Generické filtre

LOT zľavový kód a kupóny

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie pre exkluzívne úspory v LOT

Vaše hodnotenie: 4.8
hodnotenie: 4.8 - 2 hlasov

Aktívne zľavové kódy LOT

Platnosť zľavových kódov LOT vypršala

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O LOT

Spoločnosť LOT so sídlom vo Varšave bola založená 29. decembra 1928 a je vlajkovým prepravcom Poľska a jednou z 12 najstarších leteckých spoločností na svete, ktorá stále prevádzkuje lety na približne 100 letísk po celom svete. S viac ako 10 miliónmi cestujúcich každý rok má LOT viac ako 120 pravidelných spojení do najznámejších a najoceňovanejších destinácií sveta vrátane Londýna, Amsterdamu, Barcelony, Pekingu, Chicaga, Dubaja, Krakova, Miami, Milána, New Yorku, Paríža, Palmy de Mallorca. , Singapur, Tel Aviv, Zurich, Benátky či Tokio. LOT, ktorý je súčasťou skupiny Star Alliance Group, vám príde vhod nielen vďaka nižším cenám na vašu budúcu dovolenku, ale aj bez skrytých poplatkov a s cestovateľskou inšpiráciou bez ohľadu na to, či ste fanúšikom večierkov, módou, riskantným a dobrodružným cestovateľom alebo mrazivejší. Zarezervujte si svoju ďalšiu cestu už teraz a precestujte celý svet, s LOT vyhráte tiket v lotérii.
prázdny

VEĽA ŠPECIÁLNYCH PREDAJNÝCH AKCIÍ

Ste cestovateľ, ktorý by chcel mať možnosť navštíviť stále viac krajín, no máte obmedzený rozpočet? Vedeli ste, že náklady na ďalšie dovolenkové dobrodružstvo môžete znížiť, ak si rezervujete lístok vopred alebo ak si letenku zarezervujete počas špeciálnych predajných akcií? Zistite, čo musíte urobiť, aby ste získali zľavu na vašu LOT rezerváciu.

VEĽA UVÍTACÍCH ZĽAV

Z času na čas ponúka LOT uvítaciu zľavu aspoň 5 % na vašu prvú rezerváciu. Sledujte to a nenechajte si ujsť šancu ušetriť nejaké peniaze na vašej ďalšej dovolenke.

VEĽA VÝPREDAJOV BLACK FRIDAY

Staňte sa svetobežníkom a odomknite špeciálne ponuky od LOT počas najvýznamnejšej predajnej akcie v celom roku. Spoznajte nové kultúry a dozviete sa viac o tradíciách iných ľudí. Zarezervujte si svoj ďalší výlet do svojej obľúbenej krajiny s viac ako 20% zľavou počas akcie Black Friday.

PREDAJ POLOŽKY 11/11

Chceli by ste ušetriť viac ako 15 % na váš ďalší let do vašej obľúbenej destinácie? Potom si zarezervujte lístok počas akcie Singles' Day Sales Event, známej aj ako Double 11 and 11/11 Sales, aby ste navštívili čo najviac miest.

VEĽA CYBER PONDELOK VÝPREDAJ

V priebehu rokov stále viac spoločností organizuje špeciálne predajné kampane počas predajnej akcie Cyber ​​Monday. A LOT Polish Airline vás počas tejto špeciálnej predajnej akcie privíta s viac ako 20% zľavou na vybrané lety a mnohými ďalšími prekvapeniami. Môžete získať napríklad bezplatné doplnkové služby.

VEĽKÝ VIANOČNÝ VÝPREDAJ

Milujete cestovanie? Vydajte sa na novú cestu a pripravte sviatky na budúci rok. Získajte prístup k najlepšiemu výberu lacných letov a rezervujte si letenku do svojej najobľúbenejšej destinácie v decembri. LOT pripravuje vianočnú predajnú akciu a privíta vás s viac ako 15% zľavou na toľko destinácií, že by ste si len ťažko vybrali tú vhodnú pre vás. prázdny

AKO MÔŽETE DNES ZÍSKAŤ ZĽAVU NA LOT?

