Generické filtre

KLM zľavový kód a kupóny

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie na exkluzívne úspory v KLM

Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 4.9 - 2 hlasov

Aktívne KLM zľavové kódy

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O KLM.com

História KLM.com sa začína už v roku 1919 a je to najväčšia holandská letecká spoločnosť a najstaršia letecká spoločnosť na svete, ktorá dodnes prevádzkuje lety pod svojim pôvodným názvom vo viac ako 170 krajinách. Aký typ cestovateľa ste? Dobrodružný? Vášnivý fotograf? Návštevník párty? Rekreant alebo rodinkár? Alebo módna diva? S KLM.com na tom skutočne nezáleží, pretože ponúka skvelé ponuky pre každého cestovateľa a vďaka nej sa dostanete do top destinácií na celom svete: New York, Londýn, Barcelona, ​​staroveký Rím, báječná Florencia, extravagantné a luxusné Dubaj, úžasný a úchvatný ostrov Honolulu, pulzujúci Cape Down a mnoho ďalších. Zarezervujte si ďalšiu cestu s KLM.com a vytvorte si nové spomienky. prázdny

ŠPECIÁLNE PREDAJNÉ AKCIE KLM.com

Chcete objavovať nové destinácie a stať sa znalcom iných kultúr a tradícií, no došli vám cestovné prostriedky? Preskúmajte svet KLM.com a užite si veľké zľavy počas špeciálnych predajných akcií, ktoré prichádzajú každý rok s úžasnými cestovnými ponukami. Zarezervujte si svoju ďalšiu cestu cez KLM.com a získajte špeciálne ceny pre vybrané destinácie.

VITAJTE ZĽAVY

Z času na čas má KLM.com propagačné kampane a ponúka vítané zľavy pre svojich nových používateľov. Sledujte KLM.com a ušetrite aspoň 5 % z ceny prvej objednávky.

VÝPREDAJ ČIERNY PIATOK

Choďte do najlepších dovolenkových destinácií a zaplaťte za ne nižšiu cenu. KLM.com zvyčajne organizuje marketingové kampane pre Black Friday Sales pod názvom Blue Fly Days. Vydajte sa na mestskú prechádzku alebo si rezervujte širšiu rodinnú dovolenku počas akcie Black Friday a môžete ušetriť až 60 % na vybrané lety do rôznych destinácií.

11/11 VÝPREDAJ

Preskúmajte čarovný svet KLM.com a rezervujte si let počas akcie Singles' Day Sales Event, známej ako 11/11 alebo Double 11, aby ste získali tie najlepšie služby za najlepšie ceny. Neváhajte a kúpte si dovolenku s viac ako 20% zľavou.

VÝPREDAJ KYBER PONDELKA

Mysleli ste si, že Cyber ​​Monday je akcia, ktorú organizujú iba obchody, ktoré predávajú elektroniku a iné pomôcky? To je tak nesprávne. KLM.com dokazuje opak a víta vás v deň najväčších predajných akcií s viac ako 40% zľavou na vybrané destinácie.

VIANOČNÝ VÝPREDAJ

Oslávte svoje čarovné biele Vianoce s KLM.com. Nenechajte si ujsť niektoré z najúžasnejších cestovných ponúk a vráťte sa v decembri na KLM.com, aby ste si uchmatli skvelú vianočnú zľavu. Na toľkých top destináciách môžete ušetriť až 60 %. prázdny

AKO MÔŽETE DNES ZÍSKAŤ ZĽAVU NA KLM.com?

Vaša vášeň pre cestovanie je niekedy trochu drahá? Máte obmedzený rozpočet, no určite sa vám nechce čakať do konca roka, kým si zaobstaráte lístok počas špeciálnych predajných akcií? KLM.com sa určite stane vašou obľúbenou online cestovateľskou platformou, pretože vám ponúka ďalšie metódy, ktoré vám pomôžu výrazne ušetriť na vašej ďalšej ceste každý deň vášho života.

