Generické filtre

KKDAY zľavový kód a kupóny

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie na exkluzívne úspory v KKDAY

Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 5 - 1 hlasovaní

Aktívne KKDAY zľavové kódy

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O KKDAY.com

KKDAY.com so sídlom na Taiwane založil v roku 2014 Ming Chen, veterán v online cestovnom ruchu. V súčasnosti je KKDAY jednou z popredných svetových cestovateľských platforiem elektronického obchodu, ktorá poskytuje prístup k viac ako 20.000 80 nezabudnuteľným a jedinečným zážitkom vrátane potápania, prehliadok so sprievodcom, kurzov varenia, horolezectva, tajných pamiatok, jednodňových výletov, charterové a letiskové služby vo viac ako 500 krajinách a XNUMX mestách po celom svete. Je to spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť, ktorá prichádza vhod s najlepšími nápadmi pre každý typ cestovateľa. Objavte celý svet s KKDAY.com a zarezervujte si svoje ďalšie dobrodružstvo, aby ste sa dozvedeli viac o iných kultúrach a tradíciách po celom svete. prázdny

ŠPECIÁLNE PREDAJNÉ AKCIE KKDAY.com

Ste cestovateľom, no občas máte pocit, že ísť na ďalšiu dovolenku je príliš drahé? S KKDAY.com sa už nemusíte báť. Môžete cestovať kamkoľvek chcete a za svoj malý únik zaplatíte menej. ako? Jednoduchým nákupom vstupeniek na KKDAY.com počas špeciálnych predajných akcií. Dostanete rovnako kvalitné služby za nižšiu cenu.

VITAJTE ZĽAVY

KKDAY.com nemá trvalú zľavu, ale našťastie, každú chvíľu môžete získať zľavu aspoň 5%, ak ste novým používateľom.

VÝPREDAJ ČIERNY PIATOK

Chcete získať až 40% zľavu na vaše ďalšie dobrodružstvo? Kúpte si vstupenky, rezervujte si aktivity a zájazdy na KKDAY.com počas predajnej akcie Black Friday a získajte obrovskú zľavu na vybrané zážitky. Nájdite pre seba ideálnu ponuku a nenechajte si ujsť šancu vyhrať poukazy KKDAY.com v hodnote aspoň 50 $. Len na Black Friday môžete mať svoj sladký únik z každodennej rutiny na dosah ruky.

11/11 VÝPREDAJ

Predajná akcia Singles' Day, známa aj ako Double 11 alebo 11/11, zaznamenala v posledných rokoch obrovský úspech a mnohé spoločnosti sa rozhodli zúčastniť sa tejto udalosti. KKDAY.com je jedným z nich a víta vás úžasnými zľavami na vybrané zážitky a až 40% zľavou na mnohé ďalšie aktivity. Okrem toho spoločnosť organizuje kampane ako Buy 1 Take 1 pre vybrané krajiny.

VÝPREDAJ KYBER PONDELKA

Pred niekoľkými rokmi bol Cyber ​​Monday akciou venovanou špecifickému typu obchodov. Ale v súčasnosti vás stále viac spoločností z rôznych oblastí víta úžasnými ponukami. Cyber ​​Monday prichádza na KKDAY.com s viac ako 40% zľavou na vybrané destinácie. Ušetrite na svojom ďalšom cestovaní a užite si úžasné ponuky KKDAY.com.

VIANOČNÝ VÝPREDAJ

Vianoce sa blížia a vy chcete zorganizovať párty na diaľkovom ovládači, ktorý je ďaleko od preplnených miest? Alebo možno chcete ísť do hôr za obľúbeným zimným športom? Čo tak ísť do teplej destinácie a kúpať sa v oceáne? Môžete všetko vyššie uvedené a s Vianočnými výpredajmi získate minimálne 40% zľavu na vybrané zájazdy. prázdny

AKO MÔŽETE DNES ZÍSKAŤ ZĽAVU NA KKDAY.com?

Vedeli ste, že na KKDAY.com môžete ušetriť ešte viac bez toho, aby ste museli čakať na špeciálne predajné akcie? Svoju ďalšiu cestu si môžete rezervovať s obrovskými zľavami každý deň po celý rok, pretože KKDAY.com má niekoľko ďalších metód, ktoré vám prinesú tie najlepšie ceny za vašu obľúbenú aktivitu, zájazd alebo zážitok.

