Generické filtre

Zľavový kód a kupóny KLOOK

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie na exkluzívne úspory na KLOOK

Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 5 - 1 hlasovaní

Aktívne zľavové kódy KLOOK

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O KLOOK.com

KLOOK.com, ktorý bol založený iba v roku 2014 v Hong Kongu, sa rýchlo stal poprednou svetovou platformou aktivít, ktorá prináša celý svet na dosah ruky s viac ako 100.000 300 úchvatnými a nezabudnuteľnými zájazdmi a zážitkami vo viac ako XNUMX top destináciách po celom svete. Hľadáte zábavné veci, ktoré môžete robiť počas cestovania? Vyberte si KLOOK.com a zarezervujte si svoje ďalšie dovolenkové dobrodružstvo, aby ste získali tie najlepšie turistické výlety a zážitky. Využite moment a vydajte sa na cestu svojho života, aby ste si vytvorili nové jedinečné spomienky s úžasnými jednodňovými prehliadkami, prehliadkami so sprievodcom, výletmi za chutným jedlom, fantastickými predstaveniami a festivalmi v najdôležitejších mestách sveta vrátane Aucklandu, Edinburghu, Miami, Dubaja, Bangkoku, Vatikánu. , Londýne, Barcelone či Paríži. Hľadajte tie najlepšie cestovateľské aktivity a užívajte si život naplno. prázdny

ŠPECIÁLNE PREDAJNÉ AKCIE KLOOK.com

Chcete spoznať nových ľudí a dozvedieť sa viac o iných kultúrach a tradíciách? Ak ste ten typ cestovateľa, ktorý chce robiť čo najviac vecí, potom by ste si mali vybrať KLOOK.com a rezervovať si svoju budúcu dovolenku počas špeciálnych predajných akcií, aby ste získali najlepšie možné ceny za ubytovanie, let, prenájom auta, vstup do múzeí, umeleckých galérií, opátstiev alebo katedrál, kaštieľov a tak ďalej.

VITAJTE ZĽAVY

Sledujte KLOOK.com a získajte zľavu pre tých, ktorí prídu prvýkrát. Z času na čas KLOOK.com dáva svojim novým používateľom aspoň 5% zľavu ako vítanú zľavu.

VÝPREDAJ ČIERNY PIATOK

Chcete získať aspoň 10% zľavu na akúkoľvek aktivitu KLOOK.com? Alebo možno chcete 50% zľavu na F&B aktivity? Potom si zarezervujte svoj ďalší únik počas výpredajov na Čierny piatok a vytvorte si nové spomienky, ktoré zostanú navždy. Minimálne 20 % získate aj na ďalšie vybrané aktivity a zájazdy. Je to najlepší spôsob, ako navštíviť viac destinácií a dozvedieť sa viac o histórii iných miest.

11/11 VÝPREDAJ

The Singles' Day Sales alebo 11/11 Sales prichádza na KLOOK.com s masívnymi zľavami. Choďte do destinácie, ktorú máte radi a ušetrite až 50 % na toľkých vybraných aktivitách a zážitkoch. Niekedy môžete dokonca využiť ponuku 1 za 1 alebo môžete získať zľavu až 110 USD na pobyt v hoteli.

VÝPREDAJ KYBER PONDELKA

Cyber ​​Monday Sales sa stal v priebehu rokov rovnako dôležitý ako Black Friday a veľké spoločnosti na celom svete robia všetko preto, aby vám priniesli exkluzívne ponuky a propagačné ponuky. Plaťte menej za viac cestovania. Počas akcie Cyber ​​Monday získate na KLOOK.com zľavu najmenej 25 %.

VIANOČNÝ VÝPREDAJ

Získajte svoje Jolly Deals a zabudnite na preplnené večierky s rodinou. Vyberte si cestu počas najkrajšieho obdobia roka, choďte na chatu do lesa alebo do luxusného rezortu a užite si až 50% zľavu na vybrané aktivity a zájazdy. Vianočné predajné podujatie prichádza na KLOOK.com s veľkými prekvapeniami. prázdny

AKO MÔŽETE DNES ZÍSKAŤ ZĽAVU NA KLOOK.com?

Je cestovanie vašou vášňou? Keby ste mohli, cestovali by ste stále? Chcete si zarezervovať ďalšiu úžasnú dovolenku, no váš rozpočet je obmedzený? Čo ak vám povieme, že KLOOK.com má počas celého roka obrovské zľavy? Môžete ušetriť ešte viac a nemusíte čakať na špeciálne akcie, aby ste sa vydali na novú dobrodružnú alebo relaxačnú cestu.

