Generické filtre

TRIP.COM zľavový kód a kupóny

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie na exkluzívne úspory na TRIP.COM

Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 4.9 - 2 hlasov

Aktívne TRIP.COM zľavové kódy

Všeobecné informácie o TRIP.COM

TRIP.COM je online cestovná kancelária, ktorá ponúka svojim klientom nielen možnosť rezervácie letov, ale môžu sa tešiť aj na platby a rezervácie hotelov, atrakcií, zájazdu, prenájmu automobilov, vlakov, TRIPu. COM je veľmi kompletná online stránka, pokiaľ ide o túžbu urobiť si a užiť si báječnú dovolenku, pretože ponúka fantastickú voľbu medzi trasami a ubytovaním a zároveň spája tisíce miest na svete, tu nájdete všetko, čo potrebujete, pretože Dostanete potrebnú pomoc pri plánovaní perfektného výletu s vysokokvalitnými službami. V serveri TRIP.COM nájdete jednoduchý výber z tucta jazykov, vďaka ktorým budú vaše služby oveľa jednoduchšie.

 Výrobky predávané spoločnosťou TRIP.COM

Medzi produkty, ktoré môžete získať na TRIP.COM, aby ste mohli spravovať rezervácie, patria Destinácia, Dátum od a Do, Počet ľudí, tieto údaje zodpovedajú všetkým ich službám, či už ide o dátum letu, vstup do hotela alebo rezerváciu ihneď. vlak, prehliadka alebo atrakcie, pravidlá leteckej spoločnosti, medzinárodný cestovný sprievodca a cestovné obmedzenia prázdny

TRIP.com ŠPECIÁLNE PREDAJNÉ AKCIE

Ste svetobežník a chcete precestovať celý svet, aby ste spoznali nové kultúry a tradície, no máte obmedzený rozpočet? Máte chuť ísť každý druhý týždeň na prechádzku do mesta? Alebo chcete každú sezónu navštíviť čo najviac krajín, aby ste si užili úžasné okolie? Vyberte si Trip.com počas špeciálnych predajných akcií a doprajte si obrovské zľavy do top destinácií po celom svete.

VITAJTE ZĽAVY

Z času na čas ponúka Trip.com viac ako 5 % uvítacie zľavy na vašu prvú rezerváciu.

VÝPREDAJ ČIERNY PIATOK

Stávkový čas v roku, kedy začať premýšľať o svojom ďalšom úniku z každodennej rutiny, je počas Black Friday Sales Event. Trip.com vás víta úžasnými ponukami do najlepších destinácií po celom svete. Nestrácajte čas a objavte špeciálne ponuky počas Black Friday. Môžete získať viac ako 60% zľavu na miestne hotely, viac ako 5% zľavu na prenájom auta, miestne zájazdy a vstupenky na turistické atrakcie, ako aj ponuky ako Kúp 1, 1 zadarmo a ďalších 20% zľavu na konkrétne zájazdy a vstupenky.

11/11 VÝPREDAJ

Oslávte Deň nezadaných štýlovo a s hrdosťou. Zarezervujte si svoj ďalší výlet 11. novembra a získajte zľavu na Deň nezadaných. Svoju ďalšiu vysnívanú dovolenku si môžete rezervovať so zľavou viac ako 20 %. Navyše tu nájdete špeciálne ponuky na letenky a ubytovanie so zľavou až 50 %.

VÝPREDAJ KYBER PONDELKA

Cyber ​​Monday je ďalšou dôležitou predajnou udalosťou, ktorá si za posledné roky získala slávu a úspech. Táto udalosť prichádza na Trip.com s exkluzívnymi ponukami hotelov a propagačnými ponukami na vašu ďalšiu cestu. Zarezervujte si ďalšiu dovolenku v deň s najväčšími výpredajmi a užite si až 50% zľavu.

VIANOČNÝ VÝPREDAJ

Potrebujete si od všetkého oddýchnuť? Cítite sa na konci roka vyčerpaní? Potom. Získajte bleskové ponuky v decembri a užite si viac ako 30% zľavu na vybrané destinácie na Trip.com. Počas vianočných predajných akcií vám Trip.com ponúka exkluzívne ponuky, aby ste si mohli okamžite dobiť baterky. prázdny

AKO MÔŽETE DNES ZÍSKAŤ ZĽAVU NA TRIP.com?

Všetci vieme, že cestovanie nás niekedy môže stáť majland. Ale nemali by sme povedať nie našim malým previnilým radostiam. Trip.com vám dáva veľa dôvodov, prečo stále cestovať každý deň. Zistite, ako môžete dnes získať zľavu na Trip.com bez toho, aby ste museli čakať na špeciálne predajné akcie.

