Generické filtre

Zľavový kód a kupóny DJI

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie pre exkluzívne úspory v DJI

Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 4.8 - 1 hlasovaní

Aktívne zľavové kódy DJI

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O DJI

Spoločnosť DJI so sídlom v Shenzhene bola založená v roku 2006 a rozrástla sa z malej kancelárie na celosvetovú pracovnú silu a stala sa jednou z najdôležitejších spoločností v oblasti špičkových technológií, ktorá poskytuje prístup k vysokokvalitným bezpilotným lietadlám. Milujete fotenie, ktoré vyráža dych? Alebo radi trávite čas výrobou úžasných videí s krásnou krajinou? Objavte DJI, internetový obchod, ktorý má širokú škálu dronov pre začiatočníkov aj profesionálov, ako aj ďalšie zariadenia a systémy na letecké fotografovanie. Zapojte svoju fantáziu a vydajte sa do pevninskej Číny, Japonska, Thajska, Nórska, Švédska, Švajčiarska, Kanady, Nového Zélandu či Austrálie a do mnohých ďalších destinácií, kde budete môcť produkty DJI.com využívať naplno. Nájdete tu nekonečné úžasné miesta na snímanie leteckých fotografií a videí. S DJI dáte ďalší obrat do budúcnosti, urobíte možné veci z nemožných. prázdny

ŠPECIÁLNE PREDAJNÉ AKCIE DJI.COM

Pre nikoho nie je prekvapením, že vaša vášeň pre technické vybavenie môže byť dosť drahá. Vaša závislosť na najnovších vychytávkach a túžba byť informovaný o tom, čo je nové v obore, vás môže stáť veľa peňazí. Teraz však môžete mať všetko, čo chcete, za zníženú cenu, ak si vyberiete DJI a ak si kúpite požadované položky počas špeciálnych predajných akcií. Môžete získať viac ako 50% zľavu na toľko produktov.

DJI VÍTANÉ ZĽAVY

Aj keď DJI nie vždy ponúka uvítaciu zľavu, neznamená to, že nemôžete mať šťastie. Z času na čas môžete získať aspoň 5% zľavu na svoj prvý nákup ako nový používateľ. Sledujte DJI a zistite, ako môžete ušetriť viac pre svoju vášeň pre technológie.

VÝPREDAJ DJI BLACK FRIDAY

Investujte do svojej vášne vytvoriť umelecké dielo zo všetkého, čo robíte. Teraz môžete mať svoj obľúbený systém leteckého fotografovania alebo jednoduchý dron za výhodnú cenu. Získate najvyššiu kvalitu za najlepšiu cenu. ako? Jednoduchým čakaním na Black Friday Sales od DJI, aby ste si mohli kúpiť váš gadget s viac ako 40% zľavou. Buďte múdri a nakupujte od DJI. Na vybraných položkách môžete ušetriť minimálne 100 $.

PREDAJ DJI 11/11

Získajte špičkovú technológiu od DJI, aby ste mohli vytvárať úžasné veci a využívať efektívne a inteligentné riešenia. S produktmi DJI môžete robiť zázraky v mnohých oblastiach vrátane poľnohospodárstva a môžete si kúpiť svoj obľúbený produkt za zvýhodnenú cenu. 11. 11. alebo Deň nezadaných získate minimálne 20% zľavu.

VÝPREDAJ DJI CYBER PONDELOK

Pripravte sa na sviatočnú nákupnú sezónu a objavte propagačné ponuky od DJI na Cyber ​​Monday. Ak ste zmeškali ponuky z Black Friday, teraz máte ešte jednu šancu získať svoj gadget so zľavou až 46 %.

VIANOČNÝ VÝPREDAJ DJI

Prišlo najkrajšie obdobie v roku a vy nemáte čas zdržiavať sa v premávke, aby ste získali svoj najobľúbenejší dron alebo kameru za zníženú cenu? Choďte do DJI a užite si akciu Vianočné výpredaje. Teraz budete pripravení na svoje vianočné alebo novoročné dobrodružstvo, pretože nájdete skvelé darčeky pre vás aj vašich blízkych. Získate aspoň 20% zľavu na perfektné darčeky k sviatku pre cestovateľov, fotografov, ikonu sociálnych sietí alebo pre dobrodruhov. prázdny

AKO MÔŽETE DNES ZÍSKAŤ ZĽAVU NA DJI

Keď ide o naše vášne a nájdeme to, čo potrebujeme a máme radi, chceme to v tom konkrétnom momente, nechceme čakať do záverečných sezónnych výpredajov alebo inej predajnej akcie. Ak ste netrpezliví a chcete najlepšiu kvalitu za najlepšiu cenu, ste na správnom mieste. Nižšie sa dozviete, ako môžete dnes a po celý rok ušetriť ešte viac, keď si kúpite dron alebo akýkoľvek iný vzdušný gadget od DJI.com.

