Generické filtre

Zľavový kód a kupóny SHEIN

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie na exkluzívne úspory v SHEIN

Vaše hodnotenie: 4.8
hodnotenie: 4.5 - 5 hlasov

Aktívne zľavové kódy SHEIN

Platnosť zľavových kódov SHEIN vypršala

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O SHINE

Toto je sprievodca po SHEIN.COM, ktorý je zameraný ako na začiatočníkov, ktorí si chcú otvoriť členský účet na webovej stránke, tak na skúsených nakupujúcich, ktorí už účet majú a už zadali objednávky. Hlavným zdrojom informácií v tejto príručke sú skúsenosti členov tímu Couponius, našich blízkych priateľov a iných nakupujúcich, ktorí už zanechali písomné recenzie na SHEIN a iných online recenzných portáloch. Sme členmi SHEIN, prihlásili sme sa na odber noviniek a sledujeme všetky informačné kanály na sociálnych platformách, kde je SHEIN prítomný a aktívny. Sme tiež členmi veľkých pridružených sietí a sledujeme ďalšie online webové stránky so zľavami a kupónmi, aby sme získali prístup k najnovším informáciám a stratégiám, ktoré vám môžu pomôcť ušetriť na nákupoch SHEIN.COM. V nasledujúcej zápisnici si prosím pozorne prečítajte prezentované informácie, ktoré boli navrhnuté ako kompletný sprievodca, ktorý vás naučí, ako postupovať, aby ste získali najlepšie ponuky a zľavy na vaše online nakupovanie v SHEIN.

Čo je SHEIN a ako funguje

 • SHEIN.COM je online platforma, kde čínsky maloobchodný predajca SHEIN predáva módne odevy podľa jedinečného obchodného modelu na maloobchodnom trhu. Obchodný model spoločnosti SHEIN kladie na prvé miesto zákazníka prostredníctvom série stratégií, ktoré zabezpečujú, že neexistuje väčšia zásoba, ako je dopyt po každom z predaných produktov, a že tieto zásoby sa zvyšujú so zvyšujúcim sa dopytom. Týmto spôsobom dopyt diktuje ponuku a veľké zásoby nie sú pripravené pred predajom, čo núti jednu kolekciu v prospech druhej. Tento model je výhodný aj pre stranu ponuky cenotvorby, pretože zaplatená cena je nižšia, pretože SHEIN má globálnu sieť dodávateľov a logistických skladov, ktoré fungujú nepretržite, aby zabezpečili optimálne náklady a zásoby vo výrobe.
 • My, tím Couponius, veríme, že v súčasnosti má SHEIN najatraktívnejšie ceny módnych predmetov a spája atraktívnu ponuku s kvalitným doručením a zákazníckym servisom. Založiť si účet a objednať na SHEIN je jednoduché, navyše akcie sú štedré a časté, doprava nad 9 € je zadarmo a množstvo produktov na stránke je úplne obrovské. Vždy nájdete to, čo chcete, ak správne použijete vyhľadávacie filtre, strávite trochu času triedením výsledkov a správne použijete tieto stratégie, aby ste ušetrili.
 • Objednávanie a odosielanie objednávok na SHEIN.COM: Otvorte si zákaznícky účet a prihláste sa na odber bulletinu SHEIN, aby ste mohli využívať všetky výhody, ktoré webová stránka ponúka, a mať neustále prístup k najnovším ponukám a informáciám od SHEIN. Taktiež, ak ste aktívny človek, ktorý netrávi veľa času na počítači, odporúčame nainštalovať si mobilnú aplikáciu SHEIN, ktorá je zadarmo dostupná pre Android alebo iOS a umožní vám trvalý prístup ku všetkým funkciám SHEIN. Po zadaní objednávky môže byť dodacia lehota medzi 5-11 dňami, v závislosti od toho, kde sa nachádzate. Doručenie je možné vykonať na adresu, ktorú určíte, alebo v niektorých krajinách na odberné miesta SHEIN. Bez ohľadu na spôsob dopravy, ktorý si vyberiete, vždy dostanete sledovacie číslo, aby ste mali prístup k aktuálnym informáciám o stave vašej objednávky.
 • Vrátenie a vrátenie peňazí na SHEIN: SHEIN akceptuje vrátenie objednávok do 30 dní od prijatia vášho balíka. Ak vám vaša objednávka prišla poškodená, musíte do 24 hodín kontaktovať zákaznícky servis. Ak chcete vrátiť tovar, požiadajte vo svojom účte SHEIN v časti „Moje objednávky“ o vrátenie produktov a e-mailom dostanete podrobné pokyny a štítok na vrátenie. Náklady na vrátenie v plnej miere znáša kupujúci a vrátenie peňazí sa uskutoční do 14 dní od prijatia a kontroly vrátených produktov spoločnosťou SHEIN.
 • Páči sa nám, ako spoločnosť SHEIN usporiadala množstvo produktov a kategórií na webovej stránke, myslíme si, že je ľahké sa pohybovať v kategóriách produktov a triediť ich a odporúčame vám, aby ste pri prvej návšteve SHEIN.COM venovali niekoľko minút navyše, aby ste sa oboznámili s navrhovaným predajný model. 
prázdny

