Generické filtre

AIRASIA zľavový kód a kupóny

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie pre exkluzívne úspory v AIRASIA

Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 4.9 - 2 hlasov

Aktívne zľavové kódy AIRASIA

Platnosť zľavových kódov AIRASIA vypršala

Všeobecné informácie o AirAsia

 • AirAsia bola založená v roku 1993 a začala svoju činnosť v roku 1996. Pôvodne ju založila malajzijská vláda
 • V roku 2001 bola AirAsia kúpená spoločnosťou TuneAir a odvtedy prešla AirAsia výraznou transformáciou na nízkonákladového prepravcu.
 • AirAsia prevádzkuje flotilu pozostávajúcu najmä z lietadiel rodiny Airbus A320 vrátane A320-200 a A321 Neo.
 • Letecká spoločnosť má jednu z najmladších flotíl na svete s priemerným vekom okolo 4.1 roka, čo pomáha zabezpečiť prevádzkovú efektivitu a úsporu paliva.
 • AirAsia má rozsiahlu sieť destinácií, predovšetkým v Ázii, ale rozširuje sa aj do Austrálie a na Stredný východ. Obsluhuje viac ako 165 destinácií v 25 krajinách a územiach
 • AirAsia je dobre známa svojimi inovatívnymi prístupmi k leteckej doprave. Bola to jedna z prvých leteckých spoločností, ktoré zaviedli cestovanie bez leteniek a model plne bez leteniek, kde si cestujúci môžu rezervovať a riadiť svoje lety úplne online.
prázdny

Akcie a zľavy ponúkané spoločnosťou AirAsia

 • Rýchle predaje: Bleskové predaje sú krátkodobé akcie, pri ktorých AirAsia ponúka zľavnené cestovné na obmedzený čas, zvyčajne trvajúci niekoľko hodín až niekoľko dní.
 • Zľavové poukážky, propagačné kódy alebo kupóny ponúkané na webovej stránke, na platformách sociálnych médií, v bulletine alebo na webových stránkach tretích strán
 • Sezónne výpredaje: AirAsia má často sezónne výpredaje okolo sviatkov alebo počas cestovania mimo špičky, aby podporila rezervácie. Zľavnené môžu byť napríklad letenky na letnú dovolenku, zimné pobyty alebo cestovanie na dovolenku.
 • Čierny piatok/kybernetický pondelok Výpredaje sa zvyčajne vyskytujú koncom novembra a môžu zahŕňať značné úspory na letenkách.
 • Spustenie predaja novej linky AirAsia
 • Predaj na poslednú chvíľu: AirAsia môže ponúkať ponuky na poslednú chvíľu a zľavy na nepredaný inventár, aby zaplnila prázdne miesta na letoch, ktoré čoskoro odlietajú. Tieto výpredaje sú často oznámené niekoľko dní pred dátumom odletu a môžu ponúknuť značné úspory
 • Skupinový predaj: AirAsia môže ponúkať špeciálne zľavy pre skupinové rezervácie pre skupiny, ktoré cestujú spoločne, aby sa kvalifikovali na zľavnené cestovné.
prázdny

Propagačné kódy AirAsia

 • AirAsia ponúka propagačné kódy, bežne označované aj ako kódy kupónov alebo zľavové kódy, ktoré môžu zákazníci zadať počas procesu platby pri nákupe
 • Tento kód poskytuje zákazníkovi konkrétnu zľavu alebo propagačnú akciu, napríklad percentuálnu zľavu z celkového nákupu, dopravu zdarma alebo konkrétnu peňažnú čiastku z objednávky
 • Tím Couponius.com dôrazne odporúča používanie propagačných kódov, aby ste pri nákupoch ušetrili ešte viac.
 • Kupónové kódy môžu byť zákazníkom ponúkané na webovej stránke AirAsia, na platformách sociálnych médií, ako je Facebook, Instagram alebo Twitter, v aplikácii AirAsia, prostredníctvom bulletinu alebo na webových stránkach tretích strán, ako sú couponius.com, coupons-promo-code.com, promocode.ac, oxideals.com
 • Zľavové kódy môžu mať obmedzenia, môžu sa vzťahovať na vybrané položky alebo majú minimálnu hodnotu objednávky, preto si pozorne prečítajte, ak platia podmienky
 • Na jednu objednávku je možné uplatniť iba jeden kupón alebo zľavový kód
 • Jednoduchý a zaručený spôsob použitia kódu kupónu nájdete tu, na tejto webovej stránke. Stačí prejsť na odsek „Ako pridať propagačný kód na AirAsia.com“ na tejto stránke

Rezervácia na www.AirAsia.com

 • Náš odborný tím považuje AirAsia za jednu z najbezpečnejších, zákaznícky priateľských a cenovo dostupných leteckých spoločností
 • Naším odporúčaním je používať AirAsia ako platformu pre cestovanie a životný štýl s využitím všetkých ponúkaných funkcií: letenky, hotelové rezervácie, prenájom auta v mieste určenia, poistenie a ak cestujete z osobného záujmu, aj funkcie Play a MOVIETIX.
 • Nezabudnite kliknúť na odkaz „Akcie“ na hlavnej webovej stránke AirAsia, kde si môžete prezerať všetky aktuálne ponúkané akcie a zľavy.
 • Náš editor dôrazne odporúča inštaláciu aplikácie AirAsia MOVE, ktorá zahŕňa všetky služby AirAisa a môže vám pomôcť ušetriť získavaním bodov odmeny a prístupom k špeciálnym ponukám.
 • Milujeme 24/7 online podporu ponúkanú prostredníctvom aplikácie
 • V súčasnosti noví zákazníci aplikácie získajú uvítaciu zľavu 12 USD

Často kladené otázky o AIRASII

Ponúka AIRASIA zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 28 zľavových kódov a akcií, ktoré budú fungovať pre AIRASIA v júni 2024 a najnovší kupón pridaný Dnes ponúka % zľavu.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi AIRASIA?

