Generické filtre

BOOKING.COM zľavový kód a kupóny

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie na exkluzívne úspory na BOOKING.COM

Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 4.3 - 3 hlasov

Aktívne zľavové kódy BOOKING.COM

Platnosť zľavových kódov BOOKING.COM vypršala

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O BOOKING.COM

Booking.com je celosvetovo najpopulárnejšia online rezervačná platforma. Z tohto dôvodu tím Couponius venoval viac času a zdrojov na napísanie komplexného sprievodcu, ktorý vám pomôže pri online používaní Booking.com. Či už ste skúsený používateľ alebo nováčik na stránke booking.com, účelom tohto sprievodcu je ušetriť vám čas a pomôcť vám vybrať tie najlepšie ponuky pre vaše cesty. Táto príručka je výsledkom osobných skúseností členov tímu Couponius, našich odborníkov a výsledkom rozsiahleho online prieskumu na Booking.com, konkurenčných stránkach a zdrojoch recenzií zákazníkov. Recenzie od iných ľudí, ktorí cestovali cez Booking.com a zdieľali svoje skúsenosti online, považujeme za mimoriadne užitočné pri vyhýbaní sa chybám a výbere najlepších ponúk a možností. Preto vás láskavo žiadame, ak sa s nami chcete podeliť o niečo, čo súvisí s vašimi skúsenosťami s Booking.com alebo inou webovou stránkou, napíšte nám na [chránené e-mailom].

Čo je Booking.com a ako funguje

 • Booking.com je portál, ktorý ponúka užívateľom široký výber možností ubytovania po celom svete. Booking.com ponúka hlavne online rezervačné služby pre nehnuteľnosti, ako sú hotely, apartmány, dovolenkové domy a rezorty. Používatelia Booking.com môžu vyhľadávať nehnuteľnosti na základe rôznych kritérií, ako je poloha, cena, vybavenie a používateľské recenzie. Platforma je zameraná na rekreačných aj obchodných cestujúcich.
 • Portál Booking.com ponúka užívateľom aj možnosť rezervovať si letenky, prenajať si autá v cieľovej destinácii či dokonca rezervovať reštaurácie prostredníctvom svojich partnerov. 
 • Tím Couponius oceňuje snahu Booking.com publikovať na webovej stránke častých krátkych cestovných sprievodcov pre rôzne svetové destinácie. Sme príjemne ohromení rozmanitosťou vybraných miest a kvalitou informácií, preto vrelo odporúčame hľadať inšpiráciu v návrhoch na cesty od Booking.com.
 • V rámci každej nehnuteľnosti uvedenej na webovej stránke môžu používatelia nájsť skóre udelené na základe recenzií zanechaných zákazníkmi. Nehnuteľnosti sú hodnotené do 10 v závislosti od skúseností používateľov a zariadení, ktoré ponúka. Na každej stránke ubytovacieho zariadenia nájdete aj podrobnosti o zariadeniach ponúkaných bezplatne alebo za poplatok, ako je parkovanie, wi-fi, raňajky, kúpele, bazén alebo iné možné výhody, preto si pozorne prečítajte zariadenia zahrnuté v balíku alebo tie. k dispozícii za poplatok.
 • Platby na stránke Boooking.com je možné uskutočniť v čase rezervácie alebo, ak to ubytovacie zariadenie umožňuje, potom až 48 hodín pred pobytom alebo pri príchode do ubytovacieho zariadenia. Pozorne si prečítajte podmienky platby, je možné, že ak zaplatíte až po rezervácii, celková cena bude vyššia.
 • Oceňujeme množstvo informácií a možnosti triedenia nehnuteľností na Booking.com a webovú stránku považujeme za priemyselný štandard. Užívateľská skúsenosť je príjemná a hoci vlastností a možností vyhľadávania je extrémne veľa, navigácia na stránke zostáva jednoduchá a príjemná.
prázdny