AKCIOVÉ KUPÓNY PRE DJI

Kto nemiluje používanie propagačných kupónov? Je to jeden z najlepších spôsobov, ktorý vám každú minútu pomôže získať zľavu na nákup. Použite ich vždy, keď si objednáte od DJI a môžete získať aspoň 15% zľavu alebo viac ako 100 $. Všetko závisí od podmienok pre váš kupón. Sledujte DJI, so správnym kódom kupónu môžete dokonca získať zľavu viac ako 400 $.

ZĽAVY A ŠPECIÁLNE PONUKY NA DJI.com

Nenašli ste ten správny kupón pre vaše potreby? Chcete využiť väčšiu zľavu? Potom by ste mali vstúpiť do sekcie Zľavy z oficiálneho internetového obchodu, kde nájdete položky so zľavou viac ako 20 %. Okrem toho, ak ste študent a vyplníte formulár uvedený na webovej stránke, získate zľavu 10 % na vzdelávacie produkty so zľavou, novo spustené položky alebo produkty s nízkymi skladovými zásobami.

ZĽAVA PONÚKA DJI NEWSLETTER

Prihláste sa na odber noviniek a získajte prístup k najnovším verziám a ponukám a získajte kupón na zľavu 5%, ktorý môžete použiť pri svojej prvej objednávke.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE O DJI

Ešte nie ste presvedčení, že DJI je vaša najlepšia voľba? Čo ak vám povieme, že si môžete zarobiť peniaze sami? ako? Vytvorte si účet na DJI.com a staňte sa partnerom poprednej svetovej značky v oblasti leteckej fotografie. Zarobíte 5% províziu jednoduchou propagáciou DJI na svojom webe, fóre, účte na sociálnych sieťach alebo blogu. Získate odkazy na produkty, bannery a ďalšie marketingové nástroje, ako aj vlastný partnerský odkaz. Navyše môžete získať províziu až 8%. Zdieľanie je starostlivosť. Povedzte svojim priateľom o produktoch DJI a môžete sa zúčastniť super úžasného programu odporúčaní. Svojim priateľom rozdáte kupón v hodnote 10 $ a za každého priateľa, ktorý nakúpi s vaším kupónom, získate tiež 1 $ DJI Credit ako odmenu do 15 dní odo dňa nákupu, ak produkt nevrátite. Chcete získať ešte viac a rozbehnúť vlastný biznis? Môžete sa stať predajcom DJI a môžete požiadať o autorizovaný obchod, aby ste získali čo najlepší zážitok. Teraz, keď ste sa dozvedeli niekoľko podrobností o DJI, je čas priznať ďalšie užitočné informácie o tomto internetovom obchode. Nižšie sme zhrnuli krátky popis spôsobov platby, pravidiel vrátenia peňazí, mobilnej aplikácie a ďalších potrebných faktov.

INFORMÁCIE O PLATOBNÝCH METÓDACH DJI

DJI akceptuje nasledujúce spôsoby platby: kreditné a debetné karty (VISA, MasterCard, American Express, JCB, Discover), PayPal a PayPal Credit, Apple Pay, Bankový prevod a Affirm Financing (okrem Západnej Virgínie a Iowy).

APLIKÁCIA DJI MOBILE

DJI nemá len jednu mobilnú aplikáciu. Má 12 aplikácií, ktoré vám prinesú tie najlepšie funkcie, nástroje a produkty na dosah ruky. DJI je majstrom v tejto oblasti a aplikácie sa hodia s leteckým simulátorom FPV pre pohlcujúci letový zážitok, kamkoľvek idete, s úžasnými funkciami na dosiahnutie pôsobivých výsledkov natáčania, úžasných fotografií a oveľa viac. Objavte ich všetky a bavte sa hraním s produktmi DJI. Jednou z najpoužívanejších aplikácií je, samozrejme, aplikácia DJI Store, pretože vám pomôže nakupovať úžasné produkty bez námahy. A získate tiež exkluzívne zľavy a prístup k aktualizovaným návodom a užitočným nákupným sprievodcom, ktoré vám predstavia najlepšie dobrodružstvo vášho života – úchvatný svet leteckých fotografií.

