Generické filtre

LENOVO zľavový kód a kupóny

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie pre exkluzívne úspory v LENOVO

Vaše hodnotenie: 5.0
hodnotenie: 5 - 2 hlasov

Aktívne zľavové kódy LENOVO

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O LENOVO

Spoločnosť Lenovo.com, poskytovateľ systémov číslo 1 na globálnom zozname superpočítačov TOP 500 a jeden z prvých členov nového indexu Hang Seng TECH, bola založená v Pekingu v Číne v roku 1984 a je jednou z najdôležitejších a uznávaných nadnárodných spoločností. spoločnosti na celom svete, ktoré sa stali lídrom v oblasti inovácií v tomto odvetví a ktorých cieľom je ponúkať inteligentnejšie technológie pre každého milovníka technológií. Lenovo.com má vo svojom portfóliu širokú škálu produktov vrátane notebookov, tabletov, inteligentných zariadení spolu s ďalšími gadgetmi a príslušenstvom, ktoré sú dostupné nielen pre osobné použitie, ale aj pre hráčov závislých od hier, firmy, vzdelávacie a vojenské organizácie. S viac ako pol miliardou počítačov dodaných od roku 1995 má Lenovo.com bohaté skúsenosti a každú sekundu dokáže vyrobiť tri zariadenia, ktoré obsluhujú viac ako 180 trhov. Vyberte si Lenovo.com a získajte prístup k neprekonateľným nástrojom a funkciám. prázdny

ŠPECIÁLNE PREDAJNÉ AKCIE LENOVO

Pokiaľ ide o technológiu, špecialisti v odbore nám odporúčajú kúpiť si náš obľúbený gadget alebo zariadenie od známych značiek. A to je určite niečo, čo by sme mali vziať do úvahy, aby sme sa vyhli nákupu falošných alebo lacných produktov od neznámych spoločností, ak chceme získať najlepšiu kvalitu. Ak chcete pre svoju vášeň pre hranie hier investovať do nového firemného notebooku alebo do nového počítača, no váš rozpočet je obmedzený, prejdite na produkty Lenovo.com a kúpte si ich počas špeciálnych predajných akcií, aby ste získali rovnako vysokokvalitné položky. za zníženú cenu.

VITAJTE ZĽAVY

Bohužiaľ, Lenovo.com neponúka uvítaciu zľavu, ale to nevyhnutne neznamená, že nemôžete získať nízku cenu na svojom ďalšom notebooku, tablete alebo akomkoľvek inom zariadení, pretože Lenovo.com vám poskytuje prístup k mnohým ďalším propagačným ponukám.

VÝPREDAJ ČIERNY PIATOK

Už nečakajte a kúpite si svoje nové zariadenie Lenovo.com za najlepšiu možnú cenu. Investujte teraz do svojej vášne pre technológie a užite si až 80 % zľavu na toľko produktov vrátane najnovších produktov. Black Friday Sales Event prichádza na Lenovo.com s úžasným prekvapením pre každého milovníka techniky a každého závislého na hre.

11/11 VÝPREDAJ

Je to prvýkrát, čo počujete o akcii Singles' Day Sales, známej aj ako Double 11 alebo 11/11 Sales? Vedeli ste, že stále viac spoločností vám dáva ďalšiu šancu kúpiť si obľúbené produkty za znížené ceny? A Lenovo.com je jedným z nich. Nájdite svoje špeciálne ponuky na počítač počas tejto udalosti a získajte neuveriteľné úspory na najnovších technologických zariadeniach z Lenovo.com. Na vybraný tovar môžete ušetriť minimálne 20 %.

VÝPREDAJ KYBER PONDELKA

Cyber ​​Monday Sales je ďalšou obrovskou udalosťou, ktorá prichádza vhod s masívnymi zľavami. Majte oči zamknuté na Lenovo.com počas dňa s najväčšími predajmi za celý rok a vezmite si svoje obľúbené technologické zariadenie so zľavou až 80 %.

VIANOČNÝ VÝPREDAJ

Vianoce sa blížia a vy potrebujete nakúpiť skvelé darčeky pre svojich najbližších? Urobte na nich dojem s produktmi Lenovo.com a staňte sa jedným zo Santových škriatkov. Nezabudnite sa rozmaznať novým herným notebookom ako vianočným darčekom alebo investovať do nového smartfónu, aby ste mohli robiť úžasné fotografie počas novoročnej párty. Získajte najlepšie vianočné výpredaje na notebookoch, počítačoch, serveroch a mnohých ďalších prístrojoch a zariadeniach, ušetrite aspoň 30 % počas prázdninových výpredajov a získajte svoje obľúbené príslušenstvo bez dodatočných nákladov. Môžete získať zadarmo darčeky ležiace hernú myš alebo bezdrôtovú klávesnicu. prázdny

AKO MÔŽETE DNES ZÍSKAŤ ZĽAVU NA LENOVO?