Ako ušetriť peniaze na Booking.com

 • Prvým krokom, ktorý musíte urobiť, aby ste získali najlepšie ponuky booking.com, je otvoriť si zákaznícky účet a prihlásiť sa na odber noviniek. Pretože booking.com veľmi často aktualizuje svoje akcie, je absolútne nevyhnutné prihlásiť sa na odber, aby ste mali prístup k najnovším ponukám.
 • Tím Couponius odporúča, aby ste si nainštalovali aj mobilnú aplikáciu booking.com. Myslíme si, že je to najlepšie rozhranie na prístup na booking.com a budete mať prístup k svojim rezerváciám, akciám a najnovším ponukám na booking.com, nech ste kdekoľvek. Páči sa nám, ako je aplikácia optimalizovaná, a považujeme za absolútne nevyhnutné na dosiahnutie najlepších výsledkov pri rezervácii nehnuteľnosti na stránke booking.com.
 • Vždy si vyberte nehnuteľnosti, ktoré ponúkajú bezplatné zrušenie do 48 hodín pred pobytom. Týmto spôsobom, ak nastanú nepredvídané okolnosti, Booking.com vám vráti peniaze.
 • Hľadajte nehnuteľnosti, ktoré v rámci rovnakého rozpočtu zahŕňajú raňajky alebo iné vybavenie, ako je bezplatné parkovanie, vstup do kúpeľov alebo relaxačné zariadenia. Tiež starostlivo vyberajte nehnuteľnosti, aby ponúkali jednoduchý prístup k verejnej doprave pri cestovaní do iných krajín alebo boli blízko vašich oblastí záujmu, aby ste sa vyhli dodatočným nákladom na dopravu.
 • Ušetrite na Booking.com s programom Genius. Členovia Booking.com sú odmeňovaní za svoju vernosť prostredníctvom programu Genius. Tento program vám môže priniesť ďalšie zľavy na rezervácie nehnuteľností a áut a navyše možnosť získať raňajky v cene alebo bezplatný upgrade na izbu Superior. V rámci programu existujú tri rôzne úrovne výhod, a to nasledovne: Úroveň 1 pre začínajúcich členov s 10 % zľavami na nehnuteľnosti a prenájom áut na vybraných miestach; Úroveň 2, keď ste dosiahli počet 5 rezervácií za 2 roky a ponúka 10-15% zľavu na vybraných miestach a 10% na prenájom auta, možnosť bezplatných raňajok a upgrade na nadštandardnú izbu vo vybraných objektoch; Úroveň 3, keď dosiahnete 15 rezervácií za 2 roky a ponúknete 10-20% zľavu vo vybraných lokalitách a 10% zľavu na prenájom auta, bezplatné raňajky a upgrade na nadštandardnú izbu vo vybraných zariadeniach plus prioritnú podporu zo strany Booking. com.
 • Ušetrite navyše pomocou promo kódov Booking.com: Booking.com ponúka svojim členom zľavové kódy alebo reťazce znakov a číslic, ktoré zadané v rámci online objednávky môžu priniesť ďalšie výhody k vybranej ponuke. Tieto výhody môžu byť: fixné percento z celkovej sumy, suma odpočítaná z celkovej objednávky alebo iné extra výhody, ako napríklad: raňajky v cene, bezplatné parkovanie na mieste, upgrade na nadštandardnú izbu a mnohé ďalšie. 
prázdny

