Generické filtre

TRANSFERGO zľavový kód a kupóny

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie pre exkluzívne úspory v TRANSFERGO

Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 4.5 - 5 hlasov

Aktívne TRANSFERGO zľavové kódy

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O TRANSFERGO.com

TRANSFERGO.com, založená v roku 2012, je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností na prevod peňazí na svete, dôveryhodným a spoľahlivým spoločníkom pre viac ako 2 milióny zákazníkov po celom svete. Ponúka služby nielen pre jednotlivcov, ale aj pre firmy a je jedným z lídrov na trhu, ktorý vám pomôže previesť peniaze vašim blízkym jednoducho a rýchlo, s nízkymi poplatkami a bez skrytých poplatkov. Tento poskytovateľ online služieb vám navyše pomôže zaplatiť účet kedykoľvek a kdekoľvek z akéhokoľvek zariadenia, ktoré máte: tabletu, telefónu alebo notebooku. Buďte chytrí a vyberte si TransferGO.com na prevod peňazí do viac ako 160 krajín po celom svete so skvelými výmennými kurzami a mnohými ďalšími funkciami. prázdny

TRANSFERGO.com ŠPECIÁLNE PREDAJNÉ AKCIE

Chcete ušetriť viac pri prevode peňazí rodine alebo priateľom zo zahraničia? Potom získajte úžasné zľavy a mnoho ďalších výhod pre TransferGO.com počas špeciálnych predajných akcií, ktoré sa organizujú na konci každého roka.

VITAJTE ZĽAVY

TransferGO.com tu a tam ponúka až 12 £ alebo ekvivalent vo vašej mene ako vítanú zľavu pre svojich nových používateľov.

VÝPREDAJ ČIERNY PIATOK

Každý rok sa čoraz viac spoločností snaží priniesť tie najlepšie ponuky počas Black Friday Sales Event. A TRANSFERGO.com je určite jedným z nich. Môžete získať fantastickú zľavu 10 £ a špeciálne ponuky môžu dosiahnuť až 90% zľavu.

11/11 VÝPREDAJ

Nateraz sme nenašli žiadne informácie týkajúce sa špeciálnych ponúk od TransferGo.com počas 11/11 výpredajov, známych ako Singles' Day alebo Double 11. To však neznamená, že nemôžete získať zľavu 11. novembra . Sledujte stránku TransferGO.com a nezmeškajte žiadne ponuky.

VÝPREDAJ KYBER PONDELKA

Cyber ​​Monday je udalosť, ktorá sa v priebehu rokov stala rovnako dôležitou a populárnou ako Black Friday. A na TransferGo.com môžete získať až 90% zľavu na medzinárodný prevod peňazí, ako aj mnohé ďalšie prekvapenia.

VIANOČNÝ VÝPREDAJ

Vianoce sa blížia a vy neviete, čím zapôsobiť na svojich blízkych špeciálnymi darčekmi? Prečo im neposlať virtuálne objatia a povedať im o špeciálnych ponukách TranserGO.com? Vy a vaši blízki môžete získať viac ako 50% zľavu na služby TransferGO.com. prázdny

AKO MÔŽETE DNES ZÍSKAŤ ZĽAVU NA TRANSFERGO.com?

Vedeli ste, že na TransferGo.com môžete získať zľavu každý deň bez toho, aby ste museli čakať na špeciálne predajné akcie? Zistite, ako môžete ušetriť viac na svojom medzinárodnom prevode peňazí TransferGO.com a zabezpečiť si skvelé zľavy.

PROPAGAČNÉ KUPÓNY PRE TRANSFERGO.com

So správnym kódom propagačného kupónu pre TransferGO.com môžete ušetriť viac ako 10 £ na medzinárodnom prevode peňazí. Navyše môžete získať ešte viac odmien. Jediné, čo musíte urobiť, je prečítať si podrobnosti o každom kupóne dostupnom v našej databáze a získať ten, ktorý vám prinesie najväčšiu zľavu.

ZĽAVY A AKCIOVÉ PONUKY NA TRANSFERGO.com

Zdieľanie je starostlivosť. Dajte vedieť a odmeňte sa tým, že jednoducho poviete svojim priateľom o TransferGO.com. Zapojte sa bezplatne do Programu odporúčaní z TransferGO.com a zdieľajte svoj pozývací kód prostredníctvom SMS, WhatsApp alebo svojho účtu sociálnych médií a zakaždým, keď sa váš priateľ zaregistruje do tohto skvelého poskytovateľa online služieb a uskutoční svoj prvý prevod, získate 20 £. Chcete získať ešte viac? Vráťte sa na TransferGO.com kedykoľvek môžete a ak ste študent alebo základný pracovník, môžete získať zľavu 10 %.

