Generické filtre

LATAM zľavový kód a kupóny

Objavte najnovšie zľavové kódy a overené akcie na exkluzívne úspory v LATAM

Vaše hodnotenie: nikto
hodnotenie: 4.8 - 1 hlasovaní

Aktívne LATAM zľavové kódy

Platnosť zľavových kódov LATAM skončila

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE O LATAM

Spoločnosť LATAM so sídlom v Santiagu v Čile bola založená v roku 2012 spojením dvoch spoločností LAN a TAM a je najväčšou leteckou spoločnosťou z Latinskej Ameriky, ktorá prevádzkuje svoju modernú flotilu viac ako 250 lietadiel Airbus a Boeing až po širokú škálu špičkových destinácie po celom svete vrátane Punta Cana, Las Vegas, Miami, Madridu, Ríma, Havany, Kapského Mesta, Sydney, Frankfurtu, Amsterdamu, Bruselu, Bostonu alebo Dallasu. Za tie roky zaznamenala obrovský úspech a vďaka špičkovým službám a dostupným cenám bola niekoľkokrát ocenená. LATAM bola ocenená v roku 2021 ako najlepšia globálna letecká spoločnosť 5-hviezdičkovej kategórie, v roku 2020 ako najlepšia kabínová služba v Južnej Amerike a najlepšia letová zábava v Južnej Amerike, všetko udeľované APEX Passenger Choice Awards. V roku 202o bola tiež vyhlásená za najlepšiu leteckú spoločnosť v Južnej Amerike podľa World Travel Awards a v roku 2019 získala 4 ocenenia (Najlepšia letecká spoločnosť v Južnej Amerike, Najlepšia biznis trieda v Južnej Amerike, Najlepšia ekonomická trieda v Južnej Amerike a Najlepší VIP salónik v Južnej Amerike ), to všetko udáva SKYTRAK – najprestížnejší svetový každoročný prieskum spokojnosti zákazníkov leteckých spoločností.
prázdny

ŠPECIÁLNE PREDAJNÉ AKCIE LATAM

Radi by ste sa zabávali a viac cestovali za novými kultúrami a tradíciami, no váš rozpočet vám nepomáha? Chceli by ste viac cestovať a platiť menej? Rezervujte si letenku do úžasnej destinácie, uniknúť z každodennej rutiny počas špeciálnych predajných akcií a budete mať prospech z obrovských zliav.

LATAMSKÉ UVÍTACIE ZĽAVY

Niekedy vám LATAM ponúka uvítaciu zľavu 10 % na vašu prvú rezerváciu uskutočnenú na oficiálnej webovej stránke.

VÝPREDAJ LATAMSKÉHO BLACK FRIDAY

Buďte trpezliví a pripravte sa na získanie najdostupnejšej ceny za vašu ďalšiu cestu. Rezervujte si letenku s LATAM počas Black Friday predajnej akcie a môžete ušetriť viac ako 20% na vybranú destináciu. Niekedy môžete získať ešte viac podobných doplnkových služieb zadarmo. Neváhajte a doprajte si úžasný LATAM zážitok.

LATAM 11/11 PREDAJ

Je to prvýkrát, čo počujete o predajnej akcii 11/11? Ide o udalosť, ktorá sa organizuje vždy 11. novembra a je známa aj ako Singles' Day Sales alebo Double 11. Táto špeciálna akcia prichádza do LATAM s viac ako 15% zľavou na vybrané lety.

LATAMSKÝ CYBER PONDELOK VÝPREDAJ

Cyber ​​Monday je ďalšou veľkou predajnou udalosťou, ktorá je rovnako známa ako Black Friday. A stále viac spoločností vrátane LATAM zaobchádza so svojimi zákazníkmi neuveriteľnými zľavami. Rezervujte si letenku s LATAM počas Cyber ​​Monday a na vybrané lety môžete ušetriť viac ako 25 %.

LATAMSKÉ VIANOČNÉ VÝPREDAJY

Oslávte zimnú sezónu a rozžiarte šťastie na ďalší rok. Rezervujte si letenku na ďalšie dobrodružstvo v decembri a získajte viac ako 20% zľavu na vybrané destinácie počas Vianočného výpredaja. prázdny

AKO MÔŽETE DNES ZÍSKAŤ ZĽAVU NA LATAM?

