Generické filtre

AIRBNB zľavový kód a kupóny

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie na exkluzívne úspory na AIRBNB

Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 5 - 1 hlasovaní

Aktívne AIRBNB zľavové kódy

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O AirBNB.com

Spoločnosť AirBNB.com, ktorú založili v auguste 2008 v Kalifornii Brian Chesky, Joe Gebbia a Nathan Blecharczyz, bola pôvodne známa ako Air bed and breakfast. Je to spoločnosť, ktorá má od začiatku úspech a stala sa neuveriteľne známou pre každý typ cestovateľa. Získajte inšpiráciu a rezervujte si svoju budúcu dovolenku s AirBNB.com, online trhoviskom, ktoré vám poskytuje prístup k viac ako 6 miliónom úžasných miest na pobyt vo viac ako 100.000 220 mestách z viac ako XNUMX krajín po celom svete. AirBNB.com nie je klasická cestovná online agentúra. AirBNB.com vám v podstate ponúka možnosť zostať na mieste niekoho iného namiesto hotela. Budete bývať so svojimi hostiteľmi a budete mať skvelú príležitosť dozvedieť sa viac o ich kultúre a tradíciách. Objavte nové destinácie a získajte jedinečné cestovateľské zážitky. Nezáleží na tom, či chcete ísť na klasickú mestskú prechádzku alebo chcete preskúmať riskantnú divokú prírodu alebo či chcete na pár dní žiť ako kráľovná či kráľ, AirBNB.com vám príde vhod s tisíckami kajút. , farmy, malé domčeky, hrady, lode, súkromné ​​ostrovy, domy na stromoch, jurty, majáky a iglu. Preskúmajte teraz obrovský svet AirBNB.com a zarezervujte si hneď teraz svoj ďalší únik z každodennej rutiny. prázdny

ŠPECIÁLNE PREDAJNÉ AKCIE AirBNB

Všetci vieme, že cestovanie môže byť strašne drahé. Vieme však aj to, že svojej vášni pre cestovanie nemôžeme povedať nie. To je dôvod, prečo ste s AirBNB.com trafili zlatú letenku, pretože budete mať možnosť porozprávať sa priamo so svojím hostiteľom a získať nižšiu cenu za ubytovanie, najmä ak sa rozhodnete zostať dlhšie. Pri rezervácii pobytu na viac ako jednu noc získate zľavu. Ale okrem toho existuje niekoľko období počas roka, ktoré vám môžu priniesť viac ako 50% zľavu na vašu dovolenku.

AirBNB UVÍTACIE ZĽAVY

AirBNB.com zvyčajne svojim prvým používateľom ponúka vítanú zľavu. Pri registrácii účtu AirBNB.com môžete pri prvej rezervácii ušetriť až 40 USD. Okrem toho sa môžete spoľahnúť na svojho hostiteľa AirBNB.com, ktorý vám poskytne jedinečnú zľavu. Všetko, čo musíte urobiť, je rezervovať si pobyt a potom poslať správu svojmu hostiteľovi, či by vám neposkytol ďalšiu zľavu. Všetko závisí od vášho hostiteľa a času vášho pobytu.

VÝPREDAJ AirBNB BLACK FRIDAY

Najvýznamnejšou predajnou udalosťou je nepochybne Black Friday. Ak čakáte na túto udalosť, aby ste získali zľavu na ďalšie ubytovanie na AirBNB.com, musíte vedieť, že AirBNB.com sa nanešťastie zvyčajne nezúčastňuje na tejto akcii, pretože ceny vytvára každý hostiteľ a nie spoločnosť. To však neznamená, že za pobyt nemôžete získať nižšiu cenu. Stále môžete ušetriť aspoň 20 % na svojej rezervácii, ak si rezervujete dlhší pobyt alebo ak sa porozprávate s hostiteľom a dohodnete sa na cene.

VÝPREDAJ AirBNB 11/11

AirBNB.com neponúka špeciálne zľavy počas akcie Singles' Day (známej aj ako 11/11 Sales).

VÝPREDAJ AirBNB CYBER PONDELOK

Ako sme už uviedli, sadzby na AirBNB.com si určuje každý hostiteľ, a preto na predajnom podujatí Cyber ​​Monday nebudete môcť nájsť špeciálne zľavy. Nenechajte sa tým sklamať, pretože stále nájdete propagačné ponuky, najmä ak robíte rezerváciu prvýkrát na AirBNB.com. Okrem toho sa vždy môžete porozprávať so svojím hostiteľom a získať zľavu na pobyt alebo bezplatný jednodňový výlet.