Chceli by ste nájsť viac spôsobov, ako zaplatiť menej za ďalšiu cestu? Ak chcete navštíviť stále viac krajín a nechcete čakať na špeciálne predajné akcie, aby ste získali zníženú cenu zájazdu, mali by ste postupovať podľa našich návrhov. Existuje viac spôsobov, ktoré vám môžu priniesť obrovské zľavy na vašu LOT rezerváciu. Zistite, ako môžete dnes získať zľavu na LOT.

VEĽA KÓDOV KUPÓNOV

Najlepšiu cenu za svoj let LOT môžete získať jednoduchým použitím jedného z kódov propagačných kupónov uvedených na našej stránke. So správnym kódom kupónu pre LOT z našej stránky môžete ušetriť viac ako 15 % na vybrané lety do konkrétnych destinácií. Niekedy môžete získať ešte viac, napríklad 30% zľavu na letenku.

ZĽAVY A AKCIOVÉ PONUKY NA POLOŽKU

Chcete získať prístup k aktuálnym ponukám LOT? Pozrite si sekciu Akcie a ponuky a získajte znížené ceny nielen pre lety v rámci Poľska, ale aj pre lety do mnohých ďalších krajín, ako sú USA alebo Japonsko. Cestujete s deťmi? Ušetríte 90 % na štandardnom cestovnom, ak má vaše dieťa menej ako 2 roky, a 25 % na štandardnom cestovnom, ak je vaše dieťa vo veku od 2 do 11 rokov. Chceli by ste ušetriť až 20 % za službu extra batožiny? Potom si rezervujte skôr, aby ste zaplatili. Na získanie zľavy na batožinu pri medzinárodných a vnútroštátnych letoch budete mať až 12 hodín pred plánovaným odletom a pri medzikontinentálnych letoch až 24 hodín pred plánovaným odletom.

ZĽAVA POSKYTOVANÁ NOVINKAMI LOT

Prihláste sa na odber noviniek LOT, aby ste získali prístup k najnovším ponukám a zľavu 10 % na ďalšiu rezerváciu.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE O LOT

Pripojte sa teraz k vernostným programom LOT dostupným pre obchodných cestujúcich a súkromných osôb a získajte ďalšie výhody na letoch LOT. Najväčší vernostný program v Európe – Miles and More – prichádza vhod s exkluzívnymi privilégiami vrátane prístupu do biznis salónikov na letiskách, ďalšej bezplatnej batožiny, 50% zľavy na let pre vášho spoločníka, elektronických aktualizačných kupónov, prioritného nástupu do lietadla a oveľa viac. si podnikateľ? Vlastníte firmu? Potom by ste sa teraz mali pripojiť k obchodnému vernostnému programu – LOT Dla Firm – a získavať body za každú pracovnú cestu s LOT. Môžete ich minúť za hodnotné odmeny, ako sú ceny za letenky, hotelové pobyty, vstup do LOT Business Lounge „Polonez“ alebo „Mazurek“, zľavový kupón na AirKiosk alebo bezplatné vylepšenia doplnkových služieb. Existuje niekoľko ďalších aspektov, ktoré musíte o LOT uznať. Nižšie nájdete stručný popis spôsobov platby, pravidiel vrátenia peňazí a tímu služieb zákazníkom.

INFORMÁCIE O SPÔSOBOCH PLATBY

LOT akceptuje nasledujúce spôsoby platby: Kreditná a debetná karta (VISA, American Express, MasterCard, Diners Club, UATP, JCB) PayPal, Online bankovníctvo (SOFORT, Dotpay, Giropay, iDEAL, UnionPay, Alipay), Google Pay a eWallet (QIWI , Alipay).

VEĽA MOBILNÝCH APLIKÁCIÍ

Stiahnite si teraz oficiálnu mobilnú aplikáciu LOT, ktorá je dostupná pre vaše zariadenia so systémom iOS a Android, aby bolo cestovanie zábavnejšie a jednoduchšie. Získate okamžitý prístup ku kľúčovým informáciám pred letom a počas neho, ako aj jednoduchý prístup do kontaktného centra LOT. Aplikácia vám príde vhod s tým, čo robiť a čo navštíviť po celom svete, a tiež vám poradí, kedy je najlepší čas kúpiť si cenovo dostupné vstupenky.