Ako ušetriť peniaze pri nakupovaní na SHEIN

 • Ak nemáte zákaznícky účet a ešte ste sa neprihlásili na odber noviniek, urobte tak teraz. SHEIN často aktualizuje propagačné akcie, takže by ste mali mať vždy prístup k najnovším informáciám a zostať v spojení, aby ste získali tie najlepšie ponuky. Odporúčame tiež nainštalovať mobilnú aplikáciu SHEIN.  V súčasnosti dostávajú noví členovia SHEIN 30% zľavu alebo maximálne 8 € z prvej online objednávky a noví používatelia aplikácie 15% zľavu z prvej objednávky. Okrem toho je pre nových členov ponúkaných množstvo zliav, o ktorých budeme diskutovať o chvíľu.
 • Navštívte prosím sekcie "Výpredaj" a "WeeklyWonders" na webovej stránke, myslíme si, že sú to najlepšie ponuky, ktoré môžete v súčasnosti nájsť. Zľavy sú lákavé a tisíce produktov, z ktorých si môžete vybrať svoj obľúbený štýl. 
 • Oboznámte sa s kategóriami produktov, ktoré ponúka SHEIN, a vždy si zvoľte triedenie výsledkov vyhľadávania. SHEIN ponúka toľko produktov a je ľahké sa stratiť v obrovskom množstve ponúk. Vyberte si filtrovanie podľa funkcií, ktoré chcete od produktu, a potom zoraďte (podľa ceny, najnovších prírastkov do kategórie, hodnotenia získaných od ostatných členov) výsledky, ktoré dostanete, aby ste mohli prechádzať efektívnejšie. 
 • Pridajte produkty, ktoré chcete, do ponuky „Obľúbené“, aby ste mali vždy rýchly prístup k zoznamu želaní. Takto môžete vidieť, kedy sú lepšie ponuky alebo keď sa zásoby míňajú, takže sa môžete rozhodnúť, kedy ich kúpiť.
 • Vždy si prečítajte recenzie ostatných členov, je to najlepší spôsob, ako ušetriť čas. Aj keď ich prečítanie môže trvať niekoľko minút, garantujeme, že celkovo ušetríte čas, kupujete len produkty, ktoré spĺňajú vaše očakávania a vyhnete sa nechceným vráteniam tovaru. Sme radi, že ostatní používatelia môžu nahrávať skutočné fotografie produktu, ktorý si objednali; Myslíme si, že je to mimoriadne užitočné pre iných kupujúcich.
 • Najdôležitejším spôsobom, ako ušetriť na SHEIN, sú zľavové kupóny. Tieto kupóny sú vlastne reťazcom znakov alebo písmen a čísel, ktoré platia v čase objednávky, prinášajú užívateľovi výhody ako: percentuálna zľava z hodnoty objednávky, pevná zľava z celkovej sumy splatnej na objednávke, doprava zdarma na objednávke alebo darčekových produktoch pre užívateľa. Nižšie si prečítajte časť venovanú týmto zľavovým kódom SHEIN, ako ich môžete získať a ako ich uplatniť pri vašich online objednávkach.
prázdny