DJI V SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

Buďte informovaní o všetkých najnovších vydaniach od DJI a staňte sa súčasťou vášnivej komunity. Využite svoju predstavivosť na vytvorenie úžasných a jedinečných umeleckých diel a zdieľajte ich na Facebooku, Instagrame, Pintereste, Twitteri, YouTube alebo Vimeo, aby ste si získali vlastných fanúšikov a zúčastnili sa súťaží organizovaných iba na sociálnych sieťach. Získate prístup k recenziám a budete vedieť, čo si kúpiť, aby ste si zvečnili svoje spomienky. Nezabudnite ani na oficiálny blog; nájdete veľa zaujímavých článkov o základoch termálnych dronov, o dôvodoch, prečo je DJI Terra špičkovým softvérom na mapovanie dronov, o tom, ako sa dajú drony použiť na ochranu a obsluhu slonov v nebezpečenstve a mnoho ďalšieho.

INFORMÁCIE O ZÁSADÁCH VRÁTENIA DJI

O vrátenie peňazí môžete požiadať do 14 kalendárnych dní od dátumu doručenia, ale iba v prípade, že váš produkt nemá žiadne výrobné poškodenia a je v novom alebo ako novom stave. Pozor! Na podnikové produkty sa nevzťahuje politika vrátenia peňazí, ak boli aktivované. Do vráteného balíka musíte zahrnúť všetko originálne príslušenstvo, prílohy a obaly, právny doklad o kúpe, účtenku alebo faktúru a všetky štítky produktu, sériové čísla a vodotesné značky, ktoré sú stále pripojené.

Často kladené otázky o DJI

Ponúka DJI zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 40 zľavových kódov a akcií, ktoré budú pre DJI fungovať v júni 2024 a najnovší kupón pridaný Dnes ponúka 25% zľavu.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi DJI?

Suma, ktorú môžete ušetriť so zľavovým kódom od DJI, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Práve teraz sa percento zľavy pohybuje od 25 % do -100 USD a ušetrená suma môže v závislosti od situácie dosiahnuť niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre DJI?

Najlepší overený zľavový kód pre DJI je (100 DANS) a ponúka zákazníkom zľavu -100 USD na nákupy v júni 2024.

ČO MÔŽEM ROBIŤ, AK KUPÓN DJI.com NEFUNGUJE?

Ak váš kupón DJI.com nefunguje, postupujte podľa našich ďalších tipov a trikov. Najprv skontrolujte, či je stále k dispozícii. Platnosť každého kódu kupónu vyprší po určitom čase. Po druhé, uistite sa, že ste správne zadali kód. Ak ste kód zadali ručne, možno ste urobili preklep. Možno ste zmenili poradie čísel a písmen alebo ste medzi ne vložili medzery. Opravte ktorýkoľvek z nich a nabudúce použite funkciu kopírovania a vkladania na prenos kódu bez toho, aby ste narazili na nejaký problém. Po tretie, vedeli ste, že každý kód kupónu má svoje vlastné podmienky na uplatnenie? Musíte ich vziať do úvahy. Niekedy je kód platný len pre minimálnu hodnotu objednávky alebo pre určitú kategóriu produktov a nie pre celý sortiment; inokedy je kód platný pre nových alebo existujúcich zákazníkov. Nakoniec, ak neplatí nič z vyššie uvedeného, ​​znamená to, že ste pri predchádzajúcom nákupe použili rovnaký kód kupónu. Už nemôžete použiť, pretože kód kupónu DJI.com nemôže použiť viac ako raz tá istá osoba.

PONÚKA DJI.com DOPRAVU ZADARMO?

DJI.com ponúka dopravu zadarmo pri objednávkach nad 159 $ alebo viac.

MÔŽEM PLATIŤ S PAYPALOM NA DJI.com?

Áno, môžete platiť cez PayPal na DJI.com.

AKO NÁJDEM NAJNOVŠIE KUPÓNY PRE DJI.com?