VEĽA V SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

Zostaňte v spojení a pripojte sa k úžasnej a vášnivej komunite LOT na sociálnych médiách, aby ste nezmeškali žiadne ponuky. Sledujte jeho aktivitu na Facebooku, Instagrame, LinkedIn, Twitteri, Pintereste a YouTube, aby ste našli užitočné informácie o najnovších spojeniach, najnovších ponukách a získali prístup k exkluzívnym akciám a vyhrajte vstupenky zadarmo účasťou na rôznych darčekoch. Nezabudnite si prečítať ani oficiálny blog, ktorý je dôležitým zdrojom inšpirácie. Nájdete tu užitočné informácie o najväčších atrakciách, ktoré môžete vidieť napríklad v Budapešti, alebo všetko, čo potrebujete vedieť o výhodách Balkánu alebo o najlepších ostrovoch na dovolenku v Európe.

INFORMÁCIE O PRAVIDLÁCH VRÁTENIA

S LOT je v poriadku zmeniť názor alebo zmeniť dátumy vášho cestovateľského dobrodružstva. Svoje lety môžete bez sankcií zrušiť do 24 hodín po dokončení rezervácie, ale iba v prípade, že sa tak stalo najmenej 7 dní pred dátumom odletu. Môžete tiež požiadať o vrátenie peňazí a získať späť svoje peniaze alebo cestovný poukaz, ale iba ak bol váš let zrušený z dôvodu zlých poveternostných podmienok, štrajku alebo pandémie, alebo ak ste si zarezervovali Flex letenku.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE PRE VEĽA

Ak máte nejaké otázky a nenašli ste perfektnú odpoveď na oficiálnej stránke, môžete kontaktovať tím zákazníckych služieb 24 hodín denne, 7 dní v týždni telefonicky na čísle +48 22 577 77 55, cez Facebook Messenger, cez Live Chat alebo odoslaním žiadosti prostredníctvom online kontaktného formulára. Upozorňujeme, že každá krajina má svoje vlastné telefónne číslo starostlivosti o zákazníkov a všetky potrebné informácie nájdete na oficiálnej webovej stránke.

Často kladené otázky o LOT

Ponúka LOT zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 36 zľavových kódov a akcií, ktoré budú pre LOT fungovať v júni 2024 a najnovší kupón pridaný Dnes ponúka zľavu 10 %.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi LOT?

Suma, ktorú môžete ušetriť so zľavovým kódom od LOT, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Práve teraz sa percento zľavy pohybuje od 10 % do 40 % a ušetrená suma môže v závislosti od situácie dosiahnuť niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre LOT?

Najlepšie overený zľavový kód pre LOT je (BIZ40) a ponúka zákazníkom zľavu 40 % na nákupy v júni 2024.

Aké sú skutočné zľavové kódy a propagačné ponuky pre LOT?

AKO NÁJDEM NAJNOVŠIE KUPÓNY NA LOT?

Najnovšie kupóny pre LOT nájdete na špecifických webových stránkach, ako sú www.coupons-promo-code.com, www.global-discount-codes.com, www.promonix.com, www.topcashback.com, www.myvouchercodes.co. uk alebo www.dealscove.com.

MÔŽEM PLATIŤ S PAYPALOM NA POLOŽKU?

Áno, môžete platiť cez PayPal na LOT.

PONÚKA LOT DOPRAVU ZADARMO?

Áno, spoločnosť LOT ponúka bezplatné elektronické doručovanie prostredníctvom poskytnutej e-mailovej adresy a v rámci oficiálnej aplikácie.

ČO MÔŽEM ROBIT, AK KUPÓN S ODBEROU NEFUNGUJE?

Pokúšate sa uplatniť svoj kód kupónu LOT a zobrazuje sa vám chybové hlásenie? Nevzdávajte sa zľavy a postupujte podľa našich pokynov, aby ste našli zdroj svojej chyby a zistite, ako ju môžete opraviť. Každý kód kupónu LOT z našej databázy má svoje vlastné podmienky uplatnenia. Musíte si pozorne prečítať podrobnosti kódu kupónu, aby ste sa uistili, že vaša objednávka spĺňa pravidlá. Kód je zvyčajne platný pre minimálnu hodnotu rezervácie, pre vybrané destinácie alebo pre konkrétne služby. Sú chvíle, keď kód platí pre nových alebo existujúcich zákazníkov. Zadali ste kód ručne pomocou klávesnice? Možno ste urobili preklep. Ešte raz skontrolujte zadanie a uistite sa, že všetky znaky sú v rovnakom poradí ako na našej stránke a medzi čísla a písmená nevkladajte medzery. Všetkým týmto nepríjemnostiam sa môžete od začiatku vyhnúť jednoduchým použitím funkcie copy-paste na správne zadanie kódu. Ak neplatí nič z vyššie uvedeného a stále sa vám zobrazuje chybové hlásenie, znamená to, že ste už rovnaký kód kupónu použili pri predchádzajúcom nákupe. Jeho platnosť vypršala a už ho nemôžete používať.