AKCIOVÉ KUPÓNY PRE KLM.com

V posledných rokoch zaznamenalo používanie propagačných kupónov veľký úspech medzi zákazníkmi aj spoločnosťami. Ušetrite aspoň 15 % so správnym propagačným kupónom pre KLM.com a vydajte sa na cestu svojho života. Nepremeškajte cestovné ponuky dané kódmi kupónov.

ZĽAVY A AKCIOVÉ PONUKY NA KLM.com

Vytvorte si každý deň nové spomienky a získajte nezabudnuteľné prázdninové dobrodružstvo. Plaťte menej za svoju vášeň pre cestovanie so špeciálnymi ponukami a obrovskými zľavami KLM.com. Denne kontrolujte sekciu Akcie a získajte zľavu viac ako 60 % na ďalší let. Navyše si objednajte svoje špeciálne jedlo zadarmo, podávané výhradne na medzikontinentálnych letoch KLM.com. Vyberte si balíky a získajte ešte viac zliav a bezplatných doplnkových služieb. Okrem toho sa staňte súčasťou programu Flying Blue a získajte míle, ktoré môžete vymeniť za rôzne odmeny. Neváhajte a zapojte sa už teraz do tohto úžasného programu, aby ste získali míle za každé minulé euro a získali zľavu až 10 $ na vašu prvú zaplatenú zapísanú batožinu, ako aj zľavu 1 % na vaše obľúbené miesto.

ZĽAVA PONÚKA SPRAVODAJSTVO KLM.com

Získajte prístup k najnovším špeciálnym ponukám a užite si svoju 10% zľavu, keď sa prihlásite na odber oficiálneho bulletinu KLM.com.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE O KLM.com

Chcete si privyrobiť tým, čo vás baví? Potom sa zapojte do Partnerského programu KLM.com a propagujte túto úžasnú holandskú spoločnosť na svojej webovej stránke, blogu, aplikácii alebo účte na sociálnych sieťach za vysoké provízie za rezervácie letov uskutočnených na KLM.com. Získate tiež 30-dňovú životnosť súborov cookie, mobilné sledovanie, sledovanie v rôznych krajinách, krátky čas schválenia predaja a marketingové nástroje, ktoré pomôžu optimalizovať konverziu. Pri online rezervácii na KLM.com musíte vziať do úvahy niekoľko vecí. Nižšie nájdete stručný popis spôsobov platby, pravidiel vrátenia peňazí, prítomnosti na KLM.com na sociálnych médiách a tímu služieb zákazníkom.

INFORMÁCIE O SPÔSOBOCH PLATBY

KLM.com akceptuje nasledujúce spôsoby platby: Kreditná a debetná karta (American Express, MasterCard, Visa, Diners Club, Discover, JCB, karta UATP/Airplus), Bankový prevod, PayPal, WeChat Pay (iba Čína), Alipay (Čína a Hong Kong), hotovosť v pokladni KLM.com, Ingenico ePayments a Adyen.

MOBILNÁ APLIKÁCIA KLM.com

Stiahnite si mobilnú aplikáciu KLM.com, ktorá je k dispozícii pre zariadenia so systémom iOS aj Android, a rezervujte si a spravujte svoje lety z malého gadgetu, ktorý máte stále so sebou. Mobilná aplikácia funguje ako váš osobný cestovný asistent a poskytuje vám prístup k úžasným funkciám vrátane platby jedným klepnutím, mobilnej registrácie, mobilného palubného lístka a aktualizácií letov v reálnom čase. Zostaňte v obraze pomocou upozornení push a získajte prístup k prispôsobeným ponukám pre vaše dobrodružstvo. Navyše sa nikdy nestratíte, pretože môžete použiť letiskové mapy KLM.com na jednoduchú a bezpečnú navigáciu po letisku.