VIANOČNÝ VÝPREDAJ AirBNB

Premýšľate o príjemnom úteku od všetkých problémov počas najkrajšieho obdobia roka? Potom skontrolujte AirBNB.com v decembri a získajte až 50% zľavu na vašu dovolenku. AirBNB.com vás víta vianočnými a vianočnými výpredajmi. Zarezervujte si ďalšie dobrodružstvo a získate najnižšie ceny.

AKO MÔŽETE DNES ZÍSKAŤ ZĽAVU NA AirBNB.com

Ste svetobežník, no máte obmedzený rozpočet? Snívate každý deň o svojej ďalšej dovolenke? AirBNB.com je dokonalým vyhľadávačom tých najúžasnejších možností ubytovania. So špeciálnymi ponukami a propagačnými kupónmi pre AirBNB.com, ktoré popisujeme nižšie, môžete na svojej ďalšej ceste ušetriť veľa peňazí. Tu však dobré správy nekončia. Teraz máte možnosť založiť si vlastný biznis a zarobiť si vlastné peniaze spojením sa s cestovateľmi, ako ste vy. Staňte sa teraz hostiteľom a uveďte svoj majetok zadarmo na AirBNB.com. Môžete tiež usporiadať online zážitok alebo osobný zážitok. Veďte cestovateľov k aktivitám, ktoré máte radi, a zarobíte si peniaze navyše. Každý mesiac by ste mohli zarobiť tisíce eur.

PROPAGAČNÉ KUPÓNY PRE AirBNB.com

Získajte svoje propagačné kupóny pre AirBNB.com a rezervujte si svoje ďalšie dobrodružstvo za nižšiu cenu. Niekedy môžete ušetriť určité percento pri ďalšej rezervácii, zatiaľ čo inokedy môžete získať pevnú sumu peňazí, ktorá sa potom odpočíta z celkovej objednávky. Na výber bude množstvo kupónov. Niektoré z nich sú venované všetkým destináciám z AirBNB.com, iné sú dostupné pre určité izby. Všetky sú však vytvorené tak, aby vám pri ďalšej rezervácii priniesli zľavu aspoň 25 USD.

ZĽAVY A ŠPECIÁLNE PONUKY NA AirBNB.com

Aj keď AirBNB.com nemá klasickú predajnú sekciu, stále môžete získať zľavnené ceny na vaše ďalšie ubytovanie alebo zážitok, ako sú jednodňové výlety pod vedením miestnych odborníkov alebo špeciálne akcie vytvorené len pre vás. Rezervujte si nehnuteľnosť aspoň na jeden týždeň a získate až 15% zľavu v závislosti od hostiteľa. Alebo si zarezervujte nehnuteľnosť na celý mesiac a získate ešte väčšiu zľavu, ktorá môže dosiahnuť až 50 %.

ZĽAVA PONÚKA SPRAVODAJSTVO AirBNB.com

Aj keď pri prihlásení na odber noviniek AirBNB.com nedostanete zľavu, stále vám odporúčame prihlásiť sa na odber, aby ste získali prístup k užitočným informáciám o top destináciách a najuznávanejších hostiteľoch a dostávali propagačné ponuky a poukážky.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE O AirBNB.com

Chcete sa dozvedieť viac o skrytých divoch sveta? Chcete sa dozvedieť nové veci o kultúre, tradíciách a zvykoch vzdialených civilizácií? Chcete zažiť život afrického kmeňa alebo chcete spoznávať divokú prírodu z lesov? Potom je AirBNB.com vašou najlepšou voľbou. Teraz si môžete zarezervovať nielen ubytovanie, ale aj celodenný výlet či zážitok pod vedením miestnych odborníkov z destinácie, ktorú ste si vybrali. Teraz sa môžete dozvedieť viac o jedle krajiny, hudbe alebo náboženstve a mnoho ďalších vecí. Pozrite si sekciu Made possible by Host na oficiálnej stránke a zistite informácie o jedinečných a autentických výletoch, ktoré sa konajú každý deň na AirBNB.com. S AirBNB.com objavíte úžasné miesta, vďaka ktorým sa budete cítiť ako doma, kdekoľvek pôjdete: od Toskánska, Bali, Vancouveru po Florenciu, Edinburgh, od Windsoru, Melbourne, Rio de Janeiro po Sibiu, Oradeu po Varnu alebo Kuala Lumpur až po vzdialené ostrovov ešte viac.