AKO PRIDAŤ VEĽA Zľavový kód?

Postupujte podľa našich jednoduchých krokov a pridajte svoj kód kupónu LOT rýchlo a bezpečne.

 • 1
  Prejdite na stránku LOT.com a vyhľadajte svoj let pridaním dátumu a času cesty.
 • 2
  Prihláste sa do svojho osobného účtu, ak ho už máte, alebo sa zaregistrujte teraz, aby ste získali prístup k svojej rezervácii a v prípade potreby ju mohli zmeniť.
 • 3
  Pozrite si všetky kódy kupónov LOT z našej stránky a keď nájdete ten vhodný pre vaše potreby, skopírujte ho do schránky
 • 4
  Vráťte sa na LOT.com a na stránke súhrnu rezervácie môžete kód buď vložiť do propagačného poľa s označením Mám zľavový kód, alebo ho zadať ručne pomocou klávesnice.
 • 5
  Použite kód na aktiváciu zľavy a dokončite objednávku podľa posledných krokov.

Aktívne zľavové kódy pre LOT

🛍️ Kategória Letenky
🔥 Celkové ponuky 36
🎇️ Zľavové kódy 19
📌 Ponuky 17
➡️ Najlepší kupón 40% Zľava
🆕 Najnovší kupón 10% zľava
🚚 Doprava zdarma ÁNO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 17 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre LOT

KÓD LOT POPIS PONUKY VYPRŠÍ
LOTEK24 Ušetrite ďalších 10 % na detskom tovare N / A
N/A 任意下單立省10 % N / A
N/A 最低$559,下單立享 N / A
N/A Kyjev – spiatočný 特惠:下單立享最低價$607 N / A

Možnosti platby

PAYPAL
Kreditná karta

Možnosti odosielania

E-mailom

Možnosti kontaktu

39, 17 Stycznia Str. 00-906 Varšava Poľsko
LOT Polish Airlines
@LOTPLAirlines
LOT Polish Airlines
lot.com

VEĽA VLASTNOSTÍ A VÝHOD Objavte čarovný svet LOT a odomknite exkluzívne funkcie a výhody.
 • Prístup k najväčšiemu európskemu vernostnému programu s názvom Miles and
 • Viac, ktoré vám prinesie privilégiá, ako je bezplatná dodatočná batožina alebo 50 % zľava na lety pre vášho spoločníka.
 • Prístup k obchodnému vernostnému programu – LOT Dla Firm – ktorý vám prinesie body, ktoré môžete použiť na odmeny za letenky alebo na hotelové pobyty.
 • 24/7 zákaznícka podpora.
 • Viac ako 120 pravidelných spojení do top destinácií.
 • Viac ako 15 spôsobov platby vrátane PayPal a Google Play.
VEĽA TIPOV NA ŠETRENIE Ak chcete na LOT tikete ušetriť viac, odporúčame vám postupovať podľa našich tipov na šetrenie.
 • Prihláste sa na odber noviniek a získajte zľavu 10 % na ďalšiu rezerváciu.
 • Získajte aspoň 5% zľavu na uvítanie na svoju prvú rezerváciu uskutočnenú na LOT.com.
 • Ušetrite až 20 % na dodatočnej batožine, ak si ju zarezervujete skôr.
 • Ušetrite 90% zľavu, ak cestujete so svojím dieťaťom mladším ako 2 roky a
 • ušetrite 25 % na štandardnom cestovnom, ak je vaše dieťa vo veku od 2 do 11 rokov.
 • Získajte viac ako 20% zľavu rezerváciou lístka počas špeciálnych predajných akcií ako Black Friday, Cyber ​​Monday, Singles' Day alebo Vianočné výpredaje.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.