Propagačné kódy Booking.com

 • Pretože sú dôležitým spôsobom, ako ušetriť peniaze pri rezervácii cez Booking.com, poskytneme vám viac podrobností o zľavových kódoch, čo to je, ako ich nájsť a ako ich použiť.
 • Tím Couponius, neustále pre vás hľadáme tie najlepšie zľavové kódy a kupóny a my ich denne zverejňujeme, takže nás stačí navštíviť.
 • Podmienky a obmedzenia zľavového kódu Booking.com: Na zľavové kódy sa vždy vzťahujú podmienky. Tieto podmienky môžu súvisieť s minimálnou hodnotou objednávky, na ktorú sa vzťahujú, s konkrétnym typom produktu, na ktorý sa môžu vzťahovať, alebo dokonca s konkrétnou značkou alebo produktom, pre ktorý výhodu ponúkajú. Keď nájdete zľavový kód booking.com, pozorne si prečítajte podmienky, aby ste ho mohli správne uplatniť pri svojej objednávke a využívať všetky výhody, ktoré ponúka.
 • Doba platnosti zľavových kódov Booking.com: zľavové kódy, podobne ako propagačné akcie, majú dobu platnosti, počas ktorej ich možno použiť. Každý zľavový kód, ktorý zverejňujeme, má tento časový limit určený, pretože vám chceme ušetriť dôležitý čas a nechceme, aby ste skúšali kódy, ktorých platnosť vypršala a už neprinášajú výhody pre vaše objednávky. Stojí za zmienku, že niekedy tieto zľavové kódy, aj keď už uplynula lehota uvedená na booking.com, môžu stále fungovať, takže ak ste nenašli dobrý zľavový kód a čas vám to dovolí, skúste kódy, ktorých platnosť vypršala, pretože existuje šanca, že môže ešte fungovať.
 • Zľavové kódy Booking.com zverejnené na stránke Couponius: keďže my v tíme Couponius milujeme zľavy, chceme, aby naši návštevníci získali tie najlepšie akcie a zľavy pri nakupovaní na stránke booking.com. Veľa času preto trávime študovaním webovej stránky booking.com, newslettera booking.com a účtov na sociálnych sieťach booking.com a hľadaním najnovších zľavových kódov. Zároveň tiež udržiavame aktuálne informácie o kódoch zverejnených na iných zľavových stránkach a každý deň kontrolujeme dôveryhodné zdroje, ako sú www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com , www.promocode.ac a mnoho ďalších.
 • Na tejto stránke nájdete zoznam kódov, ktoré často kontroluje a aktualizuje tím Couponius. Prosím, neskúšajte len jeden alebo ten, ktorý sa vám zdá najvhodnejší pre vašu objednávku, ale vyskúšajte všetky, potom sa môžete rozhodnúť, ktorý z nich vám prinesie najväčší úžitok, a použiť ho. 
 • Ako uplatniť promo kódy na booking.com: Aby sme vám pomohli rýchlo a správne uplatniť zľavový kód booking.com, vytvorili sme na tejto stránke sprievodcu. Prejdite na koniec stránky a postupujte podľa pokynov na uplatnenie zľavových kódov na webovej stránke booking.com. Pridali sme aj obrázok, ktorý vám ušetrí čas navyše, pretože vám presne ukáže, kam zadať zľavový kód.

Často kladené otázky o BOOKING.COM

Ponúka BOOKING.COM zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 29 zľavových kódov a akcií, ktoré budú pre BOOKING.COM fungovať v júni 2024 a najnovší kupón pridaný Dnes ponúka zľavu 15 %.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi BOOKING.COM?

Suma, ktorú môžete ušetriť so zľavovým kódom z BOOKING.COM, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Práve teraz sa percento zľavy pohybuje medzi 15 % a -100 USD a ušetrená suma môže v závislosti od situácie dosiahnuť niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre BOOKING.COM?

Najlepší overený zľavový kód pre BOOKING.COM je (ZAČIATOK LETA24) a ponúka zákazníkom zľavu -100 USD na nákupy v júni 2024.

Aké sú skutočné zľavové kódy a propagačné ponuky pre BOOKING.COM?

Fungujú promo kódy na Booking.com?

Krátka odpoveď, áno! Booking.com ponúka členom propagačné kódy na svojej webovej stránke, účtoch sociálnych médií a bulletinoch.

Aké promo kódy Booking.com ponúka?

Tu sú typy propagačných kódov Booking.com, ktoré môžete očakávať:
 • Poukážky pre nových členov
 • Poukážky pre existujúcich členov
 • Poukážky na bezplatný upgrade

Kde nájdem promo kód pre Booking.com?

Propagačné kódy Booking.com môžete nájsť inzerované na webovej stránke, účtoch sociálnych médií, e-mailových bulletinoch alebo dokonca na webových stránkach s kupónmi, ako sú www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk, www.promocodis.com, www.retailmenot.com alebo www.dealspotr.com.

Môžem použiť propagačný kód Booking.com viackrát?

To závisí od konkrétnych podmienok stanovených Booking.com pre tento konkrétny kód. Ak chcete vedieť, či môžete zľavový kód použiť viackrát, mali by ste si pozrieť zmluvné podmienky spojené s kódom.

Majú propagačné kódy Booking.com dátum vypršania platnosti?

Všetky propagačné kódy Booking.com sú platné iba na obmedzený čas, preto skontrolujte dátum vypršania platnosti.

Čo ak môj promo kód Booking.com nefunguje?

