Generické filtre

QATARAIRWAYS zľavový kód a kupóny

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie pre exkluzívne úspory na QATARAIRWAYS

Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 4.8 - 1 hlasovaní

Aktívne QATARAIRWAYS zľavové kódy

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O QATARAIRWAYS.com

QatarAirways.com so sídlom v Dauhe, v štáte Katar, na medzinárodnom letisku Hamad, bola spustená v roku 1997 a nie je to len najrýchlejšie rastúca letecká spoločnosť na svete, ale aj jedna z najmladších globálnych leteckých spoločností, ktorá s flotilou obsluhuje všetkých šesť kontinentov. viac ako 200 lietadiel najnovšej generácie. Táto prestížna spoločnosť, štátny vlajkový dopravca Kataru, je prvou globálnou leteckou spoločnosťou, ktorá dosiahla neuveriteľné 5-hviezdičkové hodnotenie bezpečnosti leteckej dopravy COVID-19 od Skytrax, medzinárodnej organizácie pre hodnotenie leteckej dopravy. Okrem toho, QatarAirways.com získal v priebehu rokov niekoľko dôležitých ocenení vrátane The Airline of the Year od Skytrax v rokoch 2011, 2012, 2015, 2017 a 2019. Spoznajte QatarAirlines.com a zarezervujte si svoju ďalšiu cestu do viac ako 160 destinácií po celom svete. svet vrátane Los Angeles, Barcelony, Istanbulu, Seychel, Dubrovníka, Bali, Phuketu, Colomba, Paríža či Sydney a mnohých ďalších. S QatarAirlines.com si tiež môžete prenajať auto z viac ako 40.000 1.137.000 miest po celom svete a môžete si rezervovať ubytovanie vo viac ako XNUMX XNUMX XNUMX hoteloch a apartmánoch. prázdny

ŠPECIÁLNE PREDAJNÉ AKCIE QATARAIRWAYS.com

Ste závislý na cestovaní a chcete navštíviť čo najviac miest, no máte obmedzený rozpočet? Zarezervujte si svoju ďalšiu vysnívanú dovolenku s QatarAirways.com a získate vysokokvalitné služby za bezkonkurenčnú cenu. Navyše si vyberte svoju ďalšiu cestu počas špeciálnych predajných akcií, aby ste si zabezpečili obrovské zľavy.

VITAJTE ZĽAVY

QatarAirways.com z času na čas ponúka uvítaciu zľavu až 10 % na vašu prvú rezerváciu.

VÝPREDAJ ČIERNY PIATOK

Precestujte celý svet a získajte najlepšie ceny pre váš ďalší únik z každodennej rutiny. Počas Black Friday predajnej akcie QatarAirways.com odomyká bláznivé letecké ponuky, ako aj špeciálne ponuky ubytovania, aby ste mohli získať nižšiu cenu na vašu budúcu dovolenku. Vo vybraných destináciách môžete získať až 750 USD a môžete získať až 10.000 50 bonusových míľ a ešte viac. Navyše môžete využiť až XNUMX% zľavu na vybrané lety a hotely.

11/11 VÝPREDAJ

Vráťte sa na QatarAiways.com počas akcie Singles' Day Sales Event, známej aj ako Double 11 alebo 11/11 Sales, aby ste získali luxusné služby za dostupné ceny. Na ďalšiu dovolenku môžete ušetriť viac ako 20 %.

VÝPREDAJ KYBER PONDELKA

Predajná akcia Cyber ​​Monday sa stala rovnako populárnou ako Black Friday. A stále viac spoločností vám dáva špeciálne ponuky a bleskové ponuky počas dňa s najväčšími predajmi v roku. QatarAirways.com vás privíta so zľavou až 50 %. Zarezervujte si teraz jednu z fantastických ponúk QatarAirways.com a využite najlepšie ceny na ďalšiu cestu.

VIANOČNÝ VÝPREDAJ

Pozrite sa na svet a doprajte si oddych od každodennej rutiny. Užite si čarovné Vianoce a rezervujte si svoju budúcu dovolenku s QatarAirways.com, aby ste získali aspoň 30% zľavu. Počas Vianočnej výpredajovej akcie sú zvýhodnené ceny, ktoré si nenechajte ujsť. prázdny

AKO MÔŽETE DNES ZÍSKAŤ ZĽAVU NA QATARAIRWAYS.com?

