Generické filtre

Zľavový kód a kupóny REVOLUT

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie na exkluzívne úspory v REVOLUT

Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 5 - 1 hlasovaní

Aktívne REVOLUT zľavové kódy

Všeobecné informácie o Revolute

 • Revolut je finančná technologická spoločnosť so sídlom v Spojenom kráľovstve, ktorá ponúka bankové služby predovšetkým prostredníctvom svojej mobilnej aplikácie.
 • Revolut bol založený v roku 2015 s cieľom poskytovať inovatívne bankové a finančné služby, najmä so zameraním na medzinárodné prevody peňazí a zmenárne.
 • Revolut poskytuje celý rad finančných služieb, vrátane multi-menových účtov, zmenární, debetných kariet, podpory kryptomien, rozpočtových nástrojov, poistenia a iných finančných produktov.
 • Revolut rýchlo rozšíril svoju užívateľskú základňu na celom svete a má silné zastúpenie v Európe. Spustila služby aj v iných regiónoch vrátane Severnej Ameriky a Ázie a Tichomoria.
 • Revolut funguje na modeli freemium a ponúka základné služby zadarmo s ďalšími funkciami dostupnými prostredníctvom prémiových predplatiteľských plánov.
prázdny

Akcie a ponuky pre členov Revolutu

 • Existujú štyri rôzne typy kariet Revolut, z ktorých každá zodpovedá inému plánu: Standard, Plus, Premium a Metal. Tu sú vlastnosti a výhody každého z nich:
 • Štandardné karty Revolut sú najzákladnejším typom kariet a nemajú žiadny mesačný poplatok.
 • Karty Plus Revolut majú mesačný poplatok 2.99 GBP/2.99 EUR/ (nie je k dispozícii v USA), ale prichádzajú s niekoľkými funkciami navyše, ako je cashback pri určitých nákupoch a internetové bankovníctvo.
 • Prémiové karty Revolut majú mesačný poplatok 5.99 GBP/7.99 EUR/9.99 USD, no ponúkajú širšiu škálu funkcií, ako napríklad cestovné poistenie a poistenie mobilného telefónu.
 • Karty Metal Revolut majú mesačný poplatok 12.99 GBP/13.99 EUR/12.99 USD, ale prichádzajú s množstvom špičkových funkcií, ako je služba concierge a prístup do letiskového salónika.
Všetky karty Revolut sa dodávajú s bezplatnými výbermi z bankomatu vo vašej krajine aj v zahraničí, ako aj výmenou cudzej meny za skutočný výmenný kurz. V aplikácii Revolut môžete požiadať aj o virtuálnu kartu. Virtuálna karta Revolut je, ako už názov napovedá, virtuálna karta, ktorú môžete použiť na platby prostredníctvom smartfónu alebo aj na online nakupovanie a môže byť jednorazová alebo viacúčelová. prázdny

Revolut odmeny a odporúčacie kódy

Za každého priateľa, ktorého odporučíte Revolut, získate peňažnú odmenu buď 10 £, 25 £, 50 £, 100 £, alebo, ak budete mať naozaj šťastie, 200 £! Odmenu Revolut možno udeliť iba vtedy, ak priateľ, ktorého ste pozvali, vykonal všetky požadované kroky pred termínom:
 • Zaregistrujte sa pomocou jedinečného odkazu na sprostredkovanie a overte svoju identitu;
 • Pridajte peniaze na ich účet Revolut kartou alebo bankovým prevodom. Prevody medzi účtami Revolut a pridávanie peňazí cez Apple Pay alebo Google Pay sa nepočítajú;
 • Objednajte si fyzickú kartu Revolut;
 • Urobte 3 legitímne nákupy s virtuálnou alebo fyzickou kartou Revolut, online alebo v obchode. Fungovať budú aj nákupy cez Apple Pay alebo Google Pay. Tri nákupy musia byť väčšie alebo rovné minimálnej sume viditeľnej na obrazovke Odporúčania.
   

Aplikácia Revolut

 • Aplikácia Revolut ponúka lepšiu alternatívu k bežnému bankovému systému, pokiaľ ide o služby, ako je zákaznícka podpora a ochrana súkromia.
 • Aplikácia má ľahko použiteľné používateľské rozhranie, ktoré je navrhnuté tak, aby bolo pre používateľov pohodlné.
 • Karty Revolut uľahčujú nákupy vo viac ako 30 národných menách s províziou 0 %.
 • Revolut je skvelý na cestovanie do zahraničia, pretože môžete minúť v miestnej mene a zameniť za najlepší možný kurz.
 • Revolut bol skutočne skvelý v situáciách, keď boli potrebné urgentné platby ako okamžitý prevod prostriedkov medzi účtami.