PROPAGAČNÉ KUPÓNY PRE KLOOK.com

Získajte najlepšiu cenu na svoju budúcu dovolenku a využite propagačné kupóny pre KLOOK.com z našej databázy. Môžete ušetriť až 25 % na celú objednávku alebo 25 USD na nákup. Niekedy so správnym kódom kupónu môžete získať ešte viac.

ZĽAVY A ŠPECIÁLNE PONUKY NA KLOOK.com

Získajte exkluzívne ceny za úžasné veci na celom svete. Nasledujte svoj inštinkt a vyberte si KLOOK.com, aby ste získali až 60% zľavu na ďalší sladký únik. Prvá stránka oficiálnej webovej stránky vás víta obrovskými zľavami do neuveriteľných destinácií vrátane Singapuru, Hong Kongu, Taipei, Penghu a mnohých ďalších. Nechajte sa inšpirovať a rezervujte si jedinečné pobyty pre úžasný zážitok, aký ste ešte nikdy v živote nezažili. Objavte teraz najlepšie zábavné parky, staré múzeá alebo iné historické pamiatky a užite si veľké zľavy na zájazdy bestsellerov KLOOK.com. Si študent? Ak sa pripojíte k UNiDAYS.com, získate študentskú zľavu 10 % na svoju prvú rezerváciu na KLOOK.com.

ZĽAVA PONÚKA SPRAVODAJSTVO KLOOK.com

Prihláste sa na odber noviniek a získajte prístup k úžasným cestovným ponukám, prispôsobeným ponukám a stovkám návrhov na cestovanie. Navyše, ak budete mať šťastie, môžete tiež získať zľavu 10%, keď sa prihlásite na odber noviniek.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE O KLOOK.com

Zarábajte peniaze navyše tým, že budete robiť to, čo vás baví. Vaša závislosť na cestovaní sa môže stať vaším vlastným malým podnikaním. Zapojte sa teraz do programu Affiliate Partner Program a získajte až 5 % z predaja KLOOK.com a niekoľko úrovní bonusových provízií a mnoho ďalších výhod vrátane jednoduchej integrácie, špecializovaného správcu účtu, bezplatných propagačných nástrojov a analýz a správ v reálnom čase. Ste aktívny na sociálnych sieťach? Vlastníte cestovateľský blog alebo vlog? Potom sa pripojte k Influencer Programu KLOOK.com, zapojte sa do sponzorovanej aktivity a propagujte svoje skúsenosti na svojom kanáli, aby ste vyhrali ďalšie cestovné ponuky. Chcete získať ešte viac? Staňte sa členom KLOOK.com a získajte odmenu za každú aktivitu, ktorú si rezervujete a dokončíte pomocou vernostného programu. Ako to funguje? Po dokončení svojej aktivity získate kredity KLOOK.com, ktoré si môžete vymeniť a získať tak obrovské zľavy pri ďalšej rezervácii. Navyše získate až 80 kreditov, keď zanecháte recenzie a fotografie svojho zážitku. Už nestrácajte čas a rezervujte si svoj ďalší výlet cez KLOOK.com. Nižšie tiež nájdete stručný popis spôsobov platby, pravidiel vrátenia peňazí a tímu služieb zákazníkom.

INFORMÁCIE O SPÔSOBOCH PLATBY

KLOOK.com akceptuje viacero spôsobov platby vrátane kreditných/debetných kariet (VISA, MasterCard, JCB a American Express), PayPal, Apple Pay, Google Pay, Alipay a WeChat Pay.

MOBILNÁ APLIKÁCIA KLOOK.com

Stiahnite si oficiálnu ocenenú mobilnú aplikáciu KLOOK.com, ktorá je k dispozícii na vašich zariadeniach so systémom iOS a Android, a získajte prístup k exkluzívnym ponukám cestovania a voľného času a získajte zľavu 5 % na svoju prvú rezerváciu aplikácie. Majte svet možností na svojom malom prístroji, ktorý nosíte stále so sebou, a užívajte si úžasné funkcie vrátane flexibilnej rezervácie a bezplatného zrušenia tisícok aktivít, zliav a balíčkov lístkov do kín v kinách vo vašom okolí, Singapo Znovuobjavuje poukážky na rezerváciu a získanie exkluzívnych ponúk, možnosť streamovať živé videá s úžasnými ponukami na KLOOK Live! a tiež možnosť uložiť si svoje bucket-list aktivity do zoznamu želaní a rezervovať si ich neskôr, ako aj možnosť uplatniť si vstupenky a poukážky a stiahnuť si ich pre offline prístup.

