Generické filtre

Zľavový kód a kupóny VUELING

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie na exkluzívne úspory vo VUELING

Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 5 - 2 hlasov

Aktívne zľavové kódy VUELING

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O VUELINGU

Spoločnosť VUELING, ktorá bola spustená v júli 2004, je jednou z popredných európskych nízkonákladových leteckých spoločností s pôsobivým významom na španielskom trhu, ako aj vo Francúzsku a Taliansku. So svojím primárnym uzlom na letisku Barcelona El Prat má Vueling Airlines lacné letenky do viac ako 160 destinácií po celom svete vrátane Malty, Gran Canaria, Bruselu, Ibizy, Florencie, Atén, Prahy, Edinburghu, Kodane alebo Viedne. Vydajte sa na nové dobrodružstvo a žite svoj život naplno, pretože vueling.com vám príde vhod nielen s najlepšími možnosťami letov, ale aj s ubytovaním v hoteloch prostredníctvom partnerstva s Booking.com a s možnosťami prenájmu áut. Letecká spoločnosť Vueling Airlines je známa úspechom od začiatku a stala sa dôležitým hráčom v leteckom priemysle. Vďaka svojim kvalitným službám pre nízkonákladovú leteckú spoločnosť uzavrel vueling.com dohodu o zdieľaní kódov so spoločnosťami Iberia a British Airways, aby ste mali viac možností letov do ešte väčšieho počtu destinácií. prázdny

ŠPECIÁLNE PREDAJNÉ AKCIE VUELING

Ste cestovateľ, ktorý chce spoznávať stále viac kultúr a tradícií, no na cestovanie máte momentálne obmedzené financie? Nehovorte nie svojej vášni pre cestovanie a objavte znížené ceny na váš ďalší let na vueling.com počas špeciálnych predajných akcií.

VITAJTE ZĽAVY

Občas môžete získať viac ako 5% zľavu na uvítanie na svoju prvú rezerváciu na vueling.com.

VÝPREDAJ ČIERNY PIATOK

Viete, kedy je najlepší čas zarezervovať si ďalší let do úžasnej destinácie? Ak chcete na svoj let získať zľavu viac ako 25 %, potom by ste si mali kúpiť letenku počas akcie Black Friday. Okrem tejto úžasnej ponuky môžete získať aj ďalšie prekvapenia, ako napríklad Kúp 1 a 1 zadarmo alebo doplnkové služby bez ďalších poplatkov.

11/11 VÝPREDAJ

Singles' Day Sales Event, známy aj ako Double 11 alebo 11/11 Sales zaznamenal v posledných rokoch veľký úspech, a preto vám čoraz viac cestovných kancelárií a významných leteckých spoločností poskytuje masívne zľavy na vašu budúcu dovolenku. VUELING vás víta so zľavou viac ako 15 % na vybrané lety do určitých destinácií.

VÝPREDAJ KYBER PONDELKA

Ďalšou veľkou predajnou udalosťou, rovnako dôležitou ako Black Friday, je Cyber ​​Monday. Môžete získať viac ako 20% zľavu na vybrané lety a môžete využiť aj 50% zľavu na 2 lety. Platia zmluvné podmienky, takže si ich všimnite. Niekedy v Cyber ​​Monday vás vueling.com privíta letenkami, ktoré začínajú už od 8.99 €.

VIANOČNÝ VÝPREDAJ

Pripravte sa na príjemný, sladký únik a objavte špeciálne ponuky, ktoré pre vás vueling.com pripravuje počas najkrajšieho obdobia roka. Rozžiarte šťastie a precestujte celý svet, zarezervujte si let počas Vianočnej predajnej akcie a užite si viac ako 15% zľavu na toľko destinácií. prázdny

AKO MÔŽETE DNES ZÍSKAŤ ZĽAVU NA VUELING?

Viete, že nemusíte čakať do špeciálnych predajných akcií, aby ste si zarezervovali svoj ďalší zájazd za akciové ceny? vueling.co prichádza vhod s ďalšími metódami, ktoré by vám mohli priniesť skvelé zľavy každý deň. Zistite, čo musíte urobiť, aby ste znížili náklady na ďalšiu dovolenku.