ZĽAVA PONÚKA SPRAVODAJSTVO TRANSFERGO.com

Prihláste sa na odber oficiálneho bulletinu TransferGO.com a odomknite si zľavu 10 % na ďalší prevod peňazí.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE O TRANSFERGO.com

Chcete zarobiť ešte viac jednoduchým používaním TransferGO.com? Pripojte sa teraz k Partnerskému programu a získajte personalizované sledovacie odkazy a mnoho ďalších marketingových nástrojov a propagujte TransferGO.com na svojej webovej stránke, fóre, blogu alebo účte na sociálnych sieťach. Za každého vášho návštevníka, ktorý uskutoční prevod cez váš odkaz, získate vysoké provízie začínajúce na 10 £, ako aj prístup k užitočným bannerom, videám a článkom pripraveným spoločnosťou TransferGO.com. Získate tiež údaje zo sledovania a prehľady v reálnom čase a špecializovaný tím podpory, ktorý vám pomôže nastaviť marketingové kampane na prilákanie nových zákazníkov. Keď používate TransferGO.com prvýkrát, je tu niekoľko vecí, ktoré musíte vziať do úvahy a zhromaždili sme všetko, čo potrebujete vedieť o vašej objednávke vrátane informácií o spôsoboch platby, vrátení peňazí alebo zrušení a o zákazníkovi. Servisný tím.

INFORMÁCIE O SPÔSOBOCH PLATBY

TransferGO.com akceptuje nasledujúce spôsoby platby: Kreditná a debetná karta (VISA, Mastercard), Apple Pay, Google Pay, Klarna a Bankový prevod.

MOBILNÁ APLIKÁCIA TRANSFERGO.com

Stiahnite si teraz oficiálnu mobilnú aplikáciu TrasnferGo.com, ktorá je dostupná pre vaše zariadenia so systémom iOS a Android, aby ste mohli posielať peniaze superrýchlo vo viac ako 160 krajinách a 41 menách a prijímať peniaze na svoju kartu len za pár minút. Aplikácia vám ponúka transparentný a jasný spôsob prevodu peňazí do zahraničia, bez skrytých poplatkov, s dobrými výmennými kurzami a bez rizika kolísania meny. Budete mať plnú kontrolu a budete dostávať aktualizácie stavu vášho prevodu.

TRANSFERGO.com V SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

Spoznajte TransferGO.com, licencovanú a autorizovanú platobnú inštitúciu, regulovanú FCA a HMRC a pripojte sa k jej úžasnej komunite v sociálnych médiách. Sledujte jeho aktivitu facebookTwitterLinkedInInstagrampinterest a YouTube získať prístup k najnovším informáciám v odvetví FinTech a ako prvý vedieť všetko o exkluzívnych ponukách a propagačných ponukách. Nezabudnite si prečítať blog, pretože získate prístup k zaujímavým a užitočným článkom, ako je (veľmi) stručný sprievodca konverznými kurzami libry na euro, Stručný sprievodca štátnym dôchodkom v Spojenom kráľovstve, Skúsenosti s migrantmi: Najlepšie veci o sťahovaní v zahraničí alebo Kľúčové veci, ktoré potrebujete vedieť, aby ste sa ochránili pred podvodmi.

INFORMÁCIE O PRAVIDLÁCH VRÁTENIA

TransferGO.com vám ponúka možnosť zrušiť prevod peňazí zadarmo jednoduchým a rýchlym spôsobom. Objednávku nebudete môcť zrušiť, ak platba už prebehla na TransferGO.com alebo ak platba nebola úspešná.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE PRE TRANSFERGO.com

Ak ste na stránke Centra pomoci z oficiálnej webovej stránky nenašli správne informácie, môžete kontaktovať tím služieb zákazníkom. Tím e-mailom na [chránené e-mailom] alebo zavolaním na čísla +44 13 9269 4030 a +49 30 2000 42053 pre anglický jazyk. Navyše na webovej stránke nájdete telefónne čísla pre váš konkrétny jazyk vrátane litovčiny, poľštiny, rumunčiny, lotyštiny, ruštiny, ukrajinčiny, turečtiny a nemčiny.

Často kladené otázky o TRANSFERGO

Ponúka TRANSFERGO zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 40 zľavových kódov a akcií, ktoré budú pre TRANSFERGO fungovať v júni 2024 a najnovší kupón pridaný Dnes ponúka % zľavu.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi TRANSFERGO?

Suma, ktorú môžete ušetriť so zľavovým kódom od TRANSFERGO, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Percento zľavy sa momentálne pohybuje od % do 75 % a ušetrená suma môže v závislosti od situácie dosiahnuť niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre TRANSFERGO?

Najlepšie overený zľavový kód pre TRANSFERGO je (75OFFTRANS ) a ponúka zákazníkom zľavu 75 % na nákupy v júni 2024.

Aké sú skutočné zľavové kódy a propagačné ponuky pre TRANSFERGO?

Ako nájdem najnovšie kupóny pre TransferGO.com?

Najnovšie kupóny pre TransferGO.com nájdete na konkrétnych webových stránkach, ako sú www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.global-discount-codes.com, www.dealspotr.com, www.groupon. co.uk alebo www.i-funbox.com.

Môžem platiť cez PayPal na TransferGO.com?

Bohužiaľ, momentálne nemôžete platiť cez PayPal na TransferGO.com.