Zľavové kódy SHEIN

 • SHEIN ponúka zákazníkom kódy zľavových kupónov, známe ako kupóny, priamo na webovej stránke, na účtoch sociálnych médií SHEIN, v newsletteri alebo na špecializovaných zľavových webových stránkach, ako sú www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk, www.picodi.com, www.retailmenot.com alebo www.dealspotr.com.
 • Podmienky a obmedzenia zľavových kódov SHEIN: zľavové kódy majú vždy podmienky uplatnenia. Tieto podmienky môžu súvisieť s minimálnou hodnotou objednávky, na ktorú sa vzťahujú, s konkrétnym typom produktu, na ktorý sa môžu vzťahovať, alebo dokonca s konkrétnou značkou alebo produktom, pre ktorý výhodu ponúkajú. Keď nájdete zľavový kód SHEIN, pozorne si prečítajte podmienky, aby ste ho mohli správne uplatniť vo svojej objednávke a využívať všetky výhody, ktoré ponúka.
 • Doba platnosti zľavových kódov SHEIN: zľavové kódy, podobne ako propagačné akcie, majú dobu platnosti, počas ktorej môžu byť použité. Každý zľavový kód, ktorý zverejňujeme, má uvedený aj tento časový limit, pretože chceme ušetriť váš dôležitý čas a nechceme, aby ste skúšali kódy, ktoré už vypršali a už neprinášajú výhody pre vaše objednávky. Stojí za to upresniť, že niekedy tieto zľavové kódy, aj keď lehota uvedená SHEINom uplynula, môžu stále fungovať, takže ak ste nenašli dobrý zľavový kód a čas vám to dovolí, skúste kódy, ktorých platnosť vypršala. šanca, že môžu ešte fungovať.
 • Zľavové kódy SHEIN zverejnené na Couponius: pretože my v tíme Couponius milujeme zľavy, chceme, aby naši návštevníci získali najlepšie ponuky a zľavy pri nakupovaní na SHEIN. Veľa času teda trávime študovaním webovej stránky SHEIN, newslettera SHEIN a účtov SHEIN na sociálnych sieťach a hľadaním najnovších zľavových kódov. Zároveň tiež udržiavame aktuálne informácie o kódoch zverejnených na iných zľavových stránkach a každý deň kontrolujeme dôveryhodné zdroje, ako sú www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com , www.promocode.ac a mnoho ďalších.
 • Na tejto stránke nájdete zoznam kódov, ktoré často kontroluje a aktualizuje tím Couponius. Prosím, neskúšajte len jeden alebo ten, ktorý sa vám zdá najvhodnejší pre vašu objednávku, ale vyskúšajte všetky, potom sa môžete rozhodnúť, ktorý z nich vám prinesie najväčší úžitok, a použiť ho. 
 • Ako uplatniť zľavové kódy na SHEIN: Aby sme vám pomohli rýchlo a správne uplatniť zľavový kód SHEIN, vytvorili sme na tejto stránke sprievodcu. Prejdite na koniec stránky a postupujte podľa pokynov na uplatnenie zľavového kódu pre webovú stránku SHEIN. Pridali sme aj obrázok, ktorý vám ušetrí čas navyše, pretože vám presne ukáže, kam zadať zľavový kód.

Často kladené otázky o SHEIN

Ponúka SHEIN zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 34 zľavových kódov a akcií, ktoré budú pre SHEIN fungovať v júni 2024 a najnovší kupón pridaný Dnes ponúka zľavu 15 %.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi SHEIN?