Nemôžete čakať príliš dlho, kým získate úžasné technologické ponuky? Vitajte na Lenovo.com, spoločnosti, ktorá vám poskytuje prístup k akciám a úžasným ponukám po celý rok. Zistite, ako môžete na svojom nákupnom dobrodružstve Lenovo.com ušetriť ešte viac jednoduchým použitím jednej z nižšie opísaných metód.

AKCIOVÉ KUPÓNY PRE LENOVO

Ste lovcom výhodných ponúk? Využite akciové kupóny pre Lenovo.com a kúpte si nový notebook, tablet, smartfón alebo nové PC za zvýhodnenú cenu. Na vybraných zariadeniach môžete ušetriť až 30 % a môžete využiť bezplatnú dopravu do celého sveta alebo bezplatné darčeky ako odmenu za vašu objednávku. Využite ten správny kupón, vhodný pre vaše potreby a užite si všetky výhody.

ZĽAVY A AKCIOVÉ PONUKY NA LENOVO

S Lenovo.com získate žreb do lotérie. Prejdite do sekcie Big Savings Event na oficiálnej webovej stránke a užite si až 60% zľavu na vybrané notebooky, stolné zariadenia, elektroniku, Legion a Gaming PC, monitory a tablety a inteligentné domáce zariadenia. Navyše tu nájdete aj kategóriu Výpredaj, kde nájdete produkty Lenovo.com so zľavou viac ako 70 %. Si študent alebo učiteľ? S ID.me partnera Lenovo.com môžete ušetriť až 10 % na celom webe. Alebo ušetrite až 20 % pri registrácii v Student Beans. Ste zdravotnícky pracovník, vojenský príslušník alebo senior? Potom budete radi, že s ID.me môžete získať extra zľavu až 12 % na Lenovo.com zariadenia, softvér, služby a príslušenstvo.

ZĽAVA PONUKA NOVINKY LENOVO

Prihláste sa na odber noviniek a získajte zľavu až 100 $ navyše na ďalší nákup.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE O LENOVO

Zapojte sa teraz zadarmo do partnerského programu Lenovo.com a zvyšujte návštevnosť, aby ste získali až 5 % provízie a získali prístup k neustálym akciám, bezplatnej doprave po celom svete, jednoduchej správe a ďalším marketingovým nástrojom, ktoré vám pomôžu optimalizovať výkon vašej stránky. Jediné, čo musíte urobiť, je propagovať produkty Lenovo.com umiestnením bannerov, textu alebo základných odkazov na váš blog, webovú stránku alebo kanál sociálnych médií. Za každého návštevníka vašej webovej lokality, ktorý uskutoční nákup na Lenovo.com, získate vysoké provízie. Chcete získať ešte viac? Potom sa zaregistrujte do programu MyLenovo Rewards a získajte body za každý nákup, ktorý uskutočníte na Lenovo.com, spolu s ďalšími extra výhodami, keď budete Lenovo.com zdieľať so svojimi priateľmi a rodinou. Môžete získať až 3% cashback zo všetkých svojich nákupov, ako aj extra bonusy, keď napíšete recenziu alebo vyplníte svoj profil. Navyše, ak odporučíte priateľa, získate až 10 $ v odmenách. Zadajte Lenovo.com a vyhľadajte dokonalý produkt pre vaše potreby. A už nestrácajte čas hľadaním pravidiel Lenovo.com, pretože prieskum sme už urobili za vás. Nižšie nájdete stručný popis spôsobov platby, pravidiel vrátenia peňazí a tímu služieb zákazníkom.

INFORMÁCIE O SPÔSOBOCH PLATBY

Lenovo.com akceptuje nasledujúce spôsoby platby: Kreditná a debetná karta (VISA, American Express, MasterCard, Discover), Klarna, PayPal, Amazon Pay, Obchodný leasing pri pokladni pre objednávky nad 4000 XNUMX USD, Dohody o financovaní podnikania telefonicky a Šeky pre telefonické objednávky iba.

LENOVO MOBILNÁ APLIKÁCIA

Stiahnite si mobilnú aplikáciu Lenovo.com, ktorá je k dispozícii na vašich zariadeniach so systémom iOS a Android, aby ste mohli nakupovať na cestách a získať prístup k najnovším verziám a exkluzívnym a prispôsobeným propagačným ponukám a ponukám. Budete mať jednoduchý prístup ku všetkým produktom Lenovo.com podľa kategórií, značiek a sérií, svoje vyhľadávanie môžete filtrovať a triediť podľa špecifikácií produktu, aby ste našli produkt, ktorý potrebujete, a dostávali upozornenia v reálnom čase o akciách a spoločnosti Lenovo. com činnosť. Navyše, ak potrebujete opraviť svoj telefón, môžete použiť funkcie vyhľadávania poskytovateľa služieb na nájdenie kontaktných informácií a polohy najbližšieho poskytovateľa služieb prostredníctvom Máp Google.