PROPAGAČNÉ KUPÓNY PRE TRIP.com

Odporúčame, aby ste si vždy zaobstarali jeden z našich propagačných kupónov pre Trip.com, aby ste si zabezpečili skvelé zľavy. V našej databáze nájdete širokú škálu kupónov. Niektoré z nich vám môžu priniesť zľavu 30 USD na objednávky nad určitú hodnotu alebo zľavu 20 USD na lety do určitých destinácií, zatiaľ čo iné vám môžu priniesť percentuálne zľavy pri platbe kartou MasterCard alebo pri výbere určitých leteckých spoločností.

ZĽAVY A ŠPECIÁLNE PONUKY NA TRIP.com

Prvá stránka oficiálneho webu vás privíta so zľavou až 50 % na vybrané destinácie. Denné ponuky sú tou najlepšou voľbou, keď nechcete príliš dlho čakať na opätovné cestovanie. Okrem toho si pozrite sekciu Akcie a užite si až 55% zľavu na letenky a extra zľavy na ubytovanie s exkluzívnymi hotelovými ponukami. Chcete získať až 15 % zľavu na hotely a o 30 % viac cestovných mincí, ktoré môžete použiť na okamžité šetrenie na vašich rezerváciách? Potom sa zapojte do programu Trip Rewards Program a prejdite na úroveň Diamond Membership Tier, aby ste pri ďalšej rezervácii výrazne ušetrili. Cestujte viac, aby ste získali viac, každý dolár vynaložený na Trip.com vám prinesie výletné mince. Navyše, keď napíšete recenzie hotelov alebo atrakcií a keď zverejníte momentky na Trip.com, získate výletné mince.

ZĽAVA PONÚKA SPRAVODAJSTVO TRIP.com

Prihláste sa na odber oficiálneho bulletinu Trip.com a získajte zľavu 10 % na ďalšiu rezerváciu.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE O TRIP.com

Chcete si zarobiť peniaze tým, čo vás baví? Zapojte sa zdarma do pridruženého programu, speňažte svoju návštevnosť ešte dnes a získajte až 7 % províziu z dokončených rezervácií. Získate prístup k bezplatným marketingovým nástrojom, analýzam a správam v reálnom čase, obrovskému pokrytiu produktov a špecializovanému pridruženému tímu. Jediné, čo musíte urobiť, je umiestniť bannery alebo odkazy na Trip.com na vašu webovú stránku, fórum, blog alebo účet sociálnych médií. Za každého návštevníka, ktorý dokončí rezerváciu cez váš odkaz, získate vysoké provízie. Predtým, ako si začnete rezervovať svoju ďalšiu dovolenku s Trip.com, musíte si uvedomiť ešte niekoľko vecí. Urobili sme krátky popis spôsobov platby, pravidiel vrátenia peňazí a zrušenia a tímu služieb zákazníkom.

INFORMÁCIE O SPÔSOBOCH PLATBY

Zaplaťte za svoju rezerváciu na Trip.com jedným z nasledujúcich spôsobov platby: Kreditná a debetná karta (VISA, American Express, MasterCard, JCB), PayPal, WeChat Pay, Google Pay, Apple Pay a čínska UnionPay.

MOBILNÁ APLIKÁCIA TRIP.com

Stiahnite si oficiálnu mobilnú aplikáciu z App Store alebo Google Play a rezervujte si na cestách kdekoľvek a kedykoľvek v priebehu niekoľkých sekúnd a zarobte o 30 % viac cestovných mincí. Získate aktualizácie letov v reálnom čase, cestovné informácie, ako aj exkluzívne ponuky v aplikácii. Zarezervujte si let bez rezervačných poplatkov, rýchlo vyhľadajte dostupné cestovné, aby ste ušetrili čas a peniaze a nájdite najlepšie ponuky zájazdov a lístkov do top destinácií na svete.