Dobré správy pokračujú s QatarAirways.com. Ak nechcete čakať do konca roka, aby ste získali zľavnené ceny na ďalšiu cestu počas špeciálnych predajných akcií, potom by ste mali využiť jeden z nasledujúcich spôsobov, ako si zabezpečiť úžasné ceny. Zistite, ako môžete získať zľavu každý deň na QatarAirways.com, aby ste si užili život naplno.

PROPAGAČNÉ KUPÓNY PRE QATARAIRWAYS.com

So správnym kódom propagačného kupónu pre QatarAirways.com môžete ušetriť až 15 % pri ďalšej rezervácii a môžete získať ďalšiu batožinu bez ďalších nákladov. Navyše môžete získať cenovo dostupné cestovné za ďalšie služby vrátane požičovní áut.

ZĽAVY A ŠPECIÁLNE PONUKY NA QATARAIRWAYS.com

Začnite plánovať svoju cestu a získajte exkluzívne ponuky do vybranej destinácie. Získajte až 50 % zľavu na ocenenia za najazdené kilometre Easy Deals a až 20 % zľavu na časovo obmedzené ponuky. Navyše, ak upgradujete na prémiový lístok, môžete ušetriť až 20 % pri kúpe ďalšej batožiny alebo prístupu do salónika. Si študent? Ak si svoju cestu na QatarAirways.com zarezervujete viackrát, môžete ušetriť od 10 % do 20 %.

ZĽAVA PONÚKA SPRAVODAJSTVO QATARAIRWAYS.com

Prihláste sa na odber noviniek a získajte exkluzívny prístup k personalizovaným ponukám a zľavu 10 %, ktorú môžete použiť pri ďalšej rezervácii na QatarAirways.com.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE O QATARAIRWAYS.com

Pripojte sa teraz k partnerskému marketingovému programu Qatar Airways a speňažte návštevnosť svojich stránok bez nákladov. Za každého zákazníka, ktorý uskutoční rezerváciu na QatarAirways.com z vašej webovej stránky, blogu alebo bulletinu, získate vysoké provízie, prístup k bannerom HTML a jpg, ako aj ďalšie zdroje, ktoré vám pomôžu propagovať spoločnosť. Budete tiež dostávať pravidelné upozornenia o najnovších akciách a ponukách po celom svete a špecializovaný tím podpory pridružených spoločností. Chcete získať ešte viac? Potom sa pripojte k Privilege Club a upgradujte svoj status na Platinovú úroveň, aby ste získali exkluzívne privilégiá a výhody pre vás a vašu rodinu, prioritný pohotovostný režim, nakupujte a plaťte pomocou Qmiles v Qatar Duty Free a Oryx Galleria, preferované prioritné odbavenie a nástup na palubu. miesta, povolená nadmerná batožina, prístup do salónika a zľava na online odkupy a ešte viac. Okrem toho, ak ste študent a vstúpite do Privilege Club, získate špeciálne cestovné na lety, nadmernú batožinu, flexibilitu zmeny dátumu, darček k promócii a bezplatné super Wi-Fi a ešte viac ako všetky tieto možnosti.

INFORMÁCIE O SPÔSOBOCH PLATBY

QatarAirways.com akceptuje nasledujúce spôsoby platby: Kreditná a debetná karta (VISA, American Express, MasterCard, UATP, Discover, Maestro, Diners Club, JCB), PayPal, Apple Pay, Google Pay, Sofort, iDEAl, Western union, Designated Local Banky, ako aj iné spôsoby platby dostupné v niektorých krajinách vrátane AliPay, POLi, UnionPay International, RuPay, Masterpass alebo EMI.

MOBILNÁ APLIKÁCIA QATARAIRWAYS.com

Stiahnite si teraz oficiálnu mobilnú aplikáciu QatarAirways.com, ktorá je k dispozícii pre zariadenia iOS, Android a Huawei, aby ste si mohli rezervovať na cestách a mať svoju ocenenú cestu na dosah ruky. Aplikácia je vaším dokonalým spoločníkom na cesty, ktorý poskytuje prístup k širokému spektru funkcií vrátane platieb jedným klepnutím, prihlásenia dotykom, upozornení na nástupnú bránu a ponúk vylepšenia sedadla. Navyše budete dostávať upozornenia v reálnom čase o stave vášho letu a odomknete exkluzívne ponuky v aplikácii.