KLM.com V SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

Chcete sa dozvedieť viac o živote pilotov KLM.com? Chcete mať prístup k informáciám zo sveta KLM.com? Chcete stretnúť vášnivých cestovateľov, ako ste vy? Potom sledujte aktivitu KLM.com facebookpinterestInstagramTwitter a YouTube získať prístup k úžasným veciam. Dozviete sa, ako KLM.com trénuje svojich pilotov alebo aké je pristávanie na krátkej dráhe a mnoho ďalších zaujímavých príbehov. Nezabudnite ani na oficiálny blog, pretože získate prístup k užitočným článkom ako 10 mýtov a faktov o lietaní, ktoré vás prekvapia, Denník pilota: nezabudnuteľný pristátie v Sydney, Čo sa skrýva v nose lietadla alebo Balenie ako profík: 7 tajomstiev cestovania naľahko.

INFORMÁCIE O PRAVIDLÁCH VRÁTENIA

Veci nešli tak, ako ste plánovali? Mešká váš let viac ako 3 hodiny z dôvodu štrajku tretej strany? Je zrušená pre extrémne poveternostné podmienky, politickú nestabilitu alebo pandémiu? V závislosti od situácie môžete získať plnú náhradu, kompenzáciu alebo poukážku EMD.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE KLM.com

Ak ste na oficiálnej stránke nenašli informácie, ktoré ste hľadali, môžete kontaktovať tím zákazníckych služieb 24 hodín denne, 7 dní v týždni cez WhatsApp a Facebook Messenger. Jedného zo zástupcov môžete kontaktovať aj telefonicky. Na webovej stránke nájdete rôzne čísla z rôznych špecifických dôvodov. Napríklad, ak potrebujete viac informácií o zmenách letov a pravidlách zrušenia letu, môžete zavolať na číslo +56 2 2988 4816 a informácie o vašom online odbavení môžete zavolať na číslo +1 800-618-0104

Často kladené otázky o KLM

Ponúka KLM zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 40 zľavových kódov a akcií, ktoré budú pre KLM fungovať v júni 2024 a najnovší kupón pridaný Dnes ponúka % zľavu.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi KLM?

Suma, ktorú môžete ušetriť so zľavovým kódom od KLM, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Percento zľavy sa momentálne pohybuje od % do 80 % a ušetrená suma môže v závislosti od situácie dosiahnuť niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre KLM?

Najlepšie overený zľavový kód pre KLM je (PONUKA80) a ponúka zákazníkom zľavu 80 % na nákupy v júni 2024.

Aké sú skutočné zľavové kódy a propagačné ponuky pre KLM?

Ako nájdem najnovšie kupóny pre KLM?

Najnovšie kupóny pre KLM.com môžete nájsť buď prihlásením sa do oficiálneho bulletinu alebo jednoduchým vyhľadaním najnovších kupónov na konkrétnych webových stránkach, ako sú www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.global -discount-codes.com, www.retailmenot.com alebo jednoduchým zadaním kupónov KLM.com na Google.

Môžem platiť cez paypal na KLM?

Áno, môžete platiť cez PayPal na KLM.com.

Ponúka KLM dopravu zadarmo?

Získate bezplatnú elektronickú dopravu prostredníctvom vašej e-mailovej adresy alebo oficiálnej aplikácie.

Čo môžem urobiť, ak kupón KLM nefunguje?

Ak váš kód kupónu KLM.com nefunguje, odporúčame vám postupovať podľa našich tipov a trikov na opravu akejkoľvek chyby, s ktorou sa môžete stretnúť. Po prvé, zadali ste kód ručne? Možno ste urobili preklep. Ešte raz skontrolujte zadanie a uistite sa, že všetky čísla a písmená sú v rovnakom poradí, ako je uvedené na našej stránke, a dávajte pozor na medzery medzi znakmi a na veľké a malé písmená. Skontrolovali ste zmluvné podmienky pre kód kupónu? Každý KLM.com má svoje vlastné pravidlá, ktoré musí vaša objednávka spĺňať. Prečítajte si podrobnosti a zistite, aké sú podmienky spätného odkúpenia. Niekedy je kód platný pre minimálnu objednávku rezervácie alebo pre určité destinácie, zatiaľ čo inokedy je kód platný pre nových alebo existujúcich zákazníkov. Po tretie, je váš kód stále platný? Ak ste už kód použili pri predchádzajúcom nákupe, nemôžete ho už použiť. Kód kupónu KLM.com nemôže tá istá osoba uplatniť viac ako raz, pretože jeho platnosť vyprší.