LENOVO V SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

Pripojte sa ku skvelej a modernej komunite Lenovo.com a sledujte jej aktivitu facebookInstagramYouTubepinterest a Twitter získať prístup k ďalším milovníkom technológií, ako ste vy, recenziám a rozhovorom. Navyše budete mať možnosť zúčastniť sa súťaží a darčekov, ktoré vám môžu priniesť váš obľúbený produkt Lenovo.com zadarmo. Buďte prvý, kto sa dozvie všetko o najnovších vydaniach a aktualizáciách produktov Lenovo.com tak, že si prečítate Lenovo StoryHub, oficiálny blog spoločnosti, kde nájdete užitočné a zaujímavé články ako Lenovo Technology pomáha Ducati s novými bezpečnostnými inováciami, Immersive Connections – Vyučovanie, učenie sa a tvorba vo VR na Ithaca College alebo simulácia izolácie na Mesiaci Lunark Mission Dosiahnuté a oveľa viac.

INFORMÁCIE O PRAVIDLÁCH VRÁTENIA

Ak zmeníte názor alebo nie ste úplne spokojní s položkami, ktoré ste si zakúpili, môžete ich do 30 dní od dátumu doručenia vrátiť v množstve 14 jednotiek alebo menej a dostanete späť plnú cenu, ktorú ste zaplatili. Ak ste si kúpili položky zo sekcie Lenovo Outlet, môžete ich vrátiť do 15 dní od dátumu doručenia. Ak chcete vrátiť viac ako päť jednotiek, budete musieť zaplatiť poplatok za opätovné naskladnenie vo výške XNUMX % zo zaplatenej ceny, ako aj náklady na spätnú dopravu a manipuláciu. Tovar, ktorý chcete vrátiť, musí byť v pôvodnom obale so všetkým príslušenstvom a dokumentmi.

KONTAKTNÉ ÚDAJE NA LENOVO

Ak ste na stránke s častými otázkami nenašli správnu odpoveď, môžete kontaktovať tím zákazníckych služieb telefonicky na čísle 1-855-253-6686, možnosť #1, 866-426-0911 pre pomoc s obchodnou objednávkou alebo 855-253-6686 možnosť č. 3 pre Pomoc k existujúcej objednávke prostredníctvom živého chatu pre zákazníkov v USA a Kanade alebo odoslaním lístka prostredníctvom online kontaktného formulára.

Často kladené otázky o LENOVO

Ponúka LENOVO zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 39 zľavových kódov a akcií, ktoré budú pre LENOVO fungovať v júni 2024 a najnovší kupón pridaný Dnes ponúka zľavu 43 %.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi LENOVO?

Suma, ktorú môžete ušetriť so zľavovým kódom od LENOVO, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Práve teraz sa percento zľavy pohybuje medzi 43 % a -100 dolármi a ušetrená suma môže v závislosti od situácie dosiahnuť niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre LENOVO?

Najlepší overený zľavový kód pre LENOVO je (KÚPIŤ MORELENOVO) a ponúka zákazníkom zľavu -100 USD na nákupy v júni 2024.

Ako nájdem najnovšie kupóny pre LENOVO?

Najnovšie kupóny pre Lenovo.com nájdete na špeciálnych webových stránkach ako www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.global-discount-codes.com, www.coupomfollow.com alebo www.myvouchercodes. co.uk.

Môžem platiť cez paypal na LENOVO?

Áno, môžete platiť cez PayPal na Lenovo.com.

Ponúka LENOVO dopravu zadarmo?

Lenovo.com ponúka bezplatnú štandardnú dopravu po celom svete na takmer všetky produkty bez ohľadu na hodnotu vašej objednávky.

Čo môžem urobiť, ak kupón LENOVO nefunguje?

Ak váš kód kupónu Lenovo.com nefunguje, musíte postupovať podľa našich tipov a trikov, aby ste našli a opravili zdroj vašej chyby. Zadali ste kód ručne? Ešte raz skontrolujte zadanie a uistite sa, že čísla a písmená sú na presnom mieste, ako sú zobrazené na našej stránke. Pozor aj na veľké a malé písmená a medzi znaky nedávajte medzery. Dodržali ste podmienky odkúpenia? Každý kupónový kód Lenovo.com má svoje vlastné pravidlá, ktoré musíte rešpektovať. V opačnom prípade systém nerozpozná váš kód kupónu. Niekedy je kód platný len pre minimálnu hodnotu objednávky alebo pre určitú kategóriu produktov a nie pre celý sortiment, zatiaľ čo inokedy je kód platný pre nových alebo existujúcich zákazníkov. Ste si istý, že váš kód je stále platný? Možno ste už rovnaký kód použili pri predchádzajúcom nákupe. Už ho nemôžete používať, jeho platnosť vypršala. Majte na pamäti, že kód kupónu Lenovo.com nemôže použiť viac ako raz tá istá osoba.