KLOOK.com V SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

Získajte prístup k vybranému výberu úžasných a nezabudnuteľných aktivít a zážitkov a pripojte sa k úžasnej komunite KLOOK.com na kanáloch sociálnych médií. Sledujte KLOOK.com na Facebooku, Instagrame, Pintereste, YouTube a Twitteri, aby ste mali prehľad o najnovších cestovateľských inšpiráciách a odporúčaniach a mali možnosť vyhrať rôzne súťaže a darčeky. Okrem toho nezabudnite na oficiálny blog, kde nájdete užitočné a zaujímavé články o dovolenkových destináciách, turistických sprievodcoch a jedinečných príbehoch, ktoré vás inšpirujú pri ďalšom úteku. Zistite viac informácií o najlepších destináciách na zimnú dovolenku v USA a Mexiku, o najúžasnejších outdoorových a rodinných aktivitách v blízkosti Las Vegas alebo o 10 najstrašidelnejších mestách v USA alebo o tom, ako môžete pozvať svojho priateľa na stránku KLOOK.com bezplatný cestovný kredit.

INFORMÁCIE O PRAVIDLÁCH VRÁTENIA

Vrátenie peňazí, ako aj pravidlá zrušenia sa líšia, pretože každá aktivita KLOOK.com má svoje vlastné zmluvné podmienky. Väčšina z nich však ponúka bezplatné zrušenie. Ak napríklad organizátor zruší aktivitu alebo zájazd, ktorý ste si zarezervovali, budete mať na výber medzi rezerváciou alternatívneho termínu pre rovnakú aktivitu a požiadaním o vrátenie celej sumy. Ak váš let mešká alebo je zrušený v dôsledku extrémnych poveternostných podmienok, štrajku alebo pandémie, máte nárok na vrátenie peňazí v plnej výške.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE PRE KLOOK.com

Na pravej strane prvej stránky KLOOK.com nájdete sekciu Pomocník, kde nájdete najlepšie odpovede na najčastejšie otázky. Ak vás tieto odpovede neuspokoja, môžete kontaktovať tím zákazníckych služieb zaslaním e-mailu na adresu [chránené e-mailom], odoslaním svojich problémov pomocou dopytového formulára Ask Klook alebo prostredníctvom 24-hodinového živého chatu. Môžete tiež použiť horúcu linku KLOOK.com vytočením jedného z čísel uvedených na poukážke Klook

Často kladené otázky o KLOOK

Ponúka KLOOK zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 40 zľavových kódov a akcií, ktoré budú fungovať pre KLOOK v júni 2024 a najnovší kupón pridaný Dnes ponúka zľavu 10 %.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi KLOOK?

Suma, ktorú môžete ušetriť so zľavovým kódom od KLOOK, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Percento zľavy sa momentálne pohybuje medzi 10 % a 15 % a ušetrená suma môže v závislosti od situácie dosiahnuť niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre KLOOK?

Najlepšie overený zľavový kód pre KLOOK je (SK24CDG) a ponúka zákazníkom zľavu 15 % na nákupy v júni 2024.

Ako nájdem najnovšie kupóny pre KLOOK?

Najnovšie kupóny pre KLOOK.com nájdete na špecifických webových stránkach, ako sú www.promonix.com, www.global-discount-codes.com, www.coupons-promo-code.com, www.picodi.com alebo www.retailmenot. com.

Môžem platiť cez paypal na KLOOK?

Áno, môžete platiť cez PayPal na KLOOK.com.

Ponúka KLOOK dopravu zadarmo?

KLOOK.com ponúka bezplatnú elektronickú dopravu. Potvrdenie rezervácie so všetkými podrobnosťami dostanete na svoju e-mailovú adresu a môžete si ho stiahnuť aj z aplikácie.

Čo môžem urobiť, ak kupón KLOOK nefunguje?