PROPAGAČNÉ KUPÓNY PRE KKDAY.com

Vydajte sa na nové dobrodružstvo s KKDAY.com a plaťte menej za cestovanie viac. Použite jeden z našich propagačných kupónov pre KKDAY.com a získajte úžasné zľavy. Nájdete tu kupóny, ktoré vám prinesú zľavu určitého percenta z vašej rezervácie, a kupóny s pevnou hodnotou. Ušetrite ďalších 5 % na vašej ďalšej ceste so správnym kupónom alebo si vezmite poukážku v hodnote 15 USD.

ZĽAVY A ŠPECIÁLNE PONUKY NA KKDAY.com

Preskúmajte celý svet a snívajte vo veľkom. Môžete ísť do svojej obľúbenej destinácie a pri rezervácii môžete ušetriť viac. Zľavy a špeciálne ponuky na KKDAY.com sú niečo, čo si nechcete nechať ujsť. Naplánujte si cestu a získajte až 60% zľavu na vybrané destinácie s bleskovými výpredajmi. Okrem toho pri pokladni pomocou bankovej karty v Singapure, Filipínach alebo Malajzii získate zľavu od 8 % do 20 %. Si študent? Zaregistrujte sa na Student Beans a získajte zľavu 12 % na svoje ďalšie dobrodružstvo. Dobré správy pokračujú s KKDAY.com Staňte sa členom KKDAY.com a získajte exkluzívne zľavy a odmeny. Cestujte viac, aby ste získali ešte viac. Za svoju ďalšiu cestu budete môcť zaplatiť týmito KKDAY.com Points alebo ich môžete vymeniť za darčekový poukaz.

ZĽAVA PONÚKA SPRAVODAJSTVO KKDAY.com

Prihláste sa na odber noviniek, aby ste získali prístup k najnovším propagačným akciám, užitočným cestovateľským tipom a trikom a získali 10% zľavu ako zľavu na svoju prvú rezerváciu na KKDAY.com.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE O KKDAY.com

Pripojte sa teraz k partnerskému programu KKDAY.com a získajte vysoké provízie založené na predajoch generovaných vaším odkazom na sprostredkovanie, ako aj ďalšie výhody vrátane prehľadného informačného panela, marketingových nástrojov a podrobných správ. Si influencer? Vlastníš blog alebo vlog? Ste vášnivý fotograf? Potom spolupracujte s KKDAY.com, podeľte sa o svoje skúsenosti s fotografiami, píšte články a poskytnite spätnú väzbu o KKDAY.com a budete zvažovaní ako sponzorovaná cestovateľská aktivita. To znamená, že svoje ďalšie dovolenkové dobrodružstvo môžete získať zadarmo. To je niečo obrovské na zamyslenie, nie? Existuje niekoľko ďalších vecí, ktoré musíte vziať do úvahy, a zhromaždili sme všetky užitočné informácie o spôsoboch platby, pravidlách vrátenia peňazí a tíme služieb zákazníkom nižšie.

INFORMÁCIE O SPÔSOBOCH PLATBY

KKDAY.com akceptuje viacero spôsobov platby: kreditné a debetné karty (VISA< MasterCard, JCB), Apple Pay, Google Pay, LINE Pay, Alipay, AlipayHK, GrabPay a MoMo Wallet.

MOBILNÁ APLIKÁCIA KKDAY.com

Získajte svoje obľúbené výlety a aktivity do svojho malého gadgetu, ktorý vždy nosíte vo vrecku alebo kabelke či batohu. Stiahnite si oficiálnu mobilnú aplikáciu KKDAY.com, ktorá je k dispozícii pre vaše zariadenia so systémom iOS a Android, a získajte ďalšiu zľavu 5 % na svoju prvú rezerváciu a získajte prístup k mnohým ďalším úžasným funkciám vrátane online zákazníckeho servisu, ktoré sú pripravené okamžite vám pomôcť počas vašej cesty rezervácia, e-poukaz na preskočenie riadkov a získanie exkluzívnych zliav v aplikácii.