Ponúka TransferGO.com dopravu zadarmo?

Áno, TransferGO.com tu a tam ponúka bezplatné dodanie prevodom peňazí.

Čo môžem urobiť, ak kupón TransferGO.com nefunguje?

Postupujte podľa našich ďalších pokynov a zistite, ako môžete opraviť najbežnejšie zdroje chýb, ak váš kód kupónu TransferGO.com nefunguje. Po prvé, musíte vedieť, že každý propagačný kupón uvedený na našej stránke má svoje vlastné podmienky uplatnenia, ktoré musíte dodržiavať. Pozorne si prečítajte podrobnosti ku každému kódu kupónu, aby ste zistili, čo musíte urobiť, aby ste získali svoju zľavu. Niekedy je kód platný pre minimálnu transferovú hodnotu alebo pre transfery do určitých destinácií, inokedy je kód platný pre určitú kategóriu zákazníkov, nového, existujúceho alebo študenta. Po druhé, ak ste kód zadali manuálne pomocou klávesnice, odporúčame vám ešte raz skontrolovať zadanie, aby ste sa uistili, že všetky znaky sledujú rovnakú postupnosť ako v našej databáze. Venujte pozornosť aj veľkým a malým písmenám a medzi čísla a písmená nevkladajte žiadne medzery. Po tretie, ste si istý, že ste už pri predchádzajúcom prevode peňazí nepoužili rovnaký kód propagačného kupónu TransferGO.com? Už ho nemôžete používať, pretože jeho platnosť vypršala. TransferGO.com môže tá istá osoba použiť iba raz.

AKO PRIDAŤ KUPÓN TRANSFERGO.com?

Postupujte podľa našich pokynov popísaných nižšie a zistite, ako môžete pridať kód kupónu TransferGO.com, aby ste získali zľavu.

 • 1
  Prejdite na stránku TransferGO.com a prihláste sa do svojho osobného účtu, ak ho už máte, alebo sa zaregistrujte, aby ste získali jednoduchý prístup k službám prevodu.
 • 2
  Vyberte krajinu, do ktorej chcete previesť peniaze, menu a príjemcu.
 • 3
  Vyhľadajte si propagačné kupóny z našej stránky a keď nájdete ten správny, skopírujte ho do schránky, zapamätajte si ho alebo si ho poznačte na papier alebo do dokumentu programu Word.
 • 4
  Vráťte sa na TransferGO.com a vložte svoj kód do požadovaného poľa alebo ho zadajte manuálne pomocou klávesnice.
 • 5
  Použite kód na aktiváciu zľavy a pokračujte poslednými krokmi na dokončenie prevodu peňazí.

Aktívne zľavové kódy pre TRANSFERGO

🛍️ Kategória ostatné
🔥 Celkové ponuky 40
🎇️ Zľavové kódy 25
📌 Ponuky 15
➡️ Najlepší kupón 75% zľava
🆕 Najnovší kupón 75% zľava
🚚 Doprava zdarma ÁNO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 22 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre TRANSFERGO

PRENOSOVÝ KÓD POPIS PONUKY TRANSFERGO VYPRŠÍ
TRA Užite si zľavu 20 £ na prvý prevod N / A
twonofees Užite si bezplatné poplatky s prvými dvoma prevodmi N / A
MAX2ATHILL45 Promo kód Transfergo: Zaregistrujte sa a získajte prvé 2 prevody zadarmo N / A
FREETRANSFER Navštívte Transfergo.com a získajte 10 bezplatných prevodov s kupónom N / A

Možnosti platby

Kreditná karta

Možnosti odosielania

E-mailom

Možnosti kontaktu

1a Old Street Yard White Collar Factory, EC1Y 8AF, Londýn, Spojené kráľovstvo.
TransferGo
@TrasnferGO
TransferGo
transfergo.com

VLASTNOSTI A VÝHODY TRANSFERGO.com Objavte skvelý svet TransferGO.com a odomknite exkluzívne funkcie a výhody.
 • Úžasný partnerský program s vysokými províznymi sadzbami, ktoré začínajú na 10 £.
 • Rôzne spôsoby platby vrátane Google Pay a Apple Pay.
 • Prevody do viac ako 160 krajín a 41 mien.
 • Viac ako 2 milióny zákazníkov.
 • Žiadne skryté poplatky, skvelé výmenné kurzy.
TRANSFERGO.com TIPY NA ŠETRENIE Existuje niekoľko tipov na šetrenie, ktoré vám pomôžu znížiť náklady na váš medzinárodný prevod.
 • Prihláste sa na odber noviniek a získajte zľavu 10 % na ďalší prevod peňazí.
 • Získajte uvítaciu zľavu až 12 £ alebo ekvivalent vo vašej mene za prvé použitie TransferGO.com.
 • Zarobte 20 £ s programom odporúčaní.
 • Získajte zľavu 10 % pre študentov alebo základných pracovníkov.
 • Nakupujte počas špeciálnych období roka: Čierny piatok, Cyber ​​Monday, Double 11 alebo Vianočné výpredaje.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.