Suma, ktorú môžete ušetriť so zľavovým kódom od SHEIN, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Práve teraz sa percento zľavy pohybuje od 15 % do -40 USD a ušetrená suma môže v závislosti od situácie dosiahnuť niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre SHEIN?

Najlepšie overený zľavový kód pre SHEIN je (US24J1O) a ponúka zákazníkom zľavu -40 USD na nákupy v júni 2024.

Aké sú skutočné zľavové kódy a propagačné ponuky pre SHEIN?

Môžem platiť cez paypal na SHEIN?

Áno, môžete platiť cez PayPal na SHEIN.com.

Ponúka SHEIN dopravu zadarmo?

SHEIN ponúka bezplatnú celosvetovú dopravu pri objednávkach, ktoré presahujú určitú hodnotu v závislosti od destinácií doručenia. Samozrejme, existujú špeciálne kampane, ktoré vám môžu priniesť štandardnú dopravu zadarmo pre vašu prvú objednávku.

Čo môžem urobiť, ak kupón SHEIN nefunguje?

Ak váš kupón SHEIN nefunguje, mali by ste postupovať podľa našich trikov a tipov, aby ste našli zdroj svojej chyby a zistili, ako ju môžete opraviť. Prečítajte si podrobnosti o kupóne a uistite sa, že dodržiavate podmienky uplatnenia, inak systém nerozpozná váš kód. Niekedy je kód platný pre minimálnu hodnotu objednávky alebo pre určitú kategóriu produktov a nie pre celý sortiment, zatiaľ čo inokedy je kód platný pre nových alebo existujúcich zákazníkov. Ak ste kód zadali ručne, odporúčame vám zadanie ešte raz skontrolovať. Možno ste urobili chybu v písaní alebo ste zmenili poradie znakov, prípadne ste medzi ne vložili medzery. Týmto problémom sa môžete vždy vyhnúť jednoduchým použitím funkcie kopírovania a vkladania od začiatku, aby ste kód správne preniesli. Ak neplatí nič z vyššie uvedeného, ​​znamená to, že ste už rovnaký kupón použili pri predchádzajúcom nákupe na Shein.com. Už ho nemôžete použiť, pretože kupón Shein.com z našej stránky je možné uplatniť iba raz na osobu.

Ako nájdem najnovšie kupóny pre SHEIN?

Najnovšie kupóny pre SHEIN nájdete na špecifických webových stránkach, ako sú www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.global-discount-codes.com, www.retailmenot.com, www.couponfollow.com alebo www.dealspotr.com.

Ako dlho sú zľavové kódy SHEIN vhodné?

Kódy SHEIN je možné používať až do konca uvedenej akcie. Trvanie konkrétnych akcií SHEIN sa môže líšiť. Niektoré propagácie môžu trvať niekoľko dní, zatiaľ čo iné môžu trvať niekoľko týždňov.

Môžem použiť zľavový kód SHEIN viackrát?

To závisí od konkrétnych podmienok stanovených spoločnosťou SHEIN pre tento konkrétny kód. Ak chcete vedieť, či môžete zľavový kód použiť viackrát, mali by ste si pozrieť zmluvné podmienky spojené s kódom.

AKO PRIDAŤ KUPÓN SHEIN?

Postupujte podľa našich pokynov popísaných nižšie a zistite, ako môžete pridať kód kupónu SHEIN, aby ste si zabezpečili skvelé zľavy.