Najnovšie kupóny pre DJI.com nájdete na webových stránkach ako www.global-discount-codes.com, www.coupons-promo-code.com, www.promonix.com alebo www.retailmenot.com. Toto je len niekoľko webových stránok, na ktorých môžete nájsť najnovšie kupóny na získanie zliav, ale sme si istí, že oveľa viac ich nájdete jednoduchým vyhľadávaním na Google.

AKO PRIDAŤ KÓD KUPÓNU DJI?

Je to prvýkrát, čo používate kupón DJI? Postupujte podľa našich krokov stručne popísaných nižšie a získate zľavu.

 • 1
  Prejdite do DJI, kliknite na tlačidlo Kúpiť teraz na tlačidle Kúpiť teraz alebo na tlačidlo Obchod a budete automaticky presmerovaní do oficiálneho obchodu DJI add, kde si môžete vyhľadať svoje obľúbené produkty.
 • 2
  Vyberte všetky položky, ktoré chcete kúpiť, a kliknite na tlačidlo Nakupovať teraz, aby ste sa presunuli do nákupného košíka a prihláste sa do svojho účtu DJI alebo si ho vytvorte hneď teraz alebo sa prihláste pomocou svojho účtu Facebook alebo Google.
 • 3
  Vráťte sa na webovú stránku kupónu a keď nájdete správny kód vhodný pre vašu objednávku, môžete si ho skopírovať do schránky alebo si ho niekam zapísať.
 • 4
  Teraz sa vráťte do DJI a prejdite na stránku pokladne, kde buď prilepte svoj kód u poskytovateľa propagačného poľa, alebo ho zapíšte manuálne pomocou klávesnice.
 • 5
  Použite kupón na aktiváciu kódu a ak všetko pôjde dobre, môžete dokončiť nákup.

Aktívne zľavové kódy pre DJI

🛍️ Kategória Elektronika
🔥 Celkové ponuky 40
🎇️ Zľavové kódy 27
📌 Ponuky 13
➡️ Najlepší kupón - zľava 100 dolárov
🆕 Najnovší kupón 25% zľava
🚚 Doprava zdarma NO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 17 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre DJI

KÓD DJI POPIS PONUKY DJI VYPRŠÍ
AILLO Explore 25% Off Dji Store Products With These Dji Store Reseller Voucher Codes N / A
BACKPACKIES20 Využite 20% zľavu na vybrané produkty. S týmto propagačným kódom Dji už žiadne výčitky kupujúceho N / A
BREUAyuHARb Užite si extra zľavu 10 % na balíčky Phantom 4 a Phantom 4 N / A
NYTSUB Časovo obmedzená ponuka: Získajte najlepšie ponuky teraz! N / A

Možnosti platby

PAYPAL
ApplePay
Kreditná karta

Možnosti odosielania

Kuriér

Možnosti kontaktu

DJI Sky City, č. 55 Xianyuan Road, okres Nanshan, Shenzhen, Čína
DJI
@DJIGlobal
DJI
dji.com

VLASTNOSTI A VÝHODY DJI 

 • Objavte úžasný svet DJI.com a získajte prístup k vynikajúcim funkciám a výhodám.
 • Skvelý partnerský program, ktorý vám prinesie veľa úžasných odmien vrátane 5% provízie.
 • Úžasný program odporúčaní, ktorý vám prinesie kredit DJI vo výške 1 USD.
 • Bezplatná doprava a bezplatné vrátenie do celého sveta.
 • 12 mobilných aplikácií.Prístup k opravárenským službám.

DJI TIPY NA ŠETRENIE

 • Chcete pri nákupe na DJI ušetriť ešte viac? Potom si nenechajte ujsť naše tipy na šetrenie.
 • Prihláste sa na odber noviniek a získajte 5% zľavu na svoju prvú objednávku.
 • Ak sa zaregistrujete ako študent, získate zľavu 10% na celú objednávku.
 • Získajte 1% zľavu z každého nákupu ako kredit DJI.
 • Nakupujte v sekcii Zľavy a získajte viac ako 20% zľavu.
 • Kúpte si svoje obľúbené položky počas špeciálnych výpredajových akcií ako Black Friday, Cyber ​​Monday, Christmas Days alebo Singles' Day Sales a získajte viac ako 40% zľavu.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.