PROPAGAČNÉ KUPÓNY PRE VUELING

Neváhajte použiť jeden alebo viacero propagačných kupónov uvedených na našej stránke pre vueling.com. Za let môžete získať minimálne 15 €. A niekedy môžete získať ešte viac. Čo tak rezervovať si ubytovanie a získať až 50% zľavu na vueling.com?

ZĽAVY A ŠPECIÁLNE PONUKY NA VUELING

Oficiálna webová stránka vás privíta úžasnými tipmi, vďaka ktorým získate najlepšie ponuky letov. So žltými cenami a pri kúpe leteniek v predpredaji môžete ušetriť ešte viac ako 50 %. Okrem toho sa vždy odporúča letieť mimo hlavnej sezóny a vybrať si let na poludnie alebo cez týždeň. Zarezervujte si vopred aj svoju tašku, aby ste získali až 40% zľavu na lacnejšie ceny, ako dostanete na letisku. Nájdite svoju ideálnu destináciu a oslávte každú sezónu letenkami už od 12.99 €.

ZĽAVA POSKYTOVANÁ NOVINKOM VUELING

Prihláste sa na odber oficiálneho bulletinu, aby ste získali prístup k najnovším cestovným ponukám a zľavu 10 % na vašu online rezerváciu.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE O VUELINGU

Cestujte viac, aby ste získali ešte viac. Získajte zľavy na ďalšiu cestu jednoduchým vstupom do klubu Vueling a premeňte každý okamih svojho života na dovolenku. Body Avios budete získavať zakaždým, keď cestujete s Vueling Airlines a kedykoľvek nakupujete a rezervujete si služby prostredníctvom partnerov Vueling a elektronického obchodu Vueling Club. Lietajte viac, aby ste sa stali prémiovým členom a získali prístup k exkluzívnemu špeciálnemu kanálu tímu zákazníckych služieb, zrýchlený postup prostredníctvom bezpečnostnej kontroly, dvojité body Avios, jeden let ročne pre 2 osoby s 50 % zľavou, príručná batožina na palube a prioritný nástup, výhradné check-in pulty a zmena času v ten istý deň. Existuje niekoľko ďalších aspektov, ktoré musíte vziať do úvahy pri online rezervácii na vueling.com a v nasledujúcich slovách nájdete stručný popis spôsobov platby, pravidiel vrátenia peňazí a tímu služieb zákazníkom.

INFORMÁCIE O SPÔSOBOCH PLATBY

Za svoju rezerváciu vueling.com môžete zaplatiť jedným z nasledujúcich spôsobov platby: kreditné a debetné karty American Express, Visa, Visa Electro, Visa Vueling, MasterCard a Diners Club; iDEAL, UATP a PayPal.

MOBILNÁ APLIKÁCIA VUELING

Stiahnite si teraz oficiálnu mobilnú aplikáciu vueling.com, ktorá je k dispozícii pre vaše zariadenia so systémom iOS a Android, aby ste si mohli rezervovať na cestách a získať aktuálne informácie o letoch, ubytovaní a prenájme áut vo svojom malom gadgete, ktorý máte vždy so sebou. Aplikácia prichádza vhod s úžasnými funkciami, ako je napríklad Prenesenie letu dopredu, ktoré vám pomôžu získať skorší let v ten istý deň. Je to užitočné, keď sa vaše plány zmenili a potrebujete letieť domov alebo na obchodnú konferenciu o niekoľko hodín skôr, ako ste plánovali. Po stiahnutí všetkého, čo potrebujete na cestu, dostanete aj svoje odbavovacie a palubné lístky do telefónu a môžete ich vidieť bez toho, aby ste sa museli pripájať na internet.