 • 1
  Prejdite na stránku SHEIN a pridajte svoje obľúbené položky do nákupnej tašky.
 • 2
  Kliknite na ikonu nákupnej tašky na pravej strane domovskej stránky a prihláste sa do svojho osobného účtu, ak ho už máte, alebo sa zaregistrujte teraz, aby ste mali jednoduchý prístup k svojej objednávke a mohli v nej vykonávať zmeny.
 • 3
  Nájdite kód kupónu, ktorý je pre vás vhodný, v našej databáze a skopírujte ho do schránky alebo si ho nevypíšte na papier alebo dokument programu Word.
 • 4
  Vráťte sa na stránku súhrnu objednávky na SHEIN a vložte svoj kód do požadovaného poľa, kde je napísané Použiť kód kupónu alebo ho zadajte ručne pomocou klávesnice.
 • 5
  Použite svoj kód na aktiváciu zľavy a pokračujte poslednými krokmi na dokončenie nákupu.

Aktívne zľavové kódy pre SHEIN

🛍️ Kategória Móda
🔥 Celkové ponuky 34
🎇️ Zľavové kódy 34
📌 Ponuky 0
➡️ Najlepší kupón - zľava 40 dolárov
🆕 Najnovší kupón 15% zľava
🚚 Doprava zdarma NO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 16 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre SHEIN

ŠEIN KÓD POPIS PONUKY HEIN VYPRŠÍ
CM24Q2 Získajte 15 % zľavu od 0.8 GBP N / A
BLCUK24 Získajte 15 % zľavu od 15 GBP N / A
KITKA15 Tento 15% poukaz je vašou dokonalou šancou na okamžité úspory v spoločnosti SHEIN N / A
PYK15 Práve teraz si môžete užiť 15% zľavu v SHEIN N / A

Možnosti platby

PAYPAL
Bankový prevod
ApplePay
Kreditná karta

Možnosti odosielania

Kuriér

Možnosti kontaktu

Singapur, 112 Robinson Rd, Singapur,
Shein
@SHEIN_Official
Shein
shein.com

SHEIN je medzinárodná B2C rýchlo rastúca e-commerce spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2008 a poskytuje prístup k viac ako 1000 2 novinkám denne a k viac ako 220 miliónom módnych odevov pre mužov, ženy a deti: od top. , body a kombinézy až po dvojdielne súpravy, blejzre, od spodných nohavíc po svetre a spodnú bielizeň, od kostýmov a doplnkov, od spoločenských odevov a nočných odevov po topánky a tašky až po ešte viac. SHEIN.com verí, že každý si môže vychutnať krásu módy a to je jeden z dôvodov, prečo je spoločnosť taká populárna a slávna. Zákazníci z viac ako XNUMX regiónov a krajín po celom svete môžu mať teraz tie najkrajšie outfity na dosah ruky bez toho, aby museli platiť príliš veľa. SHEIN prichádza vhod s kvalitnými výrobkami za bezkonkurenčne nízku cenu. VLASTNOSTI A VÝHODY HEIN Objavte znova seba a vyberte si SHEIN, aby ste získali exkluzívne funkcie a výhody.
 • Úžasný pridružený program, ktorý vám prinesie 10 % až 20 % provízie za každý odporúčaný predaj, ako aj ďalšie výhody vrátane extra mesačného peňažného bonusu a 30-dňového trvania cookies.
 • Rôzne spôsoby platby vrátane PayPal a Klarna.
 • Bezplatná doprava a bezplatné vrátenie vo viac ako 220 krajinách a regiónoch po celom svete.
 • Prístup k viac ako 2 miliónom produktov na sklade.
 • Denne pribudne viac ako 1000 nových položiek.
TIPY NA ŠETRENIE SHEINU Chcete získať najlepšiu cenu za objednávku SHEIN? Využite naše tipy na šetrenie a užite si svoje nákupné dobrodružstvo.
 • Prihláste sa na odber noviniek a získajte extra zľavu 10% na svoju prvú objednávku.
 • Získajte študentskú zľavu 15 %, ak sa zaregistrujete na UNiDays.com.
 • Odporučte priateľovi a získajte 15% zľavu, keď dokončí nákup.
 • Prístup k špeciálnym ponukám ako Kúp 1 a 1 zadarmo.
 • Ušetrite až 90 % na vybrané produkty počas špeciálnych predajných akcií.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.