupónu uvedený na našej stránke má svoje vlastné podmienky uplatnenia. Prečítajte si podrobnosti ku každému kódu kupónu a uistite sa, že ste dodržali pravidlá hry. Niekedy je kód platný pre minimálnu hodnotu objednávky, pre určitú kategóriu produktov alebo pre určitú značku, inokedy je kód platný pre nových alebo existujúcich zákazníkov. Sú aj prípady, keď kódex platí pre špeciálne obdobie, ako je začiatok školského roka alebo určitá oslava. Po druhé, ak ste kód zadali ručne, možno ste urobili chybu pri písaní. Ešte raz skontrolujte zadanie a uistite sa, že všetky znaky sú v presnom poradí, ako je uvedené v našej databáze. Venujte pozornosť aj veľkým a malým písmenám a nedávajte medzery medzi čísla a písmená. Tomuto všetkému sa môžete vyhnúť tak, že od začiatku jednoducho zažalujete funkciu kopírovania a vkladania, aby ste kód správne preniesli. Skontrolovali ste všetko vyššie a stále nemôžete použiť kód kupónu? si si istý, že si ho už nepoužil pri predchádzajúcom nákupe? Kód kupónu môže tá istá osoba použiť iba raz, pretože jeho platnosť vyprší hneď po jeho prvom uplatnení.

AKO PRIDAŤ KUPÓN CARTERS.COM?

Postupujte podľa našich pokynov a zistite, ako môžete pridať kupón carters bez akýchkoľvek problémov.

 • 1
  Prejdite na stránku www.carters.com a pridajte svoje obľúbené produkty do nákupného košíka.
 • 2
  Prihláste sa do svojho účtu, ak ho už máte, alebo sa zaregistrujte teraz, aby ste mali jednoduchý prístup k svojej objednávke a mohli v nej vykonávať zmeny.
 • 3
  Prezrite si všetky kupóny uvedené na našej stránke a keď nájdete ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám, skopírujte si ho do schránky, zapamätajte si ho alebo si ho poznačte na papier alebo do dokumentu Word.
 • 4
  Vráťte sa na www.carters.com a na stránku súhrnu objednávky, vložte svoj kód do špeciálneho poľa, kde je napísaný Promo kód, alebo ho zadajte ručne pomocou klávesnice.
 • 5
  Kliknite na tlačidlo Použiť a dokončite nákup podľa posledných krokov.

Aktívne zľavové kódy pre CARTERS

🛍️ Kategória Móda
🔥 Celkové ponuky 28
🎇️ Zľavové kódy 7
📌 Ponuky 21
➡️ Najlepší kupón 20% Zľava
🆕 Najnovší kupón 70% zľava
🚚 Doprava zdarma NO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 17 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre CARTERS

CARTERSOV KÓD POPIS PONUKY CARTERS VYPRŠÍ
p10 Check Out This Promo Code For Super Savings N / A
N/A Až 70 % clearance | Carterove kupóny N / A
N/A Užite si 15% zľavu, keď sa zaregistrujete na odber Carterových textov N / A
N/A Získajte dopravu zadarmo pri objednávkach nad 35 $. Začnite konať! N / A

Možnosti platby

PAYPAL
Kreditná karta

Možnosti odosielania

Kuriér

Možnosti kontaktu

Phipps Tower, 3438 Peachtree Street NE, Suite 1800, Atlanta, Georgia 30326
Carterovej
@carters
Carterovej
carters.com

VLASTNOSTI A VÝHODY CARTERS.COM

Objavte čarovný svet Carter's Inc a odomknite úžasné funkcie a výhody.

 • Skvelý vernostný program s názvom Moje odmeňujúce momenty, vďaka ktorému získate dopravu zadarmo, ročné darčeky a prístup k exkluzívnym podujatiam.
 • Úžasný partnerský program s flexibilnými a konkurencieschopnými sadzbami provízií a so špecializovaným tímom manažmentu pridružených spoločností.
 • Rôzne spôsoby platby vrátane PayPal a Afterpay.
 • Bezplatná celosvetová doprava vo viac ako 80 krajinách.
 • Prístup k najväčšiemu americkému značkovému predajcovi, ktorý pôsobí v tomto odvetví od roku 1865.

CARTERS.COM TIPY NA ŠETRENIE

Chcete pri online nákupe na www.carters.com ušetriť ešte viac? Postupujte podľa našich ďalších tipov na šetrenie.

 • Prihláste sa na odber noviniek a získajte extra 20% zľavu na váš prvý nákup.
 • Získajte uvítaciu zľavu až 15 % na svoj prvý nákup.
 • Zaregistrujte sa do Carter's Credit Card a ušetrite 25 % na svoj prvý nákup a ušetrite ďalších 20 %, keď vám karta príde.
 • Získajte až 80% zľavu so sekciou Denné ponuky.
 • Ušetrite až 70 % počas špeciálnych predajných akcií: Black Friday, Cyber ​​Monday, 11/11 alebo Christmas sale.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.