TRIP.com V SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

Nepremeškajte žiadne cestovné ponuky a zostaňte v spojení so všetkými cestovateľskými informáciami. Pripojte sa k úžasnej komunite Trip.com na sociálnych médiách a sledujte jej aktivitu facebookInstagramTwitterpinterest a YouTube získať prístup k tipom a trikom na plánovanie cestovania a k recenziám o najnavštevovanejších krajinách. Nezabudnite ani na Trip.com, pretože tam nájdete pekné odporúčania a môžete sa inšpirovať na ďalšiu dovolenku. S oficiálnym blogom získate prístup k užitočným a zaujímavým článkom, ako je 9 najvýznamnejších svetových svätých miest a náboženských miest, Najlepšie bufety 2021 na Las Vegas Strip: Ceny a hodiny, 8 najlepších amerických vodných parkov, ktoré môžete navštíviť v lete 2021, 8 vecí, ktoré musíte urobiť, aby ste si užili v Pusan ​​alebo Yosemitskom národnom parku: Kde krása nikdy nevybledne.

INFORMÁCIE O PRAVIDLÁCH VRÁTENIA

Na Trip.com si môžete rezervovať bez obáv a stresu. Ak si to rozmyslíte a chcete zrušiť svoju rezerváciu alebo ak ju chcete zmeniť, služba Trip.com Service Guarantee príde vhod bez ďalších poplatkov. Svoju rezerváciu hotela môžete bezplatne zrušiť, ak je žiadosť podaná do 23:59 (miestneho času hotela) v deň registrácie, a tiež môžete zrušiť alebo zmeniť svoje lístky na vlak alebo zájazd bez ďalších poplatkov, ak včas oznámite svojho organizátora. Ak ste si rezervovali auto a vodič sa nedostaví načas, môžete vrátiť všetky svoje peniaze plus kompenzáciu vo výške ceny za prenájom za prvý deň. Okrem toho môžete požiadať o vrátenie celej sumy za transfer z letiska, ak vašu rezerváciu zruší dodávateľ, a tiež dostanete dodatočnú kompenzáciu vo výške 30 % z celkovej sumy vašej rezervácie. Bol váš let zrušený alebo meškaný? Dostanete náhradnú letenku bez dodatočných nákladov a vrátenie peňazí za pôvodnú letenku.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE PRE TRIP.com

Ak ste na stránke FAQ nenašli uspokojivú odpoveď, mali by ste kontaktovať tím zákazníckych služieb, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, telefonicky na čísle +1-646-362-8606 (globálne prístupové číslo) alebo odoslaním e-mailu na [chránené e-mailom], [chránené e-mailom], [chránené e-mailom], [chránené e-mailom] a [chránené e-mailom]. Na stránke Centra pomoci z oficiálnej webovej stránky nájdete ďalšie telefónne čísla pre rôzne krajiny a regióny po celom svete.

Často kladené otázky o TRIP.COM

Ponúka TRIP.COM zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 40 zľavových kódov a akcií, ktoré budú pre TRIP.COM fungovať v júni 2024 a najnovší kupón pridaný dnes ponúka zľavu 20 %.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi TRIP.COM?

Suma, ktorú môžete ušetriť so zľavovým kódom od TRIP.COM, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Práve teraz sa percento zľavy pohybuje medzi 20 % a 100 £ a ušetrená suma môže v závislosti od situácie dosiahnuť niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre TRIP.COM?

Najlepšie overený zľavový kód pre TRIP.COM je (CITI100SKIES) a ponúka zákazníkom zľavu 100 £ na nákupy v júni 2024.

Aké sú skutočné zľavové kódy a propagačné ponuky pre TRIP.COM?

Ako nájdem najnovšie kupóny pre TRIP.com?

Najnovšie kupóny pre Trip.com nájdete na konkrétnych webových stránkach, ako sú www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.global-discount-codes.com, www.retailmenot.com, www.blog. naver.com alebo www.couponfollow.com.

Môžem platiť cez PayPal na TRIP.com?

Áno, môžete platiť cez PayPal na Trip.com.

Ponúka TRIP.com dopravu zadarmo?

Trip.com ponúka bezplatnú elektronickú dopravu prostredníctvom vašej e-mailovej adresy a aplikácie.

Čo môžem urobiť, ak kupón TRIP.com nefunguje?

Ak váš kupón Trip.com nefunguje, znamená to, že ste urobili chybu v písaní alebo ste možno nedodržali pravidlá hry. Postupujte podľa našich pokynov, aby ste našli zdroj svojej chyby a zistite, ako ju môžete opraviť. Každý kupón trip.com uvedený na našej stránke má svoje vlastné podmienky uplatnenia. Pozorne si prečítajte podrobnosti k svojmu kupónu, aby ste zistili, či ste ich rešpektovali. Kód je zvyčajne platný pre minimálnu hodnotu rezervácie, pre určité destinácie alebo lety alebo pre špecifické služby, ako je prenájom auta alebo letiskový transfer. Sú chvíle, keď kód platí pre nových alebo existujúcich zákazníkov. Zadali ste kód ručne pomocou klávesnice? Ešte raz skontrolujte zadanie a uistite sa, že všetky znaky sú na rovnakom mieste ako na našej stránke a dávajte pozor na veľké a malé písmená a tiež na medzery. Skontrolovali ste všetko vyššie a znova sa vám zobrazujú chybové hlásenia? Možno ste už použili rovnaký kód pri predchádzajúcej rezervácii. Už nie je k dispozícii. Kód kupónu nemôže použiť viac ako raz tá istá osoba, pretože jeho platnosť vyprší.