QATARAIRWAYS.com V SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

Staňte sa svetobežníkom a podeľte sa o svoje divoké alebo relaxačné zážitky s ostatnými cestovateľmi. Získajte inšpiráciu a nájdite zábavné aktivity v mnohých top destináciách. Pripojte sa ku komunite QatarAirways.com na sociálnych médiách a sledujte jej aktivitu, aby ste získali prístup k prestížnemu a vysokokvalitnému dobrodružstvu. QatarAirways.com má účty zapnuté facebookTwitterInstagrampinterestLinkedIn a YouTube a ponúka dôležité a užitočné informácie o svojich službách a cenách.

INFORMÁCIE O PRAVIDLÁCH VRÁTENIA

Je váš let zrušený alebo mešká? Zmeškali ste prípojný let kvôli pandémii, trojkolke alebo strašne zlým poveternostným podmienkam? Môžete požiadať o vrátenie plnej sumy za letenku alebo môžete získať cestovný poukaz, ktorý môžete použiť pri ďalšej rezervácii. Ak si rezervujete flexibilný cestovný lístok, môžete vykonať akékoľvek zmeny, ktoré chcete, a dokonca môžete svoju rezerváciu zrušiť bez dodatočných nákladov.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE PRE QATARAIRWAYS.com

Ak ste na stránke FAQ nenašli uspokojivú odpoveď a chcete ďalšie rady a usmernenia, môžete kontaktovať tím zákazníckych služieb zaslaním správy na kanáloch sociálnych médií QatarAirways.com, zaslaním e-mailu cez Online kontakt, ísť do najbližšieho úradu alebo telefonicky. Pre každú krajinu nájdete telefónne číslo na stránke Kontaktujte nás na oficiálnej webovej stránke.

Často kladené otázky o QATARAIRWAYS

Ponúka QATARAIRWAYS zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 40 zľavových kódov a akcií, ktoré budú pre QATARAIRWAYS fungovať v júni 2024 a najnovší kupón pridaný Dnes ponúka zľavu 10 %.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi QATARAIRWAYS?

Suma, ktorú môžete ušetriť so zľavovým kódom od QATARAIRWAYS, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Percento zľavy sa momentálne pohybuje medzi 10 % a 25 % a ušetrená suma môže v závislosti od situácie dosiahnuť niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre QATARAIRWAYS?

Najlepšie overený zľavový kód pre QATARAIRWAYS je (mer) a ponúka zákazníkom zľavu 25 % na nákupy v júni 2024.

Aké sú skutočné zľavové kódy a propagačné ponuky pre QATARAIRWAYS?

Ako nájdem najnovšie kupóny pre QATARAIRWAYS.com?

Najnovšie kupóny pre QatarAirways.com nájdete na konkrétnych webových stránkach ako www.promonix.com, www.cupons-promo-code.com, www.retailmenot.com, www.coupon-korea.com, www.flightcouponcode.com alebo www.rezeem.com.

Môžem platiť cez PayPal na QATARAIRWAYS.com?

Áno, môžete platiť cez PayPal na QatarAirways.com.

Ponúka QATARAIRWAYS.com dopravu zadarmo?

QatarAirways.com ponúka bezplatné elektronické doručenie prostredníctvom vašej e-mailovej adresy so všetkými potrebnými informáciami o rezervácii a potvrdením. Navyše v aplikácii získate aj e-ticket.

Čo môžem urobiť, ak kupón QATARAIRWAYS.com nefunguje?

Ak váš kód kupónu QatarAirways.com nefunguje, postupujte podľa našich tipov a trikov, aby ste našli zdroj svojej chyby a zistite, ako ju môžete opraviť. Venujte pozornosť detailom kódu kupónu. každá stránka QatarAirways.com má svoje vlastné podmienky vyplatenia, ktoré musíte dodržiavať, inak systém nerozpozná váš kód a zobrazí sa vám chybová správa. Kód je zvyčajne platný pre minimálnu hodnotu rezervácie alebo pre určité destinácie. Sú chvíle, kedy je kód platný pre nových alebo existujúcich zákazníkov alebo pre iné kategórie, ako sú študenti a učitelia. Zadali ste kód ručne? Ešte raz skontrolujte zadanie a uistite sa, že všetky čísla a písmená sú v rovnakom poradí ako na našej stránke a venujte pozornosť aj veľkým a malým písmenám. Navyše by ste medzi znaky nemali dávať medzery. Všetkým týmto problémom sa môžete vyhnúť jednoduchým používaním funkcie kopírovania a vkladania od začiatku, aby ste správne preniesli svoj kód. Ak neplatí nič z vyššie uvedeného, ​​znamená to, že kód kupónu už nie je k dispozícii. Možno ste už použili rovnaký kód kupónu QatarAirways.com pri predchádzajúcej objednávke a nepamätáte si. Nabudúce však nezabudnite, že kód kupónu nemôžete použiť viackrát, pretože jeho platnosť vyprší.