Vaša vášeň pre cestovanie vás mnohokrát nechá bez peňazí? Chceli by ste menej míňať, no viac cestovať a nechce sa vám čakať do výpredajových akcií, ktoré sa organizujú koncom roka? Zistite, ako môžete dnes získať zľavu na LATAM a využite špeciálne ponuky leteckých spoločností.

PROMO KÓD LATAM

Využite jeden z akčných kupónov pre LATAM z našej databázy a rezervujte si let do vašej obľúbenej destinácie za špeciálnu cenu. So správnym kódom kupónu môžete ušetriť až 20 % na všetky rezervácie a až 25 % na vybraných používateľov. Okrem toho nájdete kódy kupónov, ktoré vám pri prihlásení na odber e-mailu LATAM vrátia aspoň 3 % späť.

ZĽAVY A ŠPECIÁLNE PONUKY NA LATAM

Vydajte sa na novú cestu s LATAM Airlines a využite špeciálne ponuky LATAM. Pozrite si sekciu Propagácia na oficiálnej webovej stránke a utečte z každodennej rutiny do Destinácie mesiaca, choďte preč na dlhý víkend alebo buďte pripravení preskúmať, čo ste hľadali. Na toľkých destináciách môžete ušetriť viac ako 20 %. Ak ste študent, máme skvelú správu, pretože letecká spoločnosť LATAM Airlines sa spojila so StudentUniverse s cieľom poskytnúť študentské zľavy viac ako 10 % na letenky.

ZĽAVA PONÚKA SPRAVODAJSTVO LATAM

Prihláste sa na odber oficiálneho bulletinu a odomknite svoju 10% zľavu na ďalšiu rezerváciu v LATAM.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE O LATAM

Cestujte viac, aby ste získali ešte viac. Pripojte sa teraz k LATAM Pass, Flyer programu, ktorý vám prinesie body, ktoré môžete použiť na uplatnenie bezplatných vstupeniek, produktov a vylepšených služieb. Navyše získate prístup k exkluzívnym výhodám, ako je prioritná batožina, prémiový nástup do lietadla, prístup do VIP salónika a prístup k WhatsApp a špecializovanému tímu zákazníckych služieb. Ak je to prvýkrát, čo chcete vykonať rezerváciu na LATAM, existuje niekoľko vecí, ktoré musíte vziať do úvahy. Už sme za vás urobili prieskum a poskytujeme vám stručný popis spôsobu platby, pravidiel vrátenia peňazí a tímu služieb zákazníkom.

INFORMÁCIE O SPÔSOBOCH PLATBY

LATAM akceptuje nasledujúce spôsoby platby: Kreditná a debetná karta (VISA, American Express, MasterCard), PayPal.

MOBILNÁ APLIKÁCIA LATAM

Získajte najlepší nástroj na nájdenie a rezerváciu ubytovania alebo leteniek na vašu ďalšiu vysnívanú dovolenku. Stiahnite si teraz oficiálnu mobilnú aplikáciu pre LATAM, ktorá je k dispozícii pre vaše zariadenia so systémom iOS a Android, aby ste si mohli rezervovať na cestách a získať prístup k exkluzívnym funkciám a výhodám. Svoj sladký útek si budete môcť užiť naplno s viac ako 90 filmami, 270 epizódami televíznych relácií, viac ako 2800 pesničkami, dennými správami, špeciálnymi programami pre deti, ako aj prístupom k letovej mape. Ku všetkým týmto funkciám získate prístup nielen na svojom malom gadgete, ale aj počas letu. Vyberte si LATAM pre neuveriteľný zážitok.

LATAM V SOCIÁLNYCH MÉDIÁCH

Pripojte sa teraz ku komunite LATAM na sociálnych médiách a získajte prístup k exkluzívnym špeciálnym ponukám a zistite viac informácií o svojich obľúbených destináciách. Sledujte jeho aktivitu na Facebooku, LinkedIn, Instagrame, Twitteri, Pintereste a YouTube, aby ste spoznali vášnivých cestovateľov, ako ste vy, prečítajte si články o zábavných veciach, ktoré môžete robiť a navštíviť najznámejšie destinácie a získať šancu vyhrať lístky zadarmo a zadarmo. inovované služby účasťou na rôznych súťažiach.