Ak zadaný kód nefunguje, mali by ste:
 • skontrolujte, či ste kód zadali správne
 • skontrolujte dátum vypršania platnosti kódu
 • skontrolujte, či platia obmedzenia (niektoré propagačné kódy sú platné len pre určité položky alebo kategórie.
 • uistite sa, že sa pokúšate použiť kód pre správne produkty).
Ak to všetko nefunguje, vždy môžete vyhľadať iný zľavový kód a vyskúšať ho.

Ako použiť promo kód na Booking.com

Uistite sa, že získate najlepšie ponuky na Booking.com pomocou zľavových KUPÓNOV. Získajte maximum zo svojich budúcich ciest tým, že zakaždým ušetríte

 • 1
  Prejdite na stránku Booking.com a pomocou vyhľadávacieho poľa vyhľadajte dostupné ponuky a ďalšie propagačné ponuky.
 • 2
  Vyberte si hotel alebo hostel alebo akýkoľvek iný typ ubytovania, ktorý nájdete, a rozhodnite sa pre izbu.
 • 3
  Prejdite na webovú stránku kupónu, vyhľadajte dostupné kódy a keď nájdete kód vhodný pre vašu objednávku, skopírujte ho do schránky alebo si ho zapíšte na papier alebo dokument programu Word.
 • 4
  Vráťte sa na Booking.com, prihláste sa do svojho účtu alebo si ho vytvorte v tomto kroku a na stránke so súhrnom rezervácie vložte kód do propagačného poľa – Zadajte propagačný kód – alebo ho zadajte manuálne pomocou klávesnice.
 • 5
  Kliknite na tlačidlo Použiť a dokončite proces rezervácie.

Aktívne zľavové kódy pre BOOKING.COM

🛍️ Kategória Cestovanie
🔥 Celkové ponuky 29
🎇️ Zľavové kódy 7
📌 Ponuky 22
➡️ Najlepší kupón - zľava 100 dolárov
🆕 Najnovší kupón 15% zľava
🚚 Doprava zdarma ÁNO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 22 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre BOOKING.COM

KÓD BOOKING.COM POPIS PONUKY BOOKING.COM VYPRŠÍ
N/A Ušetrite 15 % na pobytoch po celom svete s rezerváciou N / A
N/A Kliknutím zobrazíte Lacný prenájom áut N / A
N/A Využite 10 % zľavu na nákup s registráciou e-mailom N / A
N/A Získajte 10 % zľavu na vybrané autopožičovne. Špeciálne zľavy na Booking.com N / A

Možnosti platby

PAYPAL
ApplePay
Kreditná karta

Možnosti odosielania

E-mailom

Možnosti kontaktu

Oosterdokskade 163, 1011 DL, Amsterdam, Holandsko
Booking.com
@booking.com
Booking.com
booking.com

VLASTNOSTI A VÝHODY BOOKING.com 
 • Potrebujete viac dôvodov, aby ste využili Booking.com? Nižšie nájdete funkcie a výhody jednej z popredných svetových spoločností v oblasti digitálneho cestovného ruchu.
 • Viac ako 30.000.000 150.000 24 zoznamov, ktoré pokrývajú 7 XNUMX destinácií. XNUMX/XNUMX zákaznícka podpora.
 • Prístup k vernostnému a pridruženému programu Genius, ktorý vám prinesie úžasné odmeny a výhody.
 • Žiadne rezervačné poplatky.
 • Záruka dorovnania ceny.
BOOKING.com TIPY NA UŠETRENIE
 • Milujete cestovanie, no niekedy sa vám to zdá trochu drahé? Naše tipy na šetrenie vám pomôžu zmeniť názor. Každý deň budete chcieť cestovať viac a viac.
 • Prihláste sa na odber noviniek a odomknite tajné ponuky.
 • Získajte zľavu 15 % s výhodnými ponukami na útek.
 • Stiahnite si aplikáciu a získajte exkluzívne zľavy len pre mobilné zariadenia.
 • Zarábajte míle zakaždým, keď si rezervujete hotel.
 • Zarezervujte si svoj ďalší výlet na Čierny piatok, Vianočné výpredaje alebo iné špeciálne predajné akcie a získajte zľavu aspoň 15 %.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.