AKO PRIDAŤ Zľavový kód LENOVO?

Ak chcete pridať kupón Lenovo.com, postupujte podľa našich ďalších pokynov.

 • 1
  Prejdite na Lenovo.com a pridajte svoje obľúbené položky do nákupného košíka.
 • 2
  Kliknite na ikonu nákupného košíka na pravej strane domovskej stránky, prihláste sa do svojho osobného účtu, ak ho už máte, alebo sa zaregistrujte teraz, aby ste mali jednoduchý prístup k svojej objednávke a v prípade potreby mohli vykonať zmeny.
 • 3
  Nájdite kód kupónu, ktorý vyhovuje vašim potrebám a vašej objednávke, v našej databáze a skopírujte ho do schránky alebo si ho poznačte na papier alebo dokument programu Word.
 • 4
  Vráťte sa na stránku súhrnu objednávky na Lenovo.com a vložte kód do propagačného poľa alebo ho zadajte manuálne pomocou schránky.
 • 5
  Kliknite na tlačidlo Použiť a pokračujte poslednými krokmi na dokončenie nákupu.

Aktívne zľavové kódy pre LENOVO

🛍️ Kategória High Tech
🔥 Celkové ponuky 39
🎇️ Zľavové kódy 26
📌 Ponuky 13
➡️ Najlepší kupón - zľava 100 dolárov
🆕 Najnovší kupón 43% zľava
🚚 Doprava zdarma NO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 17 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre LENOVO

KÓD LENOVO POPIS PONUKY LENOVO VYPRŠÍ
SUMMERSAVINGS Až 43 % zľava na notebooky, stolné počítače, príslušenstvo a ďalšie N / A
THINKGIFT 70 % zľava na ThinkPad T14 Gen 3 Ryzen 5 Pro/16 GB RAM/512 GB SSD pomocou tohto zľavového kódu Lenovo Júna 30, 2024
THINKGIFT Lenovo zľavový kód: 65 % zľava ThinkPad T14s Gen 3 Ryzen 7 Pro/32 GB RAM/512 GB SSD 999 USD Júna 30, 2024
SAVEBIGONLSERIES Lenovo zľavový kód: 65 % zľava ThinkPad L13 Yoga Gen 3 2-v-1 Ryzen 7 Pro/16 GB RAM/256 GB SSD 705.21 USD Júna 30, 2024

Možnosti platby

PAYPAL
ApplePay
Kreditná karta
Gift Card

Možnosti odosielania

Kuriér
DHL / UPS

Možnosti kontaktu

Peking. Budova 2, č.10. Courtyard Xibeiwang East Road Haidian District 100094 Peking, Čína
Lenovo
@lenovo
Lenovo
lenovo.com

VLASTNOSTI A VÝHODY LENOVO  Vyberte si Lenovo.com a získajte tie najúžasnejšie funkcie a výhody.
 • Skvelý vernostný program s názvom MyLenovo Rewards Program a úžasný partnerský program, ktorý vám pomôže odomknúť rôzne výhody a prinesie vám až 5 % províziu.
 • Rôzne spôsoby platby vrátane PayPal a Amazon Pay.
 • Bezplatná doprava a bezplatné vrátenie do celého sveta.
 • Poskytovateľ číslo 1 v globálnom zozname superpočítačov TOP500. Viac ako 180 trhov.
LENOVO TIPY NA ŠETRENIE Chcete na nákupe Lenovo.com ušetriť ešte viac? Postupujte podľa našich tipov na šetrenie a užívajte si výhody.
 • Prihláste sa na odber noviniek a získajte zľavu až 100 $ navyše na ďalší nákup.
 • Získajte až 10% zľavu na celú objednávku, ak sa zaregistrujete ako študent alebo učiteľ s ID.me.
 • Ušetrite až 20 % pri registrácii v Student Beans.
 • Získajte dodatočnú zľavu 12 % s ID.me, ak ste zdravotnícky pracovník, vojenský príslušník alebo senior.
 • Získajte viac ako 70 % zľavu so sekciou Big Savings Event a nakupujte počas špeciálnych období roka: Čierny piatok, Cyber ​​Monday, Mid-Season and Final Sea Seasons, Double 11 a Christmas sale, aby ste získali obrovské zľavy.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.