INFORMÁCIE O PRAVIDLÁCH VRÁTENIA

Ak ste si to rozmysleli, svoju rezerváciu môžete zrušiť bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov a sankcií do 24 hodín od nákupu, ale iba v prípade, že rezerváciu uskutočníte týždeň alebo viac pred odletom vášho letu. Môžete tiež získať plnú náhradu alebo cestovný poukaz, keď váš let mešká alebo je zrušený z dôvodu zlých poveternostných podmienok, štrajku, hrozby terorizmu alebo pandémie.

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE PRE LATAM

Ak máte akékoľvek pochybnosti o svojej rezervácii v LATAM a nenašli ste uspokojivú odpoveď na oficiálnych webových stránkach, môžete kontaktovať tím zákazníckych služieb 24 hodín denne, 7 dní v týždni odoslaním e-mailu na adresu [chránené e-mailom], cez Facebook, Twitter a online kontaktný formulár alebo telefonicky na čísle 1 (866) 435-9526. Odporúčame vám pozrieť si telefónne čísla uvedené na webovej stránke pre každú destináciu používanú aerolíniou LATAM Airlines.

Často kladené otázky o LATAM

Ponúka LATAM zľavové kódy?

V súčasnosti existuje 24 zľavových kódov a akcií, ktoré budú fungovať pre LATAM v júni 2024 a najnovší kupón pridaný Dnes ponúka % zľavu.

Koľko môžete ušetriť so zľavovými kódmi LATAM?

Suma, ktorú môžete ušetriť so zľavovým kódom od LATAM, sa môže líšiť v závislosti od hodnoty objednávky a hodnoty ponúkanej zľavy. Práve teraz sa percento zľavy pohybuje od % do 30 % a ušetrená suma môže v závislosti od situácie dosiahnuť niekoľko stoviek eur.

Aké sú najlepšie kupóny a zľavové kódy pre LATAM?

Najlepšie overený zľavový kód pre LATAM je (GET30) a ponúka zákazníkom zľavu 30 % na nákupy v júni 2024.

AKO NÁJDEM NAJNOVŠIE KUPÓNY PRE LATAM?

Najnovšie kupóny pre LATAM Airlines nájdete na špecifických webových stránkach, ako sú www.promonix.com, www.coupons-promo-c0de.com, www.global-discount-codes.com, www.dealspotr.com, www.finder. com, www.slickdeals.net, www.retailmenot.com alebo www.mexicanchamberofcommerce.co.uk.

MÔŽEM PLATIŤ S PAYPALOM V LATAME?

Áno, môžete platiť cez PayPal na LATAM.

PONÚKA LATAM DOPRAVU ZADARMO?

Áno, LATAM ponúka bezplatnú elektronickú dopravu prostredníctvom vašej e-mailovej adresy a v rámci aplikácie.

ČO MÔŽEM ROBIŤ, AK KUPÓN LATAM NEFUNGUJE?

Ak váš propagačný kupón LATAM nefunguje a zobrazí sa vám chybové hlásenie, odporúčame vám postupovať podľa našich tipov a trikov, aby ste našli zdroj svojej chyby a zistili, čo musíte urobiť, aby ste ju opravili. Zadali ste kód ručne pomocou klávesnice? Možno ste ľahko urobili chybu pri písaní bez toho, aby ste si to všimli. Ešte raz skontrolujte svoj záznam a zistite, či čísla a písmená sledujú rovnakú postupnosť ako v našej databáze. Venujte pozornosť aj veľkým a malým písmenám a medzi znaky nedávajte medzery. Tomuto typu chyby sa môžete vyhnúť jednoduchým použitím funkcie kopírovania a vkladania od začiatku, aby ste kód správne preniesli. Vedeli ste, že každý kód kupónu LATAM má svoje vlastné podmienky na uplatnenie? Mali by ste si pozorne prečítať podrobnosti o kupóne, aby ste zistili, čo musíte urobiť. Niekedy je kód platný pre minimálnu hodnotu rezervácie alebo pre vybrané destinácie, inokedy je kód platný pre nových alebo existujúcich zákazníkov. Skontrolovali ste všetko vyššie a nič z toho neplatí? Stále sa vám zobrazuje chybové hlásenie? Znamená to, že rovnaký kód kupónu ste už použili pri predchádzajúcom nákupe a pravdepodobne ste naň zabudli. Kód kupónu z našej stránky nemôže použiť viac ako raz tá istá osoba, pretože jeho platnosť vyprší.