KKDAY.com V SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

Získajte inšpiráciu a prečítajte si recenzie iných cestovateľov, aby ste si vybrali perfektnú destináciu pre svoje potreby. Pripojte sa k úžasnej komunite KKDAY.com a sledujte jej aktivitu facebookYouTubeInstagrampinterest a Twitter. Ak ste aktívny na svojich účtoch na sociálnych sieťach, môžete vyhrať veľa vecí vrátane jednodňového výletu alebo bezplatnej aktivity. Navyše sa môžete porozprávať s ďalšími vášnivými cestovateľmi a dokonca s nimi môžete organizovať výlety. Prečítajte si blog, aby ste mali prehľad o najnovších informáciách v cestovnom ruchu. Zistite viac o dobrodružstvách, ktoré môžu milovníci zvierat zažiť v Austrálii, alebo zistite, ktoré múzeá na Filipínach musíte navštíviť alebo čo si môžete kúpiť ako darček ku Dňu otcov a mnoho ďalších užitočných a zaujímavých vecí.

INFORMÁCIE O PRAVIDLÁCH VRÁTENIA

Zásady vrátenia peňazí a zrušenia môžete využiť len za určitých okolností a predtým, ako budete môcť požiadať o bezplatné zrušenie a požiadať o vrátenie peňazí, musíte poskytnúť relevantné dôkazy. Medzi prijateľné dôvody zrušenia patrí odchod príbuzného druhého stupňa, smrteľná choroba príbuzného druhého stupňa, štrajk, významné prírodné katastrofy, ktoré bránia odletu zájazdu a zrušenie alebo meškanie letu.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE PRE KKDAY.com

Ak ste nenašli správnu odpoveď na stránke FAQ z oficiálnej webovej stránky, môžete kontaktovať tím zákazníckych služieb e-mailom na adrese [chránené e-mailom] alebo odoslaním správy cez účty sociálnych médií KKDAy.com.

Často kladené otázky o KKDAY

Ponúka KKDAY zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 29 zľavových kódov a akcií, ktoré budú fungovať pre KKDAY v júni 2024 a najnovší kupón pridaný Dnes ponúka 5% zľavu.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi KKDAY?

Suma, ktorú môžete ušetriť so zľavovým kódom od KKDAY, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Práve teraz sa percento zľavy pohybuje od 5 % do -150 USD a ušetrená suma môže v závislosti od situácie dosiahnuť niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre KKDAY?

Najlepšie overený zľavový kód pre KKDAY je (NEWAPP150) a ponúka zákazníkom zľavu -150 USD na nákupy v júni 2024.

Ako nájdem najnovšie kupóny pre KKDAY.com?

Najnovší kupón pre KKDAY.com nájdete nielen na našej stránke, ale aj na iných webových stránkach vrátane www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.global-discount-codes.com, www.retailmenot .com, www.promodeals.com alebo prihlásením sa na odber oficiálneho bulletinu KKDAY.com.

Môžem platiť cez paypal na KKDAY?

Bohužiaľ, momentálne nemôžete platiť cez PayPal na KKDAY.com.

Ponúka KKDAY dopravu zadarmo?

KKDAY.com ponúka bezplatnú elektronickú dopravu prostredníctvom vašej e-mailovej adresy a oficiálnej aplikácie. Navyše, informácie o rezervácii môžete nájsť na svojom vlastnom účte KKDAY.com.

Čo môžem urobiť, ak kupón KKDAY nefunguje?

Ak váš kód kupónu KKDAY.com nefunguje a zobrazí sa vám chybové hlásenie, znamená to, že ste pri prenose kódu mohli urobiť chybu. Naše nasledujúce pokyny vám pomôžu opraviť vašu chybu. Venujte pozornosť detailom kódu vášho kupónu, aby ste zistili, či vaša objednávka spĺňa podmienky uplatnenia. Zvyčajne je kód kupónu platný pre minimálnu rezervačnú objednávku, pre určité aktivity a zážitky alebo pre určité destinácie. Niekedy platí, že kupón platí len pre nových alebo pre existujúcich zákazníkov, nie však pre obe kategórie súčasne. Ako ste zadali kód? Skopíroval si to, alebo si to napísal ručne? Ešte raz skontrolujte zadanie a uistite sa, že všetky znaky sú v rovnakom poradí, ako sú na našej stránke. Venujte pozornosť aj veľkým a malým písmenám a medzi čísla a písmená nedávajte medzery. Ak neplatí nič z vyššie uvedeného, ​​možno ste použili rovnaký kód kupónu KKDAY.com v predchádzajúcej objednávke. Teraz ho už nemôžete použiť, pretože kód kupónu KKDAY.com nemôže tá istá osoba uplatniť viac ako raz. Jej platnosť vyprší. Vyhľadajte ďalšie kupóny v našej databáze a získajte svoju zľavu.