Suma, ktorú ušetríte so zľavovým kódom od AIRASIA, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Práve teraz sa percento zľavy pohybuje medzi % a -300RM a ušetrená suma môže v závislosti od situácie dosiahnuť niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre AIRASIA?

Najlepší overený zľavový kód pre AIRASIA je (WELCOMEAPP) a ponúka zákazníkom zľavu -300 RM na nákupy v júni 2024.

Je AirAsia dobrá letecká spoločnosť?

AirAsia je jednou z najväčších leteckých spoločností pôsobiacich v Ázii, letecká spoločnosť so sídlom v Malajzii je certifikovaná spoločnosťou Skytrax ako trojhviezdičková nízkonákladová letecká spoločnosť. V roku 2022 letelo asi 25 miliónov cestujúcich leteckou spoločnosťou do viac ako 160 destinácií.
Okrem svojho nízkonákladového obchodného modelu pripisuje AirAsia svoj rast svojim ľuďom. Popredná letecká spoločnosť ASEAN, AirAsia sa spolieha na miestne zdroje a ľudí, ktorí ponúkajú špičkové služby za dostupné ceny.

Má AirAsia dobrú povesť?

Áno, AirAsia bola 14 rokov po sebe korunovaná ako najlepšia svetová nízkonákladová letecká spoločnosť, podľa webovej stránky Skytrax s hodnotením letectva.

Ako zaplatím za lety AirAsia?

AirAsia akceptuje karty Mastercard, Visa, JCB a American Express v hlavných menách a platby cez Unionpay.

Ako môžem získať výhodnú ponuku na letenky AirAsia?

Najlepšie je plánovať dopredu a rezervovať si lístky čo najskôr. Pomáha tiež byť flexibilný s dátumom odletu, ale ak sa ponáhľate a potrebujete letenky hneď, jedinou možnosťou je použiť propagačný kód AirAsia.

Ako získam propagačný kód AirAsia?

Aby zákazníci získali propagačný kód, môžu sa zaregistrovať ako členovia na webovej stránke AirAsia, prihlásiť sa na odber bulletinu alebo vyhľadávať na internete na špecializovaných webových stránkach, ako je naša alebo podobná: www.coupons-promo-codes.com, oxideals.com, promocode. ac, retailmenot.com atď.

Ako pridať propagačný kód na AirAsia.com

Zistite, ako ušetriť na ďalšom lete AirAsia pridaním promo kódu pri pokladni

 • 1
  Vyhľadajte na našej webovej stránke najnovšie propagačné kódy v ponuke a uložte si ten, ktorý potrebujete
 • 2
  Uistite sa, že ste uložili presný kód z ponuky, veľké písmená a rozlišujte malé a veľké písmená
 • 3
  Prejdite na AirAsia.com a vyberte si dátumy a destináciu vo vyhľadávači letov
 • 4
  Nájdite pole „Promo kód“ tesne nad podrobnosťami o vašom lete a zadajte alebo prilepte kód
 • 5
  Kliknite na „Vyhľadať let“ a vaša zľava sa automaticky vypočíta pre každú ponuku
 • 6
  Dokončite objednávku a užite si svoj ďalší let!

Aktívne zľavové kódy pre AIRASIA

🛍️ Kategória Letenky
🔥 Celkové ponuky 28
🎇️ Zľavové kódy 28
📌 Ponuky 0
➡️ Najlepší kupón -300 RM zľava
🆕 Najnovší kupón - Zľava 50 RM
🚚 Doprava zdarma ÁNO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 17 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre AIRASIA

KÓD AIRASIA POPIS PONUKY AIRASIA VYPRŠÍ
TSR All-In-One Place For Today’S Top Offers And Big Savings. Click Now N / A
CRAZYDEAL Kód kupónu AirAsia: Rezervácia hotela navyše zľava 50 RM na druhú noc Októbra 31, 2024
B10 Využite tento propagačný kód na maximum a nakupujte svoje obľúbené položky za nižšiu cenu N / A
D20 Použite kupón Airasia a ušetrite navyše, keď nakupujete online N / A

Možnosti platby

PAYPAL
Kreditná karta

Možnosti odosielania

E-mailom

Možnosti kontaktu

AIR ASIA · Kuala Lumpur International Airport Level 5 Jalan Cta 4b · 64000 SEPANG, Malaisie
AirAsia
@airasia
Fly AirAsia
airasia.com

Krátky sprievodca pre zákazníkov AirAsia
 • Nainštalujte si aplikáciu AirAsia Superapp, jej používanie je jednoduché a zábavné, má veľa funkcií a môže vám pomôcť ušetriť na budúcich cestách
 • Náš redaktor miluje program na rozpoznávanie tváre FACES, ktorý môže urýchliť váš zážitok z letiska
 • Veľmi oceňujeme AirAsia MOVE, povinný bezkontaktný odbavovací proces, ktorý je rýchly a predstavuje bezpečnostný štandard pre toto odvetvie
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.