AKO PRIDAŤ KUPÓN LATAM?

Ak je to prvýkrát, čo chcete uplatniť kód kupónu LATAM z našej stránky, odporúčame vám postupovať podľa našich ďalších krokov.

 • 1
  Prejdite na stránku LATAM.com a vyhľadajte let vhodný pre váš dátum a čas cesty.
 • 2
  Prihláste sa do svojho osobného účtu, ak ho už máte, alebo si ho vytvorte v tomto kroku, aby ste získali jednoduchý prístup k procesu rezervácie a mohli v ňom vykonávať zmeny.
 • 3
  Prezrite si všetky kódy propagačných kupónov z našej stránky a keď nájdete ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám, skopírujte ho do schránky, zapamätajte si ho alebo si ho poznačte na papier alebo do dokumentu programu Word.
 • 4
  Vráťte sa na LATAM.com a na stránke súhrnu rezervácie môžete kód buď vložiť do požadovaného poľa, alebo ho môžete zadať manuálne pomocou klávesnice.
 • 5
  Ak všetko prebehne v poriadku a zľava sa uplatní, môžete podľa posledných krokov dokončiť proces rezervácie.

Aktívne zľavové kódy pre LATAM

🛍️ Kategória Letenky
🔥 Celkové ponuky 24
🎇️ Zľavové kódy 24
📌 Ponuky 0
➡️ Najlepší kupón 30% Zľava
🆕 Najnovší kupón 7% zľava
🚚 Doprava zdarma ÁNO
🔄 Lehota na vrátenie 30 Days
⏳ Posledná aktualizácia 17 júna 2024

Najlepšie kódy kupónov pre LATAM

LATAMSKÝ KÓD POPIS PONUKY LATAM VYPRŠÍ
OVE Získajte úžasné úspory na všetkých nákupoch s kupónmi Latam N / A
REE Máte problémy s hľadaním kódov pre LATAM Airlines? Vyskúšajte tieto bežné kupónové frázy N / A
E10 Vyskúšajte tento sezónny zľavový kód na Latam.com/en_us/ N / A
E15 Latam.Com/En_Us/ sezónny zľavový kód N / A

Možnosti platby

PAYPAL
Kreditná karta

Možnosti odosielania

E-mailom

Možnosti kontaktu

Santiago, Av. Américo Vespucio 1501, Local BS-108 Boulevard Financier, Čile
LATAM Airlines
@LATAMAairlines
LATAM Airlines
latamairlines.com

VLASTNOSTI A VÝHODY ATAM Staňte sa svetobežníkom a objavte úžasný svet LATAM. Vytvorte si účet a získate prístup k exkluzívnym výhodám a funkciám.
 • Prístup k programu Flyer – LATAM Pass – ktorý vám prinesie body a exkluzívne výhody, ako je prioritná batožina, prémiový nástup do lietadla a prístup do VIP salónika.
 • 24/7 špecializovaný tím zákazníckych služieb
 • Možnosť bezplatného zrušenia.
 • Bezplatný prístup k viac ako 90 filmom, 270 epizódam televíznych relácií, viac ako 2800 skladbám, denným správam, špeciálnym programom pre deti, ako aj prístup k letovej mape s oficiálnou mobilnou aplikáciou.
 • Prístup k špičkovým službám od ocenenej leteckej spoločnosti.
TIPY NA ŠETRENIE LAMATU Ušetrite ešte viac na svojom ďalšom dovolenkovom dobrodružstve a využite jeden z našich tipov na šetrenie.
 • Prihláste sa na odber noviniek a získajte zľavu 10 % na ďalší nákup v LATAM.
 • Získajte uvítaciu zľavu 10 % na svoju prvú rezerváciu.
 • Získajte študentskú zľavu 10 % vo vybraných destináciách.
 • Užite si viac ako 20% zľavu na vybrané destinácie so sekciou Propagácia na oficiálnej webovej stránke.
 • Rezervujte si letenku počas špeciálnych predajných akcií (Čierny piatok, Cyber ​​Monday, Singles' Day a Vianočné predajné akcie) a získajte viac ako 25% zľavu na letenku.
Copyright © 2024 Couponius.com. Všetky uvedené informácie majú informatívny názov.