Ako použiť kód KUPÓNU na Trip.com

Trip.com ponúka možnosť získať najlepšie možné ponuky na letenky, ubytovanie, prenájom auta. Získajte najlepšie ponuky pomocou zľavových KUPÓNOV na Trip.com

 • 1
  Vyhľadajte najnovšie propagačné kódy, vyberte požadovaný a kliknutím na „kopírovať“ ho uložte na neskôr
 • 2
  Zarezervujte si let, ubytovanie a služby, ktoré potrebujete, výberom destinácie a dátumov vašej cesty
 • 3
  Prihláste sa do svojho existujúceho účtu alebo sa zaregistrujte ako nový člen otvorením nového zákazníckeho účtu
 • 4
  Na stránke s informáciami o cestujúcom nájdite pred kliknutím na tlačidlo Ďalej políčko „Propagačné kódy“.
 • 5
  Zadajte presný kód kupónu a kliknite na „Overiť“, aby ste ponuku uplatnili. Vaša zľava bude vypočítaná automaticky
 • 6
  Dokončite nákup a užite si ďalšiu cestu!

Aktívne zľavové kódy pre TRIP.COM

🛍️ Kategória
🔥 Celkové ponuky 40
🎇️ Zľavové kódy 25
📌 Ponuky 15
➡️ Najlepší kupón Zľava 100 £
🆕 Najnovší kupón 20% zľava
🚚 Doprava zdarma NO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 16 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre TRIP.COM

KÓD TRIP.COM POPIS PONUKY TRIP.COM VYPRŠÍ
DB20ATT Až -20 % na výber ciest po Nemecku s týmto propagačným kódom Trip.com N / A
EU7CUP Získajte zľavu až 7 £ na letenky N / A
-Hotel Skopírujte kód a získajte 50 % zľavu na celý obchod N / A
UK7CUP Promo kódy Trip.Com: Ušetrite 7 £ pri rezerváciách letov N / A

Možnosti platby

PAYPAL
Kreditná karta

Možnosti odosielania

E-mailom

Možnosti kontaktu

Šanghaj, č. 968, Jinzhong Road, okres Changning, Čína
Trip.com
@trip.com
Trip.com
trip.com

VLASTNOSTI A VÝHODY TRIP.com Získajte celý svet na dosah ruky a užívajte si exkluzívne funkcie a výhody pre vašu vášeň pre cestovanie.
 • Skvelý program odmien za cestu a úžasný partnerský program, ktorý vám prinesie vysoké provízie a mnoho ďalších výhod.
 • Rôzne spôsoby platby vrátane PayPal, Google Pay a Apple Pay.
 • Bezplatná elektronická doprava a bezplatné zrušenie rezervácie.
 • Prístup k viac ako 1.4 miliónu možností ubytovania vo viac ako 200 krajinách a regiónoch po celom svete.
 • Viac ako 900 leteckých spoločností s letmi do viac ako 5000 miest po celom svete.
TRIP.com TIPY NA ŠETRENIE Chcete ušetriť na ďalšej ceste? Použite naše tipy na šetrenie na zníženie nákladov na let, ubytovanie alebo akékoľvek iné služby ponúkané na Trip.com.
 • Prihláste sa na odber noviniek a získajte 10% zľavu na ďalšiu rezerváciu.
 • Získajte aspoň 5% zľavu na uvítanie pre svoju prvú rezerváciu.
 • Stiahnite si aplikáciu dostupnú na zariadeniach so systémom iOS a Android a získajte o 30 % viac cestovných mincí a prístup k exkluzívnym zľavám v aplikácii.
 • Ušetrite viac ako 50 % s dennými ponukami a exkluzívnymi hotelovými ponukami.
 • Nakupujte počas špeciálnych období roka: Čierny piatok, Cyber ​​Monday, Double 11 alebo Vianočné výpredaje a získajte viac ako 60 % zľavu na svoju rezerváciu na Trip.com.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.