Často kladené otázky o REVOLUT

Ponúka REVOLUT zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 12 zľavových kódov a akcií, ktoré budú pre REVOLUT fungovať v júni 2024 a najnovší kupón pridaný Dnes ponúka % zľavu.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi REVOLUT?

Suma, ktorú môžete ušetriť so zľavovým kódom od REVOLUT, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Práve teraz sa percento zľavy pohybuje od % do -60 GBP a ušetrená suma môže v závislosti od situácie dosiahnuť niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre REVOLUT?

Najlepšie overený zľavový kód pre REVOLUT je (titoua3qj4) a ponúka zákazníkom zľavu -60 £ na nákupy v júni 2024.

Aké sú skutočné zľavové kódy a propagačné ponuky pre REVOLUT?

Je Revolut banka?

Revolut Bank UAB je držiteľom plnej bankovej licencie v Litve, ktorá jej umožňuje ponúkať cezhraničné bankové služby našim firemným zákazníkom v EHP.

Čo presne Revolut robí?

Revolut je v podstate online banka, ktorá vám umožňuje vytvoriť a nahrať online účet. Z tohto účtu môžete vykonávať platby a online nákupy v zahraničí.

Dá sa Revolutu veriť?

Revolut existuje od roku 2015. Revolut vás uisťuje, že vaše peniaze sú držané na zabezpečenom účte v regulovanej banke alebo vo vysoko kvalitných likvidných aktívach. Vaše úspory sú uložené v partnerských bankách.

Je Revolut zadarmo na použitie?

Revolut je predplatená karta Visa, ktorú je možné použiť vo Veľkej Británii aj v zahraničí. Štandardný plán je bezplatný, ale má obmedzenia týkajúce sa výšky bezplatných zahraničných výdavkov.

Môžem použiť odporúčací kód na Revolute?

Áno, Revolut umožňuje zákazníkom používať kódy na propagáciu svojich služieb. Ak napríklad odporučíte priateľa, v súčasnosti získate až 50 USD.

Ako môžem ušetriť na svojom Revolut Premium

Ak chcete získať lepšiu ponuku na Revolut Premium, musíte si predplatiť 12-mesačný plán a momentálne získate 3-mesačnú bezplatnú službu.

Ako pridať Revolut

Aktívne zľavové kódy pre REVOLUT

🛍️ Kategória ostatné
🔥 Celkové ponuky 12
🎇️ Zľavové kódy 12
📌 Ponuky 0
➡️ Najlepší kupón - Zľava 60 £
🆕 Najnovší kupón 15% zľava
🚚 Doprava zdarma NO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 17 júna 2024

Najlepšie kupónové kódy pre REVOLUT

KÓD REVOLUT POPIS PONUKY REVOLUT VYPRŠÍ
titoua3qj4 Získajte zľavu 60 £ pri prvom použití karty Revolut N / A
GET15EURO Získajte zľavu 15 £ N / A
WELCOME15 Získajte až 15 % zľavu na akýkoľvek plán Revolut N / A
BF50 Výpredaj na Čierny piatok: Ušetrite až 50 % na tarifách Revolut Premium a Metal N / A

Možnosti platby

Kreditná karta

Možnosti odosielania

E-mailom

Možnosti kontaktu

7 Westferry Circus, Canary Wharf, Londýn, Anglicko, E14 4HD
revoluta
@RevolutApp
revoluta
revolut.com

Krátky sprievodca pre zákazníkov Revolutu

 • Celkovo je Revolut bezpečná služba, ktorá ponúka jednoduché a flexibilné spôsoby spravovania peňazí, míňania a odosielania platieb na celom svete.
 • Revolut je skvelý na uskutočňovanie platieb a výberov doma aj v zahraničí.
 • Tip nášho editora: Virtuálne karty Revolut, ktoré sú skvelé, ak nakupujete online u obchodníka, ktorého nepoznáte, pretože môžete uskutočniť transakciu a potom zrušiť svoju kartu, ak ide o bezpečnosť.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.