AKO PRIDAŤ KUPÓN QATARAIRWAYS.com?

Postupujte podľa našich pokynov popísaných nižšie a zistite, ako môžete pridať kód kupónu QatarAirways.com, aby ste získali úžasnú zľavu na ďalšiu cestu.

 • 1
  Prejdite na stránku QatarAirways.com, vyhľadajte svoju ďalšiu cestu zadaním dátumov a času a vyberte si preferovaný let.
 • 2
  Zadajte údaje o cestujúcich a prihláste sa do svojho osobného účtu, ak ho už máte, alebo sa zaregistrujte teraz, aby ste mali jednoduchý prístup k procesu rezervácie a mohli v ňom vykonávať zmeny.
 • 3
  Pozrite si všetky kupóny uvedené na našej stránke a keď nájdete ten správny, skopírujte ho do schránky, zapamätajte si ho alebo si ho poznačte na papier alebo do dokumentu programu Word.
 • 4
  Vráťte sa na stránku súhrnu rezervácie na QatarAirways.com a vložte kód do propagačného poľa, kde je napísaný Promo kód, alebo ho zadajte manuálne pomocou klávesnice.
 • 5
  Ak chcete získať zľavu, použite kód a dokončite proces rezervácie podľa posledných krokov.

Aktívne zľavové kódy pre QATARAIRWAYS

🛍️ Kategória
🔥 Celkové ponuky 40
🎇️ Zľavové kódy 40
📌 Ponuky 0
➡️ Najlepší kupón 25% zľava
🆕 Najnovší kupón 10% Zľava
🚚 Doprava zdarma ÁNO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 22 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre QATARAIRWAYS

KÓD KATARAIRWAYS POPIS PONUKY QATARAIRWAYS VYPRŠÍ
APVISA24 Promo kód Qatar Airways: Využite zľavu 10 % pri platbe kartou VISA Novembra 30, 2024
PCAU Využite tento kupón Qatar Airways a ušetrite 10 % na letoch do Austrálie N / A
ANS Získajte až 12 % zľavu na vybrané lety N / A
DIWALI23 Zľava až 30 % na cestovné v ekonomickej a obchodnej triede N / A

Možnosti platby

Kreditná karta

Možnosti odosielania

E-mailom

Možnosti kontaktu

Qatar Airways Qatar Airways Tower Dauha, Katar
Qatar Airways
@qataraiways
Qatar Airways
qatarairways.com

QATARAIRWAYS.com VLASTNOSTI A VÝHODY Objavte bujný svet QatarAirways.com a užite si tie najlepšie funkcie a výhody.
 • Prístup k úžasnému programu affiliate marketingu a výnimočnému klubu Privilege Club, ktorý vám pomôže odomknúť širokú škálu odmien vrátane vysokých provízií, prednostnej registrácie a nástupu, prístupu do salónika alebo preferovaného sedadla.
 • Viac ako 20 spôsobov platby vrátane PayPal, Apple Pay, Google Pay.
 • K dispozícii je bezplatná doprava a bezplatné zrušenie.
 • Lety do viac ako 160 destinácií po celom svete.
 • Prístup k viac ako 1.137.000 XNUMX XNUMX hotelom a apartmánom.
QATARAIRWAYS.com TIPY NA ŠETRENIE Vydajte sa na nové dobrodružstvo a použite naše tipy na šetrenie, aby ste získali zľavnené ceny pri online rezervácii s QatarAirways.com.
 • Prihláste sa na odber noviniek a získajte 10% zľavu na ďalšiu rezerváciu.
 • Získajte až 10% zľavu na svoju prvú rezerváciu.
 • Ušetrite až 20 % pri kúpe ďalšej batožiny alebo prístupu do salónika.
 • Ušetrite medzi 10 % a 20 % zľavou, ste študent a cestujete viac ako raz s QatarAirways.com.
 • Získajte až 50 % zľavu na ocenenia za najazdené kilometre Easy Deals a až 20 % zľavu na časovo obmedzené ponuky.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.