AKO PRIDAŤ KUPÓN KLM.com?

Niekoľko jednoduchých krokov vám pomôže bez problémov pridať kupón KLM.com.

 • 1
  Prejdite na stránku KLM.com, vyhľadajte svoj let a pridajte čas a dátum odletu, ako aj počet cestujúcich a doplnkové služby.
 • 2
  Prihláste sa do svojho vlastného účtu KLM.com, ak ho už máte, alebo sa zaregistrujte v tomto kroku, aby ste získali jednoduchý prístup na stránku súhrnu rezervácie a mohli vykonať zmeny v prípade, že si to rozmyslíte.
 • 3
  Vyhľadajte vhodný kód kupónu na našej stránke a keď nájdete ten správny, skopírujte ho do schránky alebo si ho niekam zapíšte, aby ste ho mohli použiť neskôr.
 • 4
  Vráťte sa späť na stránku súhrnu rezervácie na KLM.com a vložte kód do poskytnutého propagačného poľa alebo ho zadajte ručne pomocou klávesnice.
 • 5
  Použite svoj kód na aktiváciu zľavy a dokončenie objednávky.

Aktívne zľavové kódy pre KLM

🛍️ Kategória Letenky
🔥 Celkové ponuky 40
🎇️ Zľavové kódy 40
📌 Ponuky 0
➡️ Najlepší kupón 80% zľava
🆕 Najnovší kupón 10% Zľava
🚚 Doprava zdarma ÁNO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 22 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre KLM

KLM KÓD POPIS PONUKY KLM VYPRŠÍ
corresponde Užite si viac zliav s kódom ponuky Klm počas nakupovania N / A
TRAVELWELL Promo kód KLM: získajte 10% zľavu na vybrané destinácie Októbra 31, 2024
24KKDGBA100 Využite zľavnené ceny na svoje obľúbené položky N / A
20DUTCH Zachyťte neuveriteľné úspory pomocou tohto kódu ponuky N / A

Možnosti platby

Kreditná karta

Možnosti odosielania

E-mailom

Možnosti kontaktu

KLM Royal Dutch Airlines. PO Box 7700. 1117 ZL Schiphol. Holandsko.
KLM Royal Dutch Airlines
@KLM
KLM Royal Dutch Airlines
klm.com

VLASTNOSTI A VÝHODY KLM.com 

Objavte celý svet a rezervujte si svoje ďalšie dovolenkové dobrodružstvo s KLM.com, aby ste získali úžasné funkcie a výhody.

 • Úžasný pridružený program, ktorý vám odomkne rôzne odmeny.
 • Rôzne spôsoby platby vrátane PayPal, Alipay a WeChat Pay.
 • K dispozícii je bezplatná elektronická doprava a bezplatné zrušenie.
 • Lety do viac ako 170 krajín.
 • Najstaršia letecká spoločnosť na svete, ktorá stále prevádzkuje lety pod pôvodným názvom.

KLM.com TIPY NA ŠETRENIE

Chcete pri ďalšom sladkom úteku od každodennej rutiny ušetriť ešte viac? Postupujte podľa našich tipov na šetrenie a získajte tie najlepšie ceny za vstupenky.

 • Prihláste sa na odber noviniek a získajte zľavu 10 % na cestovné lístky.
 • Pri registrácii do Flying Blue Progra získate zľavu 10 % na vaše sedadlá.
 • Získajte zľavu až 10 $ na svoju prvú zaplatenú podanú batožinu s programom Flying Blue.
 • Získajte svoje špeciálne jedlo zadarmo s medzikontinentálnymi letmi KLM.com.
 • Nakupujte počas špeciálnych období roka: Čierny piatok, Cyber ​​​​pondelok, 11 výpredajov, Vianočné výpredaje a Mimo špičky.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.