Dostali ste chybové hlásenie, keď ste sa pokúšali uplatniť kód kupónu KLOOK.com? Zistite, čo musíte dodržiavať, aby ste to vyriešili. Ak systém nerozpozná váš kód kupónu, možno ste urobili chybu pri písaní, najmä ak ste kód zadali manuálne pomocou klávesnice. Ešte raz skontrolujte zadanie a uistite sa, že znaky sledujú presne to isté poradie, aké je zobrazené na našej stránke. Venujte pozornosť malým a veľkým písmenám a skontrolujte, či medzi nimi nie sú medzery. Vedeli ste, že každý kód kupónu KLOOK.com má svoje vlastné podmienky na uplatnenie? Pozorne si prečítajte podrobnosti o kóde kupónu a dodržujte jeho pravidlá. Niekedy je kód platný len pre minimálnu hodnotu rezervácie alebo pre určité aktivity a destinácie, inokedy je kód platný pre nových alebo existujúcich zákazníkov. Nakoniec, ak ste skontrolovali všetko vyššie a opravili ste všetky chyby, ale stále sa vám zobrazuje chybové hlásenie, znamená to, že váš kód už nie je k dispozícii. Možno ste ho použili pri predchádzajúcej rezervácii. Majte na pamäti, že kód kupónu KLOOK.com nemôžete uplatniť viackrát, pretože jeho platnosť vyprší.

Zistite, ako presne pridať propagačný kód Klook.com a určite ušetrite na svojej ďalšej ceste

Postupujte podľa nasledujúcich krokov a pripravte sa na plánovanie ďalšieho dobrodružstva

 • 1
  Vyberte si z našej webovej stránky promo kód Klook.com a uložte si ho na neskoršie použitie
 • 2
  Vyberte si destináciu a nezabudnite vyplniť každý detail vašej cesty
 • 3
  Prihláste sa do svojho existujúceho účtu Klook.com alebo sa zaregistrujte ako nový zákazník
 • 4
  Kliknite na „Môj košík“ v pravom hornom rohu obrazovky a skontrolujte svoju objednávku
 • 5
  Na konci košíka nájdite sekciu „Zľavy“ a zadajte presný propagačný kód, ktorý ste si už uložili
 • 6
  Kliknite na „Uplatniť“ a vaša zľava sa automaticky uplatní

Aktívne zľavové kódy pre KLOOK

🛍️ Kategória Cestovanie
🔥 Celkové ponuky 40
🎇️ Zľavové kódy 25
📌 Ponuky 15
➡️ Najlepší kupón 15% zľava
🆕 Najnovší kupón 10% zľava
🚚 Doprava zdarma ÁNO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 17 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre KLOOK

KLOOK KÓD POPIS PONUKY KLOOK VYPRŠÍ
KEEPLOOKING10 Špeciálna zľava 10 % pre nových používateľov s týmito kupónovými kódmi klook.com N / A
KLOOKFIRSTIN Exkluzívna ponuka: 10 % zľava na akúkoľvek aktivitu pre nových zákazníkov v Indii s týmto propagačným kódom Klook N / A
SK24CDG Získajte 15% zľavu na súkromné ​​letiskové transfery v konkrétnych európskych krajinách s týmto zľavovým kódom Klook N / A
SK24CDG Zľavový kód KLOOK: Využite 15% zľavu na súkromný letiskový transfer Júna 30, 2024

Možnosti platby

Kreditná karta

Možnosti odosielania

E-mailom

Možnosti kontaktu

Kinwick Centre, 32 Hollywood Rd, Central, Hong Kong
Klook
@klook
KLOOK
klook.com

VLASTNOSTI A VÝHODY KLOOK.com 

Staňte sa svetobežníkom a cestujte čo najviac, aby ste si užili tie najlepšie funkcie a výhody KLOOK.com.

 • Úžasný pridružený program, ktorý vám prinesie najmenej 5% províziu a neuveriteľný vernostný program, ktorý vám prinesie skvelé výhody.
 • Rôzne spôsoby platby vrátane Google Pay a Apple Pay.
 • K dispozícii je bezplatná elektronická doprava a bezplatné zrušenie.
 • Viac ako 300 najlepších destinácií po celom svete.
 • Viac ako 100.000 XNUMX úchvatných výletov a zážitkov.

KLOOK.com TIPY NA ŠETRENIE

Ušetrite ešte viac pri online rezervácii na KLOOK.com jednoduchým dodržiavaním našich tipov na šetrenie.

 • Prihláste sa na odber noviniek a získajte zľavu 10 %.
 • Ak sa pripojíte k UNiDAYS.com, získate zľavu 10 % na svoju prvú rezerváciu.
 • Stiahnite si aplikáciu dostupnú na zariadeniach so systémom iOS a Android, aby ste získali exkluzívne zľavy a extra 5% zľavu na svoju prvú rezerváciu aplikácie.
 • Získajte aspoň jednu sponzorovanú aktivitu s Influencer Programom KLOOK.com.
 • Zarezervujte si svoju najbližšiu dovolenku počas špeciálnych období roka: Black Friday, Cyber ​​Monday, Double 11 Sales alebo Christmas sale.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.