VUELING V SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

Nenechajte si ujsť žiadne cestovné ponuky a aktualizácie. Pripojte sa k úžasnej komunite vueling.com a sledujte jej aktivitu facebookInstagramTwitterpinterest a YouTube získať inšpiráciu a spätnú väzbu pre vašu ďalšiu vysnívanú dovolenku. Spojte sa s cestovateľmi, ako ste vy, a zdieľajte s nimi svoje fotografie a videá. Nezabudnite si prečítať ani oficiálny blog, kde nájdete zaujímavé články ako Cesta za najlepšími tvarohovými koláčmi v Španielsku, 4 dôvody, prečo odísť na jar na Malorku, 10 tipov, ako pohodlne lietať s bábätkom, Akú dokumentáciu potrebujem aby som mohol cestovať? alebo Pripravte sa na cestu s pasom EÚ Covid-19 a oveľa viac.

INFORMÁCIE O PRAVIDLÁCH VRÁTENIA

Svoj let môžete bezplatne zrušiť do 48 hodín pred odletom, len ak ste si zakúpili tarify Flex Pack, Optima, Family alebo TimeFlex. Výmenou získate letový kredit, ktorý môžete použiť pri ďalšej rezervácii na vueling.com. Ak bol váš let zrušený alebo oneskorený z neočakávaných dôvodov, ako sú extrémne poveternostné podmienky, štrajk alebo pandémia ako Covid-19, môžete požiadať o vrátenie celej sumy alebo si môžete vybrať iný dátum alebo čas na tej istej trase, a to bez ďalších náklady.

KONTAKTNÉ ÚDAJE PRE VUELING

Ak ste nenašli správnu odpoveď na stránke Pomocník z oficiálnej webovej stránky, môžete kontaktovať tím zákazníckych služieb 24 hodín denne, 7 dní v týždni odoslaním dotazu prostredníctvom online kontaktného formulára zaslaním e-mailu na [chránené e-mailom] alebo telefonicky na 1806909090 pre Nemecko, 1230461105 pre Rakúsko, 28087812 pre Belgicko, 0184886948 pre Francúzsko, 208081295 pre Holland, 199206621 pre Taliansko, 900645000 pre Rusko, 210020080 pre Portugal. 2035143971 pre zvyšok sveta.

Často kladené otázky o VUELING

Ponúka VUELING zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 12 zľavových kódov a akcií, ktoré budú fungovať pre VUELING v júni 2024 a najnovší kupón pridaný Dnes ponúka % zľavu.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi VUELING?

Suma, ktorú môžete ušetriť so zľavovým kódom od VUELING, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Práve teraz sa percento zľavy pohybuje od % do 35 % a ušetrená suma môže podľa situácie dosiahnuť niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre VUELING?

Najlepšie overený zľavový kód pre VUELING je (CYBERVY) a ponúka zákazníkom zľavu 35 % na nákupy v júni 2024.

Aké sú skutočné zľavové kódy a propagačné ponuky pre VUELING?

Ako nájdem najnovšie kupóny pre VUELING?

Najnovšie kupóny pre vueling.com nájdete na určitých webových stránkach ako www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.global-discount-codes.com, www.myvouchercodes.co.uk, www. groupon.co.uk, www.couponfollow.com alebo www.discountcoupons.es.

Môžem platiť cez PayPal na VUELING?

Áno, môžete platiť cez PayPal na vueling.com.

Ponúka VUELING dopravu zadarmo?

Áno, vueling.com ponúka bezplatnú elektronickú dopravu prostredníctvom vašej e-mailovej adresy a aplikácie.

Čo môžem urobiť, ak kupón VUELING nefunguje?