AKO PRIDAŤ KUPÓN KKDAY.com?

Postupujte podľa našich krokov a pridajte svoj kód kupónu KKDAY.com jednoducho a rýchlo.

 • 1
  Prejdite na stránku KKDAY.com, vyhľadajte svoj preferovaný zážitok, aktivitu alebo prehliadku a vyberte čas a dátum odchodu a počet cestujúcich.
 • 2
  Kliknite na ikonu nákupného košíka vpravo na domovskej stránke, prihláste sa do svojho osobného účtu, ak ho už máte, alebo sa zaregistrujte, aby ste mali prístup k svojej objednávke.
 • 3
  Nájdite kód kupónu vhodný pre vaše potreby v našej databáze a skopírujte ho na webovú stránku schránky alebo si ho zapíšte na kúsok papiera do dokumentu programu Word.
 • 4
  Vráťte sa na stránku súhrnu rezervácie na KKDAY.com a vložte kód do požadovaného poľa, kde je napísaný Zadajte svoj promo kód alebo ho zadajte ručne pomocou klávesnice.
 • 5
  Kliknite na tlačidlo Použiť a pokračujte poslednými krokmi na dokončenie objednávky.

Aktívne zľavové kódy pre KKDAY

🛍️ Kategória Cestovanie
🔥 Celkové ponuky 29
🎇️ Zľavové kódy 15
📌 Ponuky 14
➡️ Najlepší kupón - zľava 150 dolárov
🆕 Najnovší kupón 5% Zľava
🚚 Doprava zdarma ÁNO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 17 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre KKDAY

KKDAY KÓD POPIS PONUKY KKDAY VYPRŠÍ
APP5OFF Promo kód KKDay: získajte 5% zľavu na objednávky v aplikácii Novembra 30, 2024
N10 Uplatnite si zľavový kód KKday a užite si zľavu 10 $ na celom webe pri svojich rezerváciách N / A
R10 Uplatnite si tento zľavový kód KKday a užite si zľavu 10 % na všetky produkty z Kórey ešte dnes N / A
DAY Uplatnite si tieto propagačné kódy Kkday.com a užite si zľavu 10 $ na celom webe na svoje nákupy N / A

Možnosti platby

Kreditná karta

Možnosti odosielania

E-mailom

Možnosti kontaktu

č. 5, pruh 768, sekcia 4, Taipei, Taiwan
KKday
@kkdaytravel
KKday
kkday.com

VLASTNOSTI A VÝHODY KKDAY.com 

Staňte sa svetobežníkom a cestujte s KKDAY.com, aby ste získali exkluzívne funkcie a výhody.

 • Skvelý affiliate program, ktorý vám prinesie vysoké provízie.
 • Úžasný program spolupráce influencerov, ktorý vám prinesie sponzorované cestovateľské aktivity.
 • Rôzne spôsoby platby vrátane Apple Pay a Google Pay.
 • K dispozícii je bezplatná elektronická doprava a bezplatné zrušenie.
 • Viac ako 20.000 80 nezabudnuteľných zážitkov vo viac ako 500 krajinách a XNUMX mestách po celom svete.

KKDAY.com TIPY NA ŠETRENIE

Chcete viac cestovať a ušetriť ešte viac peňazí?

 • Prihláste sa na odber noviniek a získajte 10% zľavu na svoju prvú objednávku.
 • Získajte 12% zľavu na celú objednávku, ak sa zaregistrujete ako študent v Student Beans.
 • Stiahnite si aplikáciu dostupnú pre zariadenia so systémom iOS a Android a získajte ďalšiu zľavu 5 %.
 • Použite svoju bankovú kartu v Singapure, Filipínach alebo Malajzii a získajte zľavu od 8 % do 20 %.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.