INFORMÁCIE O PLATOBNÝCH SPÔSOBOCH AirBNB

AirBNB.com je spoločnosť, ktorá podporuje širokú škálu platobných metód, niektoré z nich sú dostupné len v určitých krajinách. Spôsoby platby dostupné vo väčšine krajín sú kreditné karty Visa, MasterCard, Amex, Discover a JCB, Apple Pay a Google Pay. Možnosti platby dostupné v konkrétnych krajinách sú Aura, Elo a HyperCard pre Brazíliu, Alipay a WeChat Pay pre pevninskú Čínu, PayU pre Indiu, Postepay pre Taliansko, Sofort Überweisung pre Nemecko a iDEAL pre Holandsko.

MOBILNÁ APLIKÁCIA AirBNB

Pripojte sa k jedinečnej globálnej cestovateľskej komunite. Stiahnite si mobilnú aplikáciu AirBNB.com a zažite nový a skvelý spôsob cestovania. Ako quest si môžete rezervovať ubytovanie a zážitok bez ohľadu na to, či chcete ísť na sólo dobrodružstvo, rodinu alebo služobnú cestu. Môžete vyhľadávať pobyty na poslednú chvíľu a môžete si uložiť svoje obľúbené veci a miesta, aby ste ich nabudúce mohli ľahšie nájsť. Okrem toho môžete zostať v kontakte so svojím hostiteľom a môžete mu jednoduchšie posielať správy, aby ste mu poskytli pokyny, pomoc a ďalšie užitočné triky a tipy. Ako hostiteľ s aplikáciou AirBNB.com budete môcť zostať v kontakte so svojimi hosťami a budete môcť aktualizovať svoj zoznam a dostupnosť kalendára alebo zdieľať všetko, čo je špeciálne o vašom meste alebo krajine, s hostiteľským sprievodcom. Navyše môžete svojim hosťom jednoduchšie posielať správy a pomôcť im ešte lepšie spravovať ich rezervácie.

AirBNB V SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

V súčasnosti má takmer každý aspoň jeden účet na kanáli sociálnych médií. Sledujte AirBNB.com na Facebooku, Instagrame, Twitteri, Pintereste a YouTube a začnite plánovať svoj dokonalý cestovný itinerár. Teraz môžete zdieľať svoje obrázky, videá, nápady, dojmy a myšlienky s ostatnými cestovateľmi, ako ste vy. Staňte sa súčasťou jedinej komunity a otvorte dvere do nádherných destinácií a ohromujúcich domovov po celom svete. Nezabudnite na oficiálny blog AirBNB.com, kde získate prístup k užitočným článkom a zaujímavým tipom na perfektnú dovolenku. Zistite viac o domácich vylepšeniach vášho priestoru, ktoré sú vhodné pre hostí, o usporiadaní 5-hviezdičkového online zážitku pre veľkú skupinu, tipoch na skvelé video alebo o požiadavkách na fotografie pre AirBNB alebo o tipoch a nástrojoch na hosťovanie vo viacerých jazykoch. A nepreskočte ani jeden z najdôležitejších článkov, ktorý vám povie príbeh AirBNB.com – Budovanie spoločnosti 21. storočia.

Často kladené otázky o AIRBNB

Ponúka AIRBNB zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 40 zľavových kódov a akcií, ktoré budú fungovať pre AIRBNB v júni 2024 a najnovší kupón pridaný Dnes ponúka % zľavu.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi AIRBNB?

Suma, ktorú môžete ušetriť so zľavovým kódom od AIRBNB, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Práve teraz sa percento zľavy pohybuje od % do 50 £ a ušetrená suma môže v závislosti od situácie dosiahnuť niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre AIRBNB?

Najlepší overený zľavový kód pre AIRBNB je (DELUXE) a ponúka zákazníkom zľavu 50 £ na nákupy v júni 2024.

ČO MÔŽEM ROBIŤ, AK KUPÓN AirBNB NEFUNGUJE?

Ak váš kód kupónu AirBNB.com nefunguje a vy neviete, čo máte robiť, postupujte podľa našich tipov a trikov na vyriešenie najbežnejších problémov, s ktorými sa môžete stretnúť. Vždy si musíte pamätať, že každý kód kupónu má svoje vlastné pravidlá, ktoré musíte dodržiavať. Niekedy je kód kupónu platný buď pre existujúceho zákazníka, alebo pre nového zákazníka, ktorý uskutoční svoju prvú rezerváciu, zatiaľ čo inokedy je kód kupónu platný pre určité destinácie alebo konkrétne zážitky. Všetky potrebné informácie nájdete pod kódom. Musíte rešpektovať podmienky uplatnenia kódu kupónu. Zadali ste kód správne? Pri ručnom zadávaní kódu sa môžete ľahko pomýliť. Ešte raz skontrolujte zadanie a uistite sa, že všetky písmená a čísla sú presne v rovnakom poradí, v akom sú zobrazené na webovej stránke pre kupóny. Alebo možno by bolo lepšie použiť na prenos kódu funkciu kopírovania a vkladania. Používate kódy kupónov často, aby ste získali zľavu na AirBNB.com? Použili ste rovnaký kód kupónu, aby ste mohli využiť jeho výhody pri predchádzajúcej rezervácii? Potom jeho platnosť vypršala a už ho nemôžete používať. Kód kupónu môže tá istá osoba použiť iba raz.

PONÚKA AirBNB DOPRAVU ZADARMO?

AirBNB.com ponúka dopravu vždy zadarmo, pretože potvrdenie rezervácie dostanete priamo do schránky. Všetky informácie o rezervácii navyše nájdete na svojom účte AirBNB.com a v mobilnej aplikácii.

MÔŽEM PLATIŤ S PAYPALOM NA AirBNB.com?

Áno, môžete platiť cez PayPal na AirBNB.com.

AKO NÁJDEM NAJNOVŠIE KUPÓNY PRE AirBNB.com?

Najnovšie kupóny, ktoré vám prinesú úžasné zľavy, nájdete na konkrétnych webových stránkach vrátane www.promonix.com, www.promocode.how, www.global-discounts-codes.com, www.retailmenot.com alebo www.couponfollow.com.

AKO PRIDAŤ KUPÓN AirBNB?

Niekoľko jednoduchých a užitočných krokov vám pomôže získať zľavu poskytnutú kupónom AirBNB.com

 • 1
  Prejdite na AirBNB.com a vyhľadajte to správne ubytovanie pre vaše potreby zadaním destinácie, dátumov a počtu hostí
 • 2
  Kliknutím na ikonu Rezervovať pridajte svoju rezerváciu a prihláste sa do svojho osobného účtu, ak ho už máte, alebo sa zaregistrujte v tomto kroku
 • 3
  Skopírujte kód kupónu, ktorý chcete použiť, z konkrétnej webovej stránky s kupónmi alebo si ho zapíšte na kúsok papiera alebo si ho jednoducho zapamätajte
 • 4
  Prejdite na stránku pokladne a vložte kód alebo ho zadajte ručne do špeciálneho poľa pod spôsobmi platby. Uvidíte tento text Zadajte kupón
 • 5
  Kliknite na tlačidlo Použiť a dokončite nákup

Aktívne zľavové kódy pre AIRBNB

🛍️ Kategória
🔥 Celkové ponuky 40
🎇️ Zľavové kódy 39
📌 Ponuky 1
➡️ Najlepší kupón Zľava 50 £
🆕 Najnovší kupón 10% Zľava
🚚 Doprava zdarma ÁNO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 17 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre AIRBNB

KÓD AIRBNB POPIS PONUKY AIRBNB VYPRŠÍ
1BR Doplňte svoje obľúbené položky za rozumné ceny s kódmi voucherov airbnb.co.uk N / A
T10 Získajte 10% zľavu so zľavovým kódom Airbnb.com N / A
thehomis Nakupujte všetko, čo potrebujete, a ušetrite s poukážkami Airbnb N / A
KEYRENT10 S týmto propagačným kódom Airbnb získate úžasnú zľavu N / A

Možnosti platby

ApplePay
Kreditná karta

Možnosti odosielania

E-mailom

Možnosti kontaktu

Ulica Brannan 888. San Francisco, CA 94103. USA
Airbnb
@airbnb
Airbnb
airbnb.com

VLASTNOSTI A VÝHODY AirBNB 

 • Zarezervujte si ďalšie dobrodružstvo s AirBNB.com a užite si jeho funkcie a výhody.
 • Viac ako 6 miliónov nehnuteľností na pobyt z viac ako 100.000 XNUMX miest po celom svete.
 • Viac ako 15 spôsobov platby vrátane PayPal, Apple Pay a Google Pay.
 • Možnosť bezplatného zrušenia pobytu.
 • Sami sa môžete zadarmo stať hostiteľom a so svojou vášňou pre cestovanie si môžete založiť vlastný biznis.
 • Úžasný program odporúčaní, ktorý vám prinesie 25 € za každého priateľa a ešte viac odmien.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.