Váš kupón vueling.com nefunguje a vy neviete, čo máte robiť? Odporúčame vám, aby ste postupovali podľa našich tipov a trikov na opravu najbežnejších zdrojov chýb. Po prvé, ak ste kód zadali ručne pomocou klávesnice, odporúčame vám ešte raz skontrolovať zadanie a uistiť sa, že váš kód je rovnaký ako kód uvedený na našej stránke. Mali by ste venovať pozornosť veľkým a malým písmenám a medzi znaky by ste nemali dávať medzery. Po druhé, vedeli ste, že každý kód kupónu vueling.com má svoje vlastné podmienky na uplatnenie? Pozorne si prečítajte údaje na poukážke, aby ste zistili, či ste ich rešpektovali. Niekedy je kód platný pre minimálnu hodnotu rezervácie, pre vybrané destinácie alebo pre určité lety. Inokedy je kód platný pre nových alebo existujúcich zákazníkov. Po tretie, ste si istý, že ste už pri predchádzajúcej rezervácii nepoužili rovnaký kód kupónu vueling.com a úplne ste naň zabudli? Ak sa tak stalo, váš kód už nie je k dispozícii, pretože kód kupónu vueling.com nemôže tá istá osoba uplatniť viackrát.

Ako používať propagačný kód na Vueling.com

Ak chcete úspešne pridať kód kupónu na Vueling.com, postupujte presne podľa nasledujúcich krokov

 • 1
  Kliknite na „Kopírovať“ a vybraný KUPÓN si uložte na neskôr
 • 2
  Vyberte cieľ a všetky podrobnosti o ceste
 • 3
  Uveďte podrobnosti o cestujúcich
 • 4
  Na stránke prehľadu nájdite sekciu „Promo kód“.
 • 5
  Zadajte alebo prilepte kód kupónu
 • 6
  Ak chcete získať potvrdenie, vyhľadajte automaticky vypočítanú čiastku propagačného kódu

Aktívne zľavové kódy pre VUELING

🛍️ Kategória Letenky
🔥 Celkové ponuky 12
🎇️ Zľavové kódy 12
📌 Ponuky 0
➡️ Najlepší kupón 35% Zľava
🆕 Najnovší kupón 25% zľava
🚚 Doprava zdarma ÁNO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 17 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre VUELING

KÓD VUELING POPIS PONUKY VUELING VYPRŠÍ
MOVIL10 Získajte 35 % zľavu na letenky pomocou tohto propagačného kódu N / A
FLY20 Užite si zľavu 25 % na lety s použitím tohto propagačného kódu 2024 N / A
YELLOWVY Skvelá správa! Využite bezplatný parkovací kupón N / A
IL10 Získajte zľavu 10 £ zo svojej rezervácie N / A

Možnosti platby

PAYPAL
Kreditná karta

Možnosti odosielania

E-mailom

Možnosti kontaktu

Vilaadecans Business Park, Edif. Brazília, Carrer de Catalunya, 83, Barcelona, ​​08840
Vueling
@vuelingair
Vueling
vueling.com

VLASTNOSTI A VÝHODY VUELING

Otvorte svoje dvere modernej luxusnej módnej platforme a budete mať úžasné funkcie a výhody na dosah ruky.
 • Skvelý program Vueling Club, ktorý vám prinesie úžasné odmeny vrátane exkluzívneho špeciálneho kanála tímu zákazníckych služieb, rýchlej kontroly prostredníctvom bezpečnostnej kontroly alebo dvojnásobných Avios bodov.
 • Rôzne spôsoby platby vrátane iDEAL, UATP a PayPal.
 • Možnosť bezplatného zrušenia.
 • Lety do viac ako 160 destinácií po celom svete.
 • Tím zákazníckych služieb 24/7.
TIPY NA ŠETRENIE VUELINGU Vedeli ste, že existuje niekoľko tipov na úsporu, ktoré by vám mohli pomôcť získať najlepšiu cenu pre vaše ďalšie dobrodružstvo?
 • Prihláste sa na odber noviniek a získajte 10% zľavu na svoju rezerváciu na vueling.com.
 • Získajte viac ako 5% zľavu na uvítanie na svoju prvú rezerváciu na vueling.com.
 • Získajte 50 % zľavu na jeden let ročne pre 2 osoby s členstvom v klube Vueling.
 • Získajte viac ako 50 % zľavu so žltými cenami a lietaním mimo hlavnej sezóny.
 • Nakupujte počas špeciálnych období roka: Čierny piatok, Cyber ​​Monday, Double 11